KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

KARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU...

KARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALIKARADENİZ'İN MASALSI YAYLALARINI KEŞFEDİN: UÇAKLI BATUM VE YAYLA TURU 3 GECE OTEL KONAKLAMALI

6.790TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • Trabzon, Sürmene, Uzungöl, Of, Çaykara, Lustra ve Karaster Yaylaları
 • Rize, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Zilkale, Çinçiva Köprüsü,
 • Şenyuva Köyü, Ayder Yaylası, Kalegon Düzü, Şenlik Alanı, Huser Yaylası Gün Batımı
 • Kavron Yaylası, Borçka Karagöl, Mençuna Şelalesi, Batum
 • Medea Anıtı, Avrupa Meydanı, Tiyatro Binası, Meryem Ana Katedrali, Rize Bezi Atölyesi, Sümela Manastırı
 • Atatürk Köşkü, Gümüş ve Kazaziye Atölyesi
Karadeniz ve Batum turu, muhteşem doğası, zengin kültürü ve tarihi dokusuyla sizi kendine hayran bırakacak bir seyahat deneyimi sunuyor. Karadeniz'in nefes kesen manzaraları, yeşilliklerle bezeli yaylaları ve berrak sularıyla ünlü gölleri sizi büyüleyecek.

Karadeniz'in büyüleyici yaylaları ve Gürcistan'ın güzelliklerini keşfetmek için sizi unutulmaz bir tura davet ediyoruz! Uçaklı Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu, 3 gece boyunca konaklamalı bir macera sunuyor.

Bu turda, nefes kesen doğa manzaralarıyla ünlü Karadeniz'in yaylalarını keşfedeceksiniz. Serin ve temiz havasıyla ünlü Uzungöl, göz alıcı doğal güzelliğiyle sizi büyüleyecek. Ayder Yaylası'nda, mistik atmosferiyle ünlü doğal termal kaynaklarda dinlenme fırsatı bulacaksınız. Karadeniz'in bu yeşil cennetlerinde yürüyüş yapacak, fotoğraf çekecek ve doğanın tadını çıkaracaksınız.

Turun bir diğer durağı ise Batum, Gürcistan'ın incisi olarak bilinen şehir. Batum'da, modern mimarisi, tarihi mekanları ve Karadeniz'in muhteşem kıyı şeridi sizi bekliyor olacak. Batum Botanik Bahçesi'nde tropikal bitki çeşitliliğini keşfedebilir, Batum Deniz Feneri'nden muhteşem bir manzara eşliğinde şehri seyre dalabilirsiniz. Ayrıca, yerel mutfağın lezzetli tatlarını deneyebileceğiniz restoranlar da sizi bekliyor olacak.

Tur boyunca konaklamalarınız 3 gece boyunca seçkin otellerde olacak. Rahat ve konforlu odalarımızda dinlenirken, günlük gezilerle Karadeniz'in ve Batum'un büyüsünü tam anlamıyla yaşayacaksınız.

Uçaklı Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle sizi büyüleyecek bir deneyim sunuyor. Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşecek bu tur, unutulmaz anılarla dolu bir macera yaşamanızı sağlayacak. Eşsiz doğa manzaraları, mistik yaylalar ve Gürcistan'ın tarihi şehri Batum'un büyüleyici atmosferi, bu turu kaçırmamanız gereken bir fırsat haline getiriyor.

Karadeniz'in masalsı yaylalarını keşfetmek ve Batum'un büyüsüne kapılmak için bu benzersiz tur deneyimine katılın. Eşsiz güzellikleri keşfederken, yerel kültürü tanıyacak ve unutulmaz anılarla dolu bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız.

