KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

4★ Müzik ve Sanatın Başkenti Viyana'da 3 Gece 4 Gün..''

4★ Müzik ve Sanatın Başkenti Viyana'da 3 Gece 4 Gün..''4★ Müzik ve Sanatın Başkenti Viyana'da 3 Gece 4 Gün..''

369

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


Keşfetmeye hazır olun! Müzik ve sanatın başkenti Viyana'ya unutulmaz bir yolculuk için sizleri bekliyoruz. Tarihi yapıları, etkileyici müzeleri ve büyüleyici atmosferiyle sizi büyüleyecek. Mozart, Beethoven, Schubert gibi ünlü bestecilerin izlerini sürecek, Schönbrunn Sarayı, Stephansdom Katedrali ve Hofburg Sarayı gibi önemli mekanları keşfedeceksiniz. Viyana'nın büyülü atmosferine tanıklık edin, lezzetli kahveler tadın ve unutulmaz anılar biriktirin. Haydi, Viyana'ya doğru bir yolculuğa çıkın!

Haydi, Viyana'nın büyülü dünyasına adım atalım! Müziğin ve sanatın başkenti Viyana, sizi sıradışı bir yolculuğa davet ediyor. Tarihin izlerini taşıyan sokakları, görkemli sarayları ve etkileyici müzeleriyle bu şehir, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyor.

Viyana'ya adım attığınız anda, klasik müziğin büyüsü sizi saracak. Ünlü besteciler Mozart, Beethoven ve Schubert'in yaşadığı ve eserlerini yarattığı mekanları keşfederek, müziğin ruhunu derinden hissedeceksiniz. Konser salonlarındaki büyülü performanslara katılarak, klasik müziğin büyüleyici atmosferini yaşayacaksınız.

Şehrin göz alıcı tarihi yapısı sizi sarayların dünyasına davet ediyor. Schönbrunn Sarayı'nın ihtişamı karşısında hayranlıkla kalacaksınız ve Hofburg Sarayı'nın görkemli salonlarında bir kez daha tarihin büyüsünü hissedeceksiniz. Stephansdom Katedrali'nin muhteşem mimarisi ise sizi etkisi altına alacak.

Viyana, sanatseverler için de bir cennet niteliğindedir. Albertina Müzesi, Leopold Müzesi ve Belvedere Sarayı'ndaki sanat eserleriyle sanatın ihtişamını yaşayacaksınız. Etkileyici sergiler ve dünya çapında ün kazanmış sanat eserleriyle dolu bu müzelerde unutulmaz bir sanat yolculuğuna çıkacaksınız.

Gezinizin arasında Viyana'nın lezzetlerine de tanık olacaksınız. Meşhur Viyana kahvelerini ve pastalarını tadarak, şehrin keyif dolu atmosferini deneyimleyeceksiniz. Avusturya mutfağının lezzetleriyle tanışacak ve gastronomik bir şölen yaşayacaksınız.

Haydi, Viyana'nın büyülü dünyasına adım atın! Tarihin, müziğin, sanatın ve lezzetlerin kucaklaştığı bu şehirde unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyor. Viyana turuyla birlikte eşsiz bir deneyime adım atın ve bu büyülü şehrin sırlarını keşfedin.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: S.GÖKÇEN - VİYANA

Sizi Viyana'nın büyülü dünyasına davet ediyoruz! Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan başlayan yolculuğunuzda, Pegasus Havayolları'nın özel seferiyle Viyana'ya hareket ediyoruz. Viyana'ya varışınızla birlikte sizleri özel otobüsümüzle Panoramik Viyana şehir turuna çıkarıyoruz.

Turumuzun başlangıcında, bir zamanlar zarafetin ve aristokrasinin simgesi olan dünyaca ünlü Ring Caddesi'nde yürüyerek Viyana'nın tarihine adım atacaksınız. Viyana Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Belediye Binası ve Avusturya Parlamento Binası gibi göz alıcı yapıları keşfederek şehrin büyüsüne kapılacaksınız.

