KAYIT    İLETİŞİM
 KESİN ÇIKIŞLI

YILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜN

YILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜNYILBAŞI ÖZEL UÇAKLI BUTİK KARADENİZ VE BATUM TURU 3 GÜN

5.990TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • UÇAKLA GİDİŞ DÖNÜŞ DAHİLDİR
 • AYDER YAYLASI KONAKLAMA DAHİLDİR
 • ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, POKUT VE SAL YAYLARI
 • YILBAŞI ÖZEL TURUMUZ
 • BATUM KONAKLAMA VE CASİNO KEYFİ
 • AYDER YAYLASI YILBAŞI GALASI
Yılbaşı için özenle hazırlanmış uçaklı Doğu Karadeniz ve Batum turumuz için sizleri yılın on iki ayı Karadeniz'e davet ediyoruz. Gürcistan'ın Batum sokaklarında unutulmaz bir gece yaşayacağız. Yılbaşı akşamı tulum eşliğinde horon oynayarak eğlenceye doyacağız.

Karadeniz turu, doğal güzellikleri ve mistik atmosferiyle büyüleyici bir deneyim sunuyor. Bu turda, Karadeniz'in yeşil dağları, şelaleleri ve masmavi deniziyle tanışacak, bölgenin kültürel zenginliklerini keşfedeceksiniz.

Trabzon'da Sümela Manastırı'nı ziyaret ederek tarihin büyüsüne kapılacak, Uzungöl'de muhteşem doğa manzaraları eşliğinde huzur bulacaksınız. Rize'de çay tarlalarının arasında dolaşırken, çayın yapılış sürecini öğrenecek ve yöresel lezzetleri tadacaksınız.

Artvin'de Karagöl'ün etkileyici manzarasını göreceğiniz gibi, Hopa'da Türkiye-Gürcistan sınırında bulunan Sarp Sınır Kapısı'ndan geçerek Batum'a adım atacaksınız. Batum'da gece hayatının renkliliğiyle tanışacak, Gürcistan'ın tarihi ve kültürel dokusunu keşfedeceksiniz.

Karadeniz turunda aynı zamanda Zilkale'nin mistik atmosferinde gezinti yapacak, Pokut ve Sal Yayları'nda doğanın tadını çıkaracak, yayla hayatını deneyimleyeceksiniz. Ardahan ve Kars'ta ise tarihi yapıları ve kış sporları imkanlarını keşfedeceksiniz.

Bu unutulmaz Karadeniz turu, sizlere doğanın büyüsünü ve bölgenin zengin kültürel mirasını sunacak. Doğa ile iç içe, tarih ve kültürle dolu bir yolculuk yaparken, anılarınızı ölümsüzleştirecek ve Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini keşfedeceksiniz.


 1. Gidiş: Anadolujet / İstanbul Sabiha Gökçen – Rize : 07.30
 2. Dönüş: Anadolujet / Rize – İstanbul Sabiha Gökçen : 19.25
 3. Gidiş: Türk Hava Yolları / İstanbul Yeni Havalimanı – Rize : 07.00
 4. Dönüş: Türk Hava Yolları / Rize – İstanbul Yeni Havalimanı : 20.50

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul, Trabzon, Uzungöl, Batum, Gonio Kalesi, Orta Camii, Piazza

İSTANBUL, TRABZON, UZUNGÖL, BATUM, GONIO KALESİ, ORTA CAMİİ, PİAZZA MEYDANI, AVRUPA MEYDANI, MEDEA HEYKELİ, TİYATRO MEYDANI, POSEİDON ANITI, ALİ VE NİNO, ALFABE KULESİ, CASİNO

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 05.00da Sabiha Gökçen Havalimanı, veya İstanbul Yeni havalimanı Anadolujet, veya Thy Kontuarında buluşmamızın ardından, Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet ile Anadolujet Havayolları'na ait 07.30 İstanbul Sabiha Gökçen veya THY İle 07:00 - TRize uçuşu için Check - In işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saatlik uçuşumuzun ardından, Rize Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak, turumuza başlıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız Tepede Bir Yer manzaralı aynı ismi taşıyan restoranda serpme kahvaltının dalını çıkarıyoruz, Ekstra kahvaltı molamızın ardından, Yönümüzü Gürcistan Ülkesinin Batum şehrini gezmeye gidiyoruz, Sarp sınır kapısında Yeni kimlikler ile vizesiz giriş yapacağız ve gümrükten geçtikten sonra aracımıza biniyoruz ilk olarak küçük bir sahil kasabasında olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Avrupa Meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşaa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır, Tiyatro Meydanında, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz, Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz, Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesi'ni görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp konaklama yapmak üzere otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Otelimizin Casinosuna gidebilir ve şanslarını deneyebilirler.

