KAYIT    İLETİŞİM
 FIRSAT

3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU

3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU3★ TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA TURU

399

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • MALAGA
  • GRANADA
  • SEVILLA
  • RONDA
  • TÜRK HAVA YOLLARI
  • ENDÜLÜS TURU İSPANYA
4 GECE 5 GÜN TÜRK HAVA YOLLARI İLE MALAGA, GRANADA, SEVILLA, RONDA ENDÜLÜS TURU

İspanya, İber yarımadasının büyük kısmını kaplamakta olan Avrupa'nın güney batısında dağlık bir Akdeniz ülkesidir. Portekiz, Fransa, Andorra, Birleşik Krallık ve Cebelitarık İspanya komşu ülkelerini oluştururken güney ve Doğu'da Akdeniz, kuzey bölümlerde ise Atlantik okyanusuna uzanan büyük kıyılar oluşturur. Duero, Tajo ve Ebro İspanya akarsularının en önemlileridir. İspanya akarsuları kurak geçen ülke iklimi sebebiyle İspanya topraklarına can verirken İspanya tarım hayatı için son derece önemli akarsulardır. Kanarya adalarında bulunan Pico Del Teide dağının zirvesi ise İspanya'nın en yüksek noktasını temsil etmektedir. İspanya, Avrupa kıtasında oldukça dağlık bir ülke olurken bu konumuyla İsviçre'nin ardından gelerek en yüksek zirveleri topraklarında bulundurur. İspanya topraklarında ovalar ise küçük ve yetersizdir. Ülke toprakları yüksek yaylalar ve dağların egemenliğinde olmasına rağmen İspanya ihracatın yüzde 40'ını tarım ürünlerinden karşılar. Önemli bir tarım ülkesi olan İspanya'nın engebeli arazilerinde yetiştirilen tarım ürünleri arasında ilk sırayı arpa alırken, buğday ve çavdar diğer önemli tarım ürünleridir. Yer altı kaynakları konusunda ise İspanya oldukça avantajlı bir durumdadır. İspanya cıva üretiminde dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer alırken demir rezervleri, kömür yatakları, potas ve çinko İspanya'da çıkarılmakta olan yeraltı mineralleridir.

İspanya, Avrupa'nın önde gelen sanayi ülkesi olma yolunda emin adımlarla ve hızla ilerlemektedir. Ülke de sanayi, tarım ile paralel giderken özellikle pamuklu ürün sanayi, İspanya sanayisi için önemli bir koldur. Ayrıca makina, gemi ve otomobil sanayisi ise İspanya sanayisinin diğer önemli kolunu temsil etmektedir. İspanya'da sanayi eşit olmayan bir şekilde dağılım gösterirken özellikle ülkenin 2 bölgesinde sanayi yoğunlaşması görülmektedir. İspanya'nın kuzey bölgeleri olan Vasco Ostrianın ve Doğu bölgeleri olan Katolonya bölgesi ise İspanya sanayisinin yoğun olarak bulunduğu yerlerdir.

İspanya, Avrupa ve dünyanın en önemli turizm ülkesidir. Ülke ekonomisinin temel dinamiğini turizm sektörü oluştururken öyle ki, İspanya'yı son yapılan araştırmalara göre yıl içerisinde 60 milyona yakın turist ziyaret etmiştir. İspanya, Fransa ve ABD'nin ardından gelerek Çin Halk Cumhuriyeti ile birlikte en fazla turist ağırlayan ülke konumundadır. Akdeniz ve Adriyatik boyunca uzanan kıyıları küresel ölçekte tanınırlığa sahip olurken İspanya hükümetinin turizme yönelik büyük yatırımları burada görülebilecektir. Ayrıca Madrid ve Barselona şehirleri üstü açık birer alışveriş merkezi gibidir. Dünyaca ünlü çok sayıda markalara Madrid ve Barselona caddelerinde rastlanabilecektir.

İspanya Şehirleri

Madrid

İspanyanın en büyük şehridir Madrid. Başlı başına bir alışveriş merkezi diyebiliriz bu kente. Öyle ki her sokağı mağazalar ile doludur. Küresel ölçekte bilinen birçok meydana yine Madrid ev sahipliği yapar. Örneğin: Puerta Del Sol, Plaza Mayor, bu meydanların başlıcalarıdır. Ayrıca yine dünyanın en büyük sanat galerilerinden birisi yani Prado'da buradadır.