Turumuzun sonunda, otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Otele giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra serbest zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster şehrin sokaklarında kaybolup yerel lezzetleri keşfedebilir, isterseniz de alışveriş yapabilirsiniz. Viyana'nın kendine özgü atmosferi içinde keyifli anlar yaşayacaksınız.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin özel olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Grinzing Meyhane Turu'na katılma fırsatı sunuyoruz. Üzüm bağları ile meşhur, Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan bin yıllık evlerin bulunduğu Grinzing kasabasında gerçekleşecek bu gece, sınırsız şarap veya alkolsüz içeceklerle enfes bir akşam yemeği deneyimi sunacak. Viyana'nın romantik ve mistik atmosferinde, güzelliklerle dolu bu geceyi tam anlamıyla yaşayacaksınız.

Geceleme otelimizde sizi konfor ve huzur dolu bir konaklama bekliyor olacak. Viyana'nın büyülü dünyasında unutulmaz anılar biriktirmek için bu turu kaçırmayın. Haydi, Viyana'nın büyüleyici atmosferine adım atın ve sizi bekleyen keşiflerin tadını çıkarın!Konaklama: 4* OTEL
2. Gün: Viyana

Günün güzellikleriyle uyanarak oteldeki leziz kahvaltıyla enerji depolayacaksınız. Ardından sizlere serbest zaman sunuyoruz. Bu özel zaman diliminde istediğiniz gibi Viyana'nın atmosferini keşfedebilir, alışveriş yapabilir veya kendinizi Viyana'nın sokaklarına bırakabilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin özel olarak düzenleyeceği Sıradışı Viyana Turu'na katılma fırsatı sunuyoruz. Bu turda Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'nun göz kamaştırıcı rezidansı Schönbrunn Sarayı'nı ziyaret edecek, dünyaca ünlü tasarımcı Hundertwasser'ın benzersiz evlerini keşfedecek ve Avusturya ve Avrupa tarihine damga vurmuş gizemli Mayerling Av Köşkü'nü göreceksiniz. Bu sıradışı duraklarla Viyana'nın eşsiz yanlarını keşfedecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Öğleden sonra Viyana merkeze dönüş yapacak ve serbest zamanınızı istediğiniz gibi değerlendireceksiniz. Şehrin keyif dolu sokaklarında kaybolabilir, yerel lezzetlerin tadını çıkarabilir veya dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Akşamı daha da özel kılmak isteyen misafirlerimiz için Viyana'nın ünlü konser salonlarından birinde düzenlenecek Klasik Müzik Konseri'ne katılma fırsatı sunuyoruz. Bu etkileyici konserde, büyüleyici müzikler eşliğinde keyif dolu bir gece geçirecek ve müziğin büyülü dünyasına dalacaksınız. Şıklık kuralının olmadığı bu konser, unutulmaz bir deneyim sunacak.

Geceleme otelimizde sizleri konfor ve huzur dolu bir konaklama bekliyor olacak. Viyana'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz anılar biriktirmek için bu turu kaçırmayın. Haydi, Viyana'nın sıradışı güzelliklerine adım atın ve sizleri bekleyen keşiflerin tadını çıkarın!Konaklama: 4* OTEL
3. Gün: VİYANA (HALLSTATT)

Saf güzelliğiyle büyüleyen Hallstatt'a doğru bir yolculuğa çıkın! Oteldeki keyifli kahvaltının ardından sizlere serbest zaman sunuyoruz. Bu özel zaman diliminde istediğiniz gibi Viyana'nın atmosferini keşfedebilir veya dinlenerek huzur dolu anların tadını çıkarabilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin özel olarak düzenleyeceği Hallstatt Turu'na katılma fırsatı sunuyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Hallstatt'a yapacağınız bu gezide, göl kenarında başlayan tanıtım ve kısa bir yürüyüşle bu benzersiz yerin büyüsüne kapılacaksınız. Hallstatt'ın göl kenarında banklarda oturarak kuğuları izleyebilir, ara sokaklarda dolaşarak birbirinden güzel evleri keşfedebilir ve Market Square'deki mağazalarda bölgeye özgü ürünlerden alışveriş yapabilirsiniz. Hallstatt'ın eşsiz atmosferi ve huzur veren manzarası sizi büyüleyecek.