Not: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan Resimli Yeni Kimlik Kartı veya Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

 • Sabah Kahvaltısı: Akpınar Restoranda Alınacaktır. (Ekstra)
 • Öğlen Yemeği: Batum Serbest Zaman (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Batum Serbest Zaman (Ekstra)Konaklama: 4/5* Batum Otelleri
2. Gün: Sarp Sınır Kapısı, Free Shop Alış Veriş, Borçka Karagöl,

SARP SINIR KAPISI, FREE SHOP ALIŞVERİŞ, BORÇKA KARAGÖL, FIRTINA DERESİ, RAFTİNG, ZİPLİNE, DEV SALINCAK, ÇAD DERESİ, ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, POKUT YAYLASI, AYDER YAYLASI

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gümrükten geçmek geçmek ve free shop alış verişlerimiz tamamladıktan sonra Artvin Borçka ilçesi sınırlarında bulunan Klaskur (Aralık) Köyü yakınlarında 18. yy da derenin önünün kapanması sonucu oluşmuş gizli bir cennet olan Dağları birbirinden büyük ustalıkla ayıran vadiler arasında yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından; muhteşem doğası ve bitki örtüsüyle Karagöl'de zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayacağınız turumuz (Ekstra) olarak yapılmaktadır. Daha sonra yönümüzü Rize ilimizde bulunan konaklama yapacağımız Ayder Yaylasına çeviriyoruz, Ardeşen ilçesinden fırtına vadisine doğru muhteşem manzaranın keyfini yaşayarak solumuzda bulunan fırtına deresinin keyfini yaşamaya devam ediyoruz, burada Pınar Alabalık restorantda dileyen misafirlerimiz Karadeniz’in yükselen trendi Zipline, Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor GİDİŞ BEDAVA DÖNÜŞ 75 TL :))) Fırtına Deresinde Rafting Yaklaşık 1,5 saat süren Türkiye Federasyonu tarafından Uzman Eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting (Ekstra) ve dev salıncak eğlencesi Öğlen Yemeğinde İse Yöreye özgü Kırmızı benekli alabalık yiyebilir muhlama turşu kavurması kara lahana dolması, Laz böreğinin tadına bakma imkanı bulabilirsiniz, yılın mevsimine göre rehberimizin hava şartlarına göre Zilkale Palovit Şelalesi (Ekstra). Turlarımızı tamamladıktan sonra Konaklama yapacağımız Ayder Yaylasındaki otelimize gidiyoruz ve gece Ayder yaylasının keyfini yaşıyoruz, Dileyen misafirlerimiz gece tulum ve kemençe eğlencesi için yaylada bulunan eğlence mekanlarına gidebilirler.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Pınar Alabalık Restoran Alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Yılbaşı Gala Gecesi (Ekstra)Konaklama: Ayder Yaylası Otelleri
3. Gün: Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü, Çeçeva Çay Bahçeleri

GELİNTÜLÜ ŞELALESİ, HORON DÜZLÜĞÜ, ÇEÇEVA ÇAY BAHÇELERİ, TEKPA RİZE BEZİ ATÖLYESİ, SÜRMENE AKİFUSTA BICAKÇILIK, VATAN ÇAY FABRİKASI, TRABZON HAVALİMANI

Sabah otelde alacağımız geç kahvaltının ardından Ayder Yaylasında bulunan Gelintülü şelalesi, Horon Düzlüğü gezimizi yapıyoruz ve Ayder yaylasından ayrılıyoruz, Kestane, Kızılağaç, Doğu Ladin gibi bir çok bitki örtüsünü görerek Fırtına deresi manzaralı yolculuğumuza devam ediyor Rize ilimiz Çayeli'nde bulunan Minibüsler ile Çeçeva Çay Bahçeleri turumuzu yapıyoruz (Ekstra) Köyün adı, 1876 yılına tarihlenen Trabzon Vilayeti Salnamesi'nde Lazca "Çeçeva soyadı" anlamına gelen Caceva Balat, 1913'te yazılmış Türk kaynağında ise Haremtepe olarak geçmektedir. Köy, 1913 yılı öncesinde Çeçeva olarak bilinmekteydi, doğu Karadenizi yaşamaya devam ediyoruz ve muhteşem köyden ayrılıyoruz, Rize Bezi Atölyesi Olan Tekpa Rize Bez Fabrikasını ziyaret ediyoruz ve dileyen misafirlerimiz Alış Veriş yapabiliyorlar, Rizede Kuru Fasulye Yeme Keyfi İçin Lale Restoranda tamamen yöresel yemek yiyebilirsiniz, SSCTUR Operasyon ekibi olarak kesinlikle Kavurma ve Turbo Sütlaç yemenizi tavsiye ediyoruz. Turumuzu Tamamlamak için Rize havalimanına doğru yola çıkıyoruz, bu kısa ve tadı damağınızda Kalan Yılbaşı Özel Uçaklı Butik Doğu Karadeniz ve Batum Turumuzu sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz, SSCTUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz Saygılarımızla.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği: Çayeli Lale Restoran (Ekstra)
 • Konaklama: Bu Gece Konaklama Yoktur.Konaklama: Konaklama Yoktur

EK BİLGİLER

Turumuzun süresi 2 gece 3 gündür. Otel konaklaması 2 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda WOW TUR, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde WOW TUR, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOW TUR’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOW TUR’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOW TUR’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan WOW TUR'un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOW TUR’da saklıdır.

Turun iptali durumunda WOW TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

WOW TUR yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOW TUR sorumlu değildir.

Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.DAHİL OLANLAR:
-20 Yıllık WOW TUR Güvencesi
- Otellerde 2 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 2 Kahvaltı
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- İstanbul - / Rize - Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Rize / İstanbul - Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Akşam Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Yöresel Kahvaltı
- Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KARADENIZ-ST-2023
LOKASYON:
Karadeniz,Batum
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı Dahildir.
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı
BİTİŞ:
Rize Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
250 TL
Borçka Karagöl
150 TL
Zilkale Palovit Şelalesi
150 TL
Çeçeva Çay Bahçeleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.