Barcelona

Barcelona ne kadar giderseniz gidin hala bıkmayacağınız ve hala gitmek isteyeceğiniz bir şehir olacağına emin olabilirsiniz. Gezdikçe sizi kendine çeken, kaldıkça kendini sevdiren bir şehirdir. Barcelona'da yürürken Romalıların kurduğu bu şehirde tarihi hissetmeden geçip gitmeniz imkânsız. Eski, yeni, modern olan birçok şeye Barcelona'da rastlayacaksınızdır. Ayrıca Barcelona'da insanların denize girebildiği müthiş uzun ve güzel bir plaj vardır. Meşhur La Rumbla Caddesi de yine Barcelona'dadır. Gaudi adlı mimarın Barcelona'ya bıraktığı mirası gördüğünüzde ise heyecanlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Sevilla

Sevilla, büyük bir şehir olmamasına rağmen daracık sokakları ve bakımlı evleriyle kalbinizi çalacaktır. İçerisinde Kristof Colomb'un mezarı olan dünyanın en büyük katedrali Sevilla Katedralini ise muhakkak görmelisiniz. Yine dünya kültür mirası içerisinde bulunan Alcazar, İslam mimarisinin Sevilla'ya hediyesidir diyebiliriz. Bir İspanya kültürü olan Flamenko dansını ise en çok Sevilla'da hissedeceksinizdir.

İspanya Turizm

İspanya tatil turizm alanında dünyada ilk sırayı alan ülkedir. Dünya da en çok ziyaret edilen ise 2. Ülkedir. Ülkede birçok önemli müzelere, etkileyici binalara, tarih kokan caddelere hayran kalabilirsiniz. İspanya koskoca bir alışveriş merkezi gibidir. Bir İspanya turu fırsatınız olursa şayet başınızın dönecek olmasına hazırlıklı olmalısınız. İspanyanın en bilinen kentlerinden birisi Barcelona Akdeniz'in gerçek bir kozmopolit şehridir. Barcelona'nın butikliğini çok şirin bulabilir, canlı ve çok renkli gece hayatıyla eğlenebilirsiniz. İspanya şık ve ihtişamlı bir ülkedir. Olası İspanya turunuz için gitmekten hiç endişe duymayacağınız bir ülke olmalıdır ispanya.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL - MALAGA

İSTANBUL - MALAGA

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Wow Tur kontuarında saat 08:35'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1303 tarifeli seferi ile 09:00'da Malaga'ya uçuş. Yerel saat ile 11:35'de Malaga'ya varış. Varışımızın arından Malaga panoramik şehir turu. Pablo Picasso'nun doğum yeri Malaga, aynı zamanda Costa del Sol'e geçiş noktası olan 550.000 nüfuslu, hareketli, bazen de idaresi zor bir şehirdir. Malaga Limanı, Malaga Katedrali, Paseo de Parque (Park Caddesi), Gibralfarao ve Alcazaba kalesi görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Marbella Turu'na katılabilirler. İspanya'nın en popüler ve büyüleyici tatil beldesi olan Marbella; dar sokakları, deniz manzarası, tarihi ve otantik yapılarıyla oldukça ünlüdür. Marbella'da, Puerto Banus Yat Limanı'nı göreceğiz. Alternatif turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Marbella Turu : 25 €Konaklama: GRANADA - MARBELLA 3* OTELLER
2. Gün: MALAGA

MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Ronda & Sevilla Turu'na katılabilirler. Ronda & Sevilla turumuzda Muvahhit'ler döneminden kalma eski Ulu Camii'nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan Sevilla katedrali (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar sarayı, Altın Kule denilen 13. yy'dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından Ronda'ya hareket ediyoruz. Tajo nehrinin üzerinde 150 m. yükseklikte bir kayalığa tutunmuş şehir, ispanya'nın en eski ve en aristokratik yerleşimlerinden biridir. 700 yıl boyunca müslümanlar tarafından yönetilen eski şehir ile modern yeni şehir, boğazın üzerinden geçen Puento Nuevo (San Miguel köprüsü) ile birbirinden ayrılır. Şehrin arena'sı ispanya'nın en eski arenasıdır ve boğa güreşleri nin beşiği olarak görülür. Ronda, 17. ve 18. yüzyıldan kalma evleri, mütevazı meydanları ve muhteşem manzarasıyla son derece dinlendirici tipik bir Endülüs dağ yerleşimidir. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve isteyenlerle İspanya'nın en eski arenası (dışarıdan) ve müzesi(dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show'a katılabilirler. Show sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

Ronda & Sevilla Turu : 90 €

Flamenco : 55 €Konaklama: GRANADA - MARBELLA 3* OTELLER
3. Gün: MALAGA

MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Granada-Elhamra Saray ve Cordoba Turu'na katılabilirler. İlk durağımız olan Cordoba turu'muzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987'de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii, Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Ardından Granada'ya hareket ediyoruz. Endülüs'ün bir başka masalsı şehri olan Granada'da İslam ve İspanyol kültürünün etkilerini birlikte görecek ve Emevi devleti döneminde yapılan ilginç mimarisi ile bilinen El-Hamra Sarayı'nı göreceğiz. Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. El Hamra sarayı, havuzları ve gül bahçeleri ile meşhur, muhteşem güzellikteki generalife bahçeleri, Emevi Devletiin yönetim ve ikamet binaları, kışlalar, surlar, selamlık, yazlık saray görülebilecek yerler arasındadır. Alternatif turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Granada-Elhamra Sarayı & Cordoba Turu : 80 €

Not:

Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir.

Elhamra Sarayı turu için kayıt esnasında turları paket olarak alan misafirlerin biletleri alınacaktır. Konaklama: GRANADA - MARBELLA 3* OTELLER
4. Gün: MALAGA

MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Cadiz ve Cebel-i Tarık turumuza katılabilirler. Cadiz çok iyi korunmuş ve tarihi yapılara sahip Endülüs şehridir. Şehrin tamamı surlarla çevrilidir. Cadiz'de görülecek yerler arasında XVI.yy.'dan kalma Cadiz Katedarali, Belediye binası ve meydanı, Plaza de Flores görülecek yerler arasındadır. İspanya'nın en önde gelen limanlarından biri olarak bilinir ve kozmopolit bir kültüre sahiptir. Palmiyelerle kaplı ve kokulu portakal ağaçlarıyla dolu meydanlara kadar, eşsiz güzelliklerle dolu Cadiz turumuzun ardından Cebel-i Tarık Boğazına hareket ediyoruz. Cebel-i Tarık Boğazı, Akdeniz ile Atlas okyanusunu birleştiren; Avrupa ile Afrika kıtalarını ayıran boğazdır. Antik çağda Herkül'ün Sütunları olarak da bilinir. Aynı zamanda, Cebel-i Tarık Müslümanların 711 senesinde Kuzey Afrika'dan Tarık Bin Ziyad komutasında çıkartma yaptığı yerdir. Alternatif turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Cadiz ve Cebel-i Tarık Turu : 80 €Konaklama: GRANADA - MARBELLA 3* OTELLER
5. Gün:  MALAGA - ISTANBUL

 MALAGA - ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının serbest zaman. Ardından Malaga havalimanı'na transfer ve Türk Hava Yolları'nın TK1306 tarifeli seferi ile 17:20'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:45'de İstanbul'a varış ve Wow Tur hizmetlerinin sonu.Konaklama: İstanbul

EK BİLGİLER

KAYIT ESNASINDA 5 ALTERNATİF TUR %27 İNDİRİMLİ

330 € yerine, sadece 240 €

1. Marbella Turu 25 €

2. Ronda & Sevilla Turu 90 €

3. Flamenco Show 55 €

4. Granada-Elhamra Saray ve Cordoba Turu 80 €

5. Cadiz ve Cebel-i Tarık Turu 80 €AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MALAGA2023
LOKASYON:
İspanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Hava Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
WOW TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 20 GÜN KALAYA KADAR
KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR.
VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
140 EUR
Schengen Vizesi (Schengen Vize)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.