 • Gidiş: Pegasus / İstanbul Sabiha Gökçen – Trabzon : 07.55
 • Dönüş: Pegasus / Trabzon – İstanbul Sabiha Gökçen : 21.10
 • Gidiş: Türk Hava Yolları / İstanbul Yeni Havalimanı – Trabzon : 06.15
 • Dönüş: Türk Hava Yolları / Trabzon – İstanbul Yeni Havalimanı : 22.30                                                                            2023 Erken Rezervasyon Başladı

                                                                           %50 Kapora ver Kalanını İnince Öde

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Maçka, Coşan Dere, Sümela Manastırı, Altındere Milli Parkı, Trabzon

Sabah saat 05:00'te Sabiha Gökçen Havalimanı veya İstanbul Yeni Havalimanı'ndaki Pegasus veya THY kontuarında buluşmayı planlıyoruz. Buluşmanın ardından, Pegasus Havayolları'na ait saat 07:55 İstanbul Sabiha Gökçen veya THY ile saat 06:15'te Trabzon'a yapacağımız uçuş için check-in işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 1 buçuk saatlik bir uçuşun ardından Trabzon Havalimanı'na varacak ve bizi bekleyen araç ve rehberle buluşarak turumuza başlayacağız.

İlk olarak, Sera Gölü manzaralı Akpınar Restoranı'nda kahvaltı yapacağız. Ekstra kahvaltı molasının ardından, Coşandere'nin kenarında bulunan Maçka ilçesindeki Altındere Milli Parkı'na minibüslerle (ekstra ücretli) ulaşarak Sümela Manastırı'na giden patika yola çıkacağız. Yaklaşık 350 metrelik bir yolculuktan sonra, rehberimizin anlatımı eşliğinde manastırın açık olan bölümlerini ziyaret ederek fotoğraflayacağız. (Not: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmektedir, bu nedenle manastırın dışından fotoğraf çekme ve ayrılma durumu olabilir.) Sümela Manastırı gezimizi tamamladıktan sonra, Akçaabat Köftesi ve yöresel yemeklerin bulunduğu Akpınar Restoranı'nda öğle yemeği yiyeceğiz. Yemekten sonra çaylarımızı içecek ve yönümüzü Trabzon Of, Çaykara, Taşkıran güzergâhıyla Uzungöl'e doğru çevireceğiz.

Uzungöl'de, yolun her iki tarafını kaplayan ağaçlar, asma köprüler ve gölün sakin akışıyla birlikte yürüyüş yapabilir ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl'de, gölü yukarıdan resmetme imkanı bulabileceğiniz bir cam terasa çıkacağız. Dileyen misafirlerimiz için Lustra ve Karaster Yaylaları turuna (kişi başı ekstra ücretli) katılma imkanı sunacağız. Bu turda, minibüslerimizle 2400 metre yüksekliğe tırmanacak, seyir teraslarında durarak fotoğraf molası verecek ve bir yayla evine konuk olup çaylarımızı içeceğiz. Renkli çiçekler arasında yapacağımız bir yürüyüşten sonra, Uzungöl'ün tepeden çekilmiş manzarasını fotoğraflayabilecek ve o muhteşem manzara eşliğinde içeceklerimizi yudumlayabileceksiniz. Ekstra turumuza katılmayan misafirlerimiz ise Uzungöl'ün tadını çıkarabilirler. Uzungöl'e geri döneceğiz ve gezinin ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket edeceğiz.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü Veya açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Akpınar Restorant'da Alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.Konaklama: Uzungöl Otelleri
2. Gün: Rize, Çayeli Çeçeva Çay Bahçeleri, Ağaran Şelalesi, Fırtına Deresi,
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bugün bölgenin en güzel yaylalarını ve derelerini keşfetmek için hareket edeceğiz. Bu gezilerimizi çoğunlukla bölgeden kiralayacağımız minibüslerle gerçekleştireceğiz.
İlk olarak, Rize ilinin Çayeli ilçesinde bulunan Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri veya Ağaran Şelalesi Turu'nu yapacağız (ekstra ücretli). Yöreye ait minibüslerle bu turu gerçekleştirerek, çay bahçelerini ziyaret edecek, dev salıncak ve sallanan köprü gibi imkanlardan yararlanabileceksiniz. Ziyaretimizin ardından Rize'nin Ardeşen ilçesinde bulunan Fırtına Deresi'ndeki tesise geçeceğiz. Pınar Alabalık Restoranı'nda bölgeye özgü kırmızı benekli alabalık, köfte, tavuk mıhlama ve laz böreği gibi lezzetleri tatma fırsatı bulacağız. Yemekten sonra ekstra olarak düzenlediğimiz Zipline aktivitesiyle (Fırtına Deresi üzerindeki 10 metre yükseklikte ve 350 metre uzunluğundaki çelik halatlarla bağlanmış ip aktivitesi) eğlenceye katılabilirsiniz. Ardından Fırtına Deresi'nde yaklaşık 1,5 saat süren rafting turuna katılma fırsatı da bulunacak (ekstra ücretli). Dev salıncak eğlencesinin ardından Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü ve Pokut Yaylası gibi yerleri ziyaret edeceğimiz turumuzu düzenleyeceğiz (ekstra ücretli). Bu turda yer almak istemeyen misafirlerimiz ise Çamlıhemşin'de serbest zaman geçirebilirler.
Karadeniz turunda meşhur yaylaları görmek için yola çıkıyoruz. Ayder Yaylası'nda bulunan Gelintülü Şelalesi ve Horon Düzlüğü'nü ziyaret ettikten sonra serbest zaman verilecek. Dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Huser Yaylası turunu gerçekleştireceğiz. Bu turda, Karadeniz'in en yüksek yaylalarından biri olan Huser Yaylası'na yöreye ait minibüslerle ulaşacağız (ekstra ücretli). Bu yaylada gerçek anlamda bulutların üzerine çıkacak, 2400 rakımlağ en yüksek Karadeniz yaylalarından biri olan Huser Yaylası'nda etkileyici manzaraları göreceksiniz. Bu turun ardından dinlenmek için otelimize dönecek, konaklama ve akşam yemeği için otelde zaman geçireceğiz. Yemekten sonra Karadeniz'in eşsiz dansı olan horonla eğlenceye katılacağız. Tulum eşliğinde horon oynayacak ve keyifli anlar geçireceğiz.

