KAYIT    İLETİŞİM

İptal İade Koşulları


İPTAL VE İADE PAKETİ

Wow Tur Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi uygulaması ile misafirlerine, seçili otellerde her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyor. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi'nin koşulları ise şöyle; otel rezervasyon bedelinin 1000 TL’ye kadar olan işlemler için paket bedeli 10 TL’dir. Otel rezervasyon tutarının 1000 TL üzerinde olması durumunda ise toplam tutarın %1’i kadar paket bedeli ödenir. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken paket ücreti iade edilmez. İptal ve iade paketi yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise paket kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Rezervasyona iptal ve iade paketi eklenebilmesi için konaklama tarihine 7 günden fazla süre olması gerekir. Bu uygulama 1 Nisan - 30 Kasım tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.


KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.