KAYIT    İLETİŞİM

VIP Transfer


WOW TUR'DAN SİZE ÖZEL TRANSFER HİZMETİ

İster tatilinizi planlarken, ister iş seyahatinizde;

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden;

Konforlu VIP TRANSFER HİZMETİ WOW TUR'DAN

Size özel avantajlı fiyatlar için 0850 302 0 969 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz yada letişim sayfamızdan bize ulaşarak hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

WOW TUR VIP Transfer Hizmetlerinde ihtiyacınız olan tüm transfer tiplerinde hizmet almanız mümkün. Tüm transfer tiplerinde zaman, güvenlik, konfor ,hijyen ve teknolojiyi ön planda tutuyoruz.

VIP Transfer Hizmeti ile iş seyahatlerinizi konforlu, güvenli ve zaman tasarrufunuzu düşünerek planlıyoruz.

VIP Transfer Hizmeti ile siz ve sevdiklerinizin üst düzey teknoloji ile donatılmış konforlu transfer ihtiyacını karşılıyoruz.

Ekonomik Transfer Hizmeti ile sizin ile aynı güzergaha gidecek misafirlerimizle birlikte seyahat ettiriyor böylece daha ekonomik bir transfer hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Otobüs ile Transfer Hizmetiyle size özel dizayn edilmiş, markanızın ön planda olduğu otobüslerle, personel servisi talepleriniz, şirket organizasyonu gibi toplu etkinliklerinizde otobüs ile transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.