Not: Ekstra tur, aktivite veya konaklamalar için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tur organizatörüyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Pınar Alabalık Restoran Alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.


Konaklama: Ayder Yaylası Otelleri, Fırtına Deresi Oteller
3. Gün: Arhavi, Borçka Karagöl, Hopa, Sarp, Batum, Gürcistan, Çoruh Nehri,

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Artvin'in Borçka ilçesi sınırlarında bulunan Klaskur (Aralık) Köyü yakınlarında bulunan gizli bir cennet olan Karagöl'e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından, vadiler arasında muhteşem doğa ve bitki örtüsüyle çevrili Karagöl'de zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayacağınız turumuza (ekstra ücretli) katılıyoruz. Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz ise Borçka'da serbest zaman geçirebilirler.

Karagöl gezisinin ardından, Hopa üzerinden geçerek Gürcistan'a bağlı olan Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıyoruz. Sınır geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Batum'a giriş yapıyoruz ve bizi bekleyen aracımıza (ekstra ücretli) binerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak, küçük bir sahil kasabası olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüntülüyoruz. Gonio Köprüsü'nün altından geçerek Çoruh Nehri'ni izliyor ve ünlü Ters Ev için kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.

Sonrasında Avrupa Meydanı'na geçiyoruz. Burada, Kafkas dağlarını temsil eden Medea Heykeli'nin hikayesini dinliyoruz ve Piazza Meydanı'nda buluşuyoruz. Bu güzel meydan, Avrupa şehirlerinin meydanlarını andıran bir atmosfere sahiptir. Bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Aziz Nicholas Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalan bu kilise hala aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı'nda Altın Poseidon Heykeli'ni görüp fotoğraf çekiyoruz ve Tiyatro Binası ile Meryem Ana Katedrali'ni ziyaret ediyoruz. Ayrıca, Gürcü alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi'ni ve ünlü Ali ve Nino Heykeli'ni görme imkanı buluyoruz. Serbest zaman vererek alışveriş yapmak veya casinoda vakit geçirmek isteyen misafirlerimize fırsat sunuyoruz.

Serbest zamanın ardından tekrar Sarp Sınır Kapısı'na yöneliyoruz ve Türkiye tarafına geçerek Free Shop'ta alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra bizi bekleyen otobüse binerek konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleşecek.

Not: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği, TC vatandaşları Batum'a TC kimlik numarası bulunan Resimli Yeni Kimlik Kartı veya Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Diğer kimlik kartları (ehliyet, kurum kimlikleri vb.) ile geçiş yapılamamaktadır. Aynı anda seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerin (anne ve babanın aynı anda) BATUM'a geçiş yapabilmeleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Bebekler, çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

Batum'a Alternatif Program: Batum’a geçemeyen ya da geçmek istemeyen misafirlerimiz, arzu ederlerse Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılabilirler (Katılımcı sayısının minumum 10 kişi olması gerekir). Arhavi’den bineceğimiz minibüsümüz Çiftekemer Köprüsü’nden geçerek Küçükköy’e ulaşacaktır. Küçükköy’de minibüslerimizden inerek asma köprüden karşıya geçip çok keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuzda Botanik Parkı andıran ağaçların arasından geçeceğiz. Yine aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçecek ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Lazca anlamı “Ulaşılamaz” olan Mençuna’ya vardığımızda göreceğimiz manzara ise tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi’ye geri dönerek grubumuzla ve otobüsümüzle buluşuyoruz. Mençune Şelalesi Turu (Ekstra)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Çarkçı Döner Restaurant'da Alınacaktır.(Ekstra )
 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.Konaklama: Artvin Otelleri
4. Gün: Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Araklı Vatan Çay Fabrikası

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltıyla birlikte Rize'ye doğru yola çıkıyoruz. Bugünü Karadeniz bölgesine ait yöresel alışverişlerle geçireceğiz. İlk olarak Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz, burada Rize bezlerinin canlı olarak yapımını izleyebilir ve alışveriş yapabiliriz. Rize bezleri, vücuttaki teri çekerek serin ve kuru kalmanızı sağlayan özellikleriyle bilinir. Rize bezi alışverişimizin ardından Rize Kalesi'ni panoramik olarak gözlemleyeceğiz.

Gezimizi devam ettirerek Karadeniz'in en lezzetli çay fabrikalarından biri olan Vatan Çay'ı ziyaret ediyoruz. Burada çay üretim tesislerini gezme fırsatı bulacak, çay toplama işlemlerine katılabilecek ve çeşitli çaylarla alışveriş yapabileceğiz. Daha sonra Sürmene'ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımını göreceğimiz Akif Sürmene Bıçakçı'sına gidiyoruz. İsteyen misafirlerimiz burada Sürmene bıçaklarıyla alışveriş yapma imkanına sahip olacak.

Öğle yemeği için Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Sera Gölü manzaralı bir restorana geçiyoruz. Yemekten sonra Trabzon'da bulunan Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Rehberimizden Atatürk'ün Trabzon'a gelişi hakkında detaylı bilgi alacak ve kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Ziyaretlerimizin ardından Trabzon'un ünlü Telkâri sanatını görebileceğimiz Tuana Gümüş Atölyesi'ne uğrayarak takı ve ev ürünlerini en çarpıcı tasarımlarıyla görebilir ve alışveriş yapabiliriz.

Alışverişimizi tamamladıktan sonra havalimanına doğru yola çıkarak turumuzu tamamlıyoruz. Bu kısa ve unutulmaz Karadeniz Yaylaları ve Batum turunda birlikte geçirdiğimiz güzel anıları geride bırakarak sizlerle vedalaşıyoruz. WOW TUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğle Yemeği: Sera Gölü Akpınar Restoran (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

EK BİLGİLER

Turumuzun süresi 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması 3 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda WOWTUR, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde WOWTUR, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOWTUR’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOWTUR’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOWTUR’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan WOWTUR’un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOWTUR’da saklıdır.

Turun iptali durumunda WOWTUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

WOWTUR yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOWTUR sorumlu değildir.

Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır

DAHİL OLANLAR:
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Fırtına Vadisi Turu
- İstanbul / Trabzon - Pegasus Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Trabzon / İstanbul - Pegasus Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KARADENİZ-ST-2023
LOKASYON:
Karadeniz (İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
..
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı (THY)
BİTİŞ:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı (THY)
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
100 TL
Batum Transfer Aracı
150 TL
Huser Sis Denizi
150 TL
Pokut ve Sal Yaylaları
100 TL
Ağaran Şelalesi
125 TL
Mencune Şelalesi
125 TL
Lustra ve Karestel Yaylaları
100 TL
Zilkale Palovit Şelalesi
100 TL
Çeçeva Çay Bahçeleri Turu
40 TL
Zipline
150 TL
Rafting

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.