Hallstatt gezimizin sonunda Viyana'ya hareket edecek ve otelimize transferimizi gerçekleştireceğiz. Geceleme otelimizde sizleri konfor ve huzur dolu bir konaklama bekliyor olacak. Viyana'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz anılar biriktirmek için bu turu kaçırmayın. Haydi, Hallstatt'ın büyülü dünyasına adım atın ve sizleri bekleyen keşiflerin tadını çıkarın!Konaklama: 4* OTEL
4. Gün: VİYANA (BRATİSLAVA) - S.GÖKÇEN

Saf güzelliğiyle büyüleyen Viyana'nın ardından yeni bir maceraya adım atın! Sabah otelde alacağınız leziz kahvaltının ardından sizlere serbest zaman sunuyoruz. Bu özel zaman diliminde istediğiniz gibi Viyana'nın atmosferini keşfedebilir, son anılarınızı biriktirebilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği ekstra Bratislava Turu'na katılma fırsatı sunuyoruz. Slovakya Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava'yı keşfetmek için yeni bir ülkeye ve başkente doğru yola çıkacaksınız. Tuna Nehri kıyısında konumlanmış olan Bratislava, hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırı olan ender şehirlerden biridir. Şehir, zengin festivallere ve ticari sergilere ev sahipliği yapmaktadır. Turumuzda Bratislava'nın nehir kıyıları, Türk izlerinin görülebileceği 1529'da gerçekleşen Viyana Kuşatması öncesi izler, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, Grassalkovich Sarayı, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina gibi önemli noktaları keşfedeceksiniz.

Turu tamamladıktan sonra Viyana Havalimanı'na doğru hareket edeceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın uçuşuyla Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğru yol alacak ve turumuzun sona erdiği İstanbul'a ulaşacaksınız. Bu tur boyunca birlikte yaşadığımız anıları ve keşifleri unutmayın.

Sizleri unutulmaz bir Viyana deneyimiyle buluşturmak için her detayı düşündük. Haydi, Viyana'nın büyülü dünyasına adım atın ve sizi bekleyen keşiflerin tadını çıkarın!Konaklama: Konaklama Yoktur

EK BİLGİLER

** Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.

** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.

** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır. Şehir merkezine transfer hizmeti içermemektedir.

** Bazı programlarda 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.

** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür, bu sebeple trp odalarda sıkışıklıklar yaşanabilmektedir.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

 3 ayrı yatak verilmemektedir. Bazı otellerde ranza sistemi bulunmaktadır.

**Triple odalar (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Trp odalar, ek yatak gelmesi sonucu daha küçüktür. Bazı otellerde dbl yatak bulunmamakta olup, twn yataklar verilmektedir.

**Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.

** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Wow Tur'un sorumluluğunda değildir.

** Wow Tur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Wow Tur’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Wow Tur vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.

** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda, grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.

** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uçağın hangi kapıdan/terminalden kalkacağını ekranlardan mutlaka kontrol ediniz. Gerek gördüğünüz takdirde havayolu/havalimanı danışmasına mutlaka sorunuz.

** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Wow Tur sorumlu tutulamaz.

** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.

** Wow Tur force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı grup uçak biletlerimiz mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Bazı uçuşlarda catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.
DAHİL OLANLAR:
Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile S.Gökçen - Viyana - S.Gökçen uçak biletleri
Havalimanı ve güvenlik vergileri, İstanbul Havalimanı yer hizmetleri
Özel araçlarımız ile Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Seçilen kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Panoramik Viyana şehir turu *Müze girişlerini içermez
Tüm tur boyunca WOW TUR profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki sorumluluk sigortasıdır
KDV Dahildir.


HARİÇ OLANLAR:
Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 165 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#VYN-PT-2023
LOKASYON:
Viyana (İstanbul Hava Limanı çıkışlı)
YEMEK:
3 gece oda kahvaltı konaklama
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yap

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.