KAYIT    İLETİŞİM
 EN İYİ FİYAT

3★ 4★ 6 Gece 7 Gün Boyunca Romantik Yol'da Alman Köyleri ve Salzburg -...

3★ 4★ 6 Gece 7 Gün Boyunca Romantik Yol'da Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'ne Keşif Gezintisi3★ 4★ 6 Gece 7 Gün Boyunca Romantik Yol'da Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'ne Keşif Gezintisi3★ 4★ 6 Gece 7 Gün Boyunca Romantik Yol'da Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'ne Keşif Gezintisi3★ 4★ 6 Gece 7 Gün Boyunca Romantik Yol'da Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'ne Keşif Gezintisi

1.039

7 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


Tarihle doğanın kucaklaştığı bir yolculuğa çıkın! Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'nde büyülü bir atmosfer sizi bekliyor. Almanya'nın tarihi köylerinde zamanda geriye yolculuk yapacak, geleneksel mimari ve mistik atmosferin keyfini çıkaracaksınız. Ardından Avusturya'nın göz alıcı doğasının hükmettiği Salzburg ve göller bölgesinde kendinizi kaybedeceksiniz. Doğanın sükunetiyle tarihin büyüsünü bir arada yaşayacağınız bu unutulmaz tur için hazır mısınız?

Romantizm, doğa ve tarih... Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi'nde bu üç unsurun eşsiz bir buluşması sizi bekliyor. Bu turda kendinizi bir masalın içinde hissedecek, zamanda geriye doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

Alman Köyleri'nde, tarihle doğanın dansına şahitlik edeceksiniz. Eski dünya çekiciliğiyle kaplı sokaklar, gotik ve barok mimarinin büyüsü, size adeta bir zaman makinesi hissi yaşatacak. Geleneksel köy pazarlarında el sanatlarını keşfedecek, köy meydanlarında zamanda yolculuk yapacak ve yerel halkın sıcaklığıyla karşılaşacaksınız.

Salzburg'a adım attığınızda ise Mozart'ın melodileri kulaklarınızda çınlayacak. Bu tarihi ve kültürel şehirde, barok saraylar, görkemli katedraller ve şirin dar sokaklar arasında kaybolacaksınız. Salzburg Kalesi'nden şehrin muhteşem manzarasını seyre dalacak, Mozarteum ve Getreidegasse'deki önemli mekanlarda sanatın büyüