KAYIT    İLETİŞİM

DUBAİ TURLARI

Çıkış Tarihi
DUBAİ TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Dubai, rekorlar kıran bir ülkedir - dünyanın en yüksek binası, dünyanın en uzun zipline, dünyanın en büyük alışveriş merkezi, liste uzayıp gidiyor. Sayısız birinci sınıf deneyim, cömert tarih ve geleceğe dair kısa bakışlar ve doğa ile inanılmaz karşılaşmalar ile Dubai , ziyaretçilerine eskiyle yeniyi kusursuz bir şekilde harmanlayan sonsuz seçenekler sunuyor. Hepsinin tadına bakmak için mükemmel şekilde uyarlanmış bu seyahat programı ile ilk 48 saatinizden en iyi şekilde yararlanın.

Bu hızlı tempolu sürat teknesi turunda sahil boyunca bir tekne gezisi ile ziyaretinize yüksek bir notla başlayın , şehir silüetinde yer alan yüksek binaların yoğunluğunu takdir etmek için en iyi açıya sahip olacaksınız. Mükemmel panoramik fotoğraf çantanızda, dünyanın en yüksek binalarının, Dubai'de dünyadaki diğer tüm şehirlerden daha fazlasına sahip olan sayısız lüks otelin ve geniş Jumeirah Plajı'nın yanından hızla geçen bu dinamik şehrin heyecan verici bir ön izlemesiyle devam edeceksiniz. Rezidans, JBR olarak bilinir.

Sahile uzaktan baktıktan sonra sıra kumu parmaklarınızın arasında hissetmeye geldi. JBR Beachwalk'a Dubai Yat Limanı boyunca ilerleyin. Sabahları sıcaklıklar daha soğuktur, bu da şehrin ısısı yükselmeden ziyaret için uygun bir zamandır. Otuz dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir, ancak bekleyemezseniz, sizi oraya daha hızlı götürmek için Careem uygulamasını kullanarak bisiklet veya scooter kiralayabilirsiniz.

Dubai Yat Limanı, lüks yatlardan gösterişli gökdelenlere kadar zenginliğiyle dikkatinizi ve hayal gücünüzü çekecek. Etrafta dolaşmak onu görmenin güzel bir yolu olsa da, kuş bakışı diğer her türden daha iyidir. Dünyanın en uzun şehir içi çelik halatlı hattında gezintiye çıkın: XLine. 50 MPH'ye varan heyecan verici hızlarda süzülürken, paralel bir hat üzerinde sevdiğiniz birinin yanında sürmeyi tercih edebilirsiniz. Yalnız mı seyahat ediyorsunuz? Kaskınızdaki GoPro, daha sonra paylaşmanız için her anı yakalayacaktır.

Dubai'de kaç tane "dünyanın en büyük/en yüksek/en uzun" rekorunun göründüğünü fark etmeye başladınız mı? Bluewaters Adası'nın 250 metre üzerinde yükselen dünyanın en büyük dönme dolabı Dubai Eye'ı ziyaret ederek rekorları kırmaya devam edin. Büyük bir palmiye ağacını andırmak için Basra Körfezi'ne uzanan bir dizi insan yapımı ada olan Atlantis ve The Palm gibi ünlü manzaraların engelsiz manzaralarını seyretmek için 40 dakikanız olacak.

Dubai silüetinden daha nefes kesici bir manzara var ve şehrin hemen dışında yer alıyor - Asya'nın en büyük çölü olan Arap Çölü. Çölün sunabileceği en iyi deneyimi yaşamanın birçok yolu var ama neden seçelim? Bu tam çöl deneyimiöğleden sonra Dubai'den ayrılabilir, ancak aslında bir arada birden çok manzara vardır ve doğayla karşılaşma, canlı eğlence ve lezzetli bir akşam yemeği içerir. Kum tepecikleri, kum sörfü, 4x4 ve deve gezintileri ile kendinizi tamamen manzaraya kaptırın. Kumlu maceralarınızın ardından, gün batımında geleneksel Arap kahvesi ve atıştırmalıkların servis edildiği Al Khayma çöl kampında karşılanacaksınız. Ev sahipleriniz geleneksel canlı eğlence ve dans içeren akşam yemeği için barbeküyü ateşlerken başka bir hızlı deve gezintisine çıkın. Şehre dönmeden önce geceleri çölün huzurlu güzelliğini seyretmek için bir şansınız daha olacak.

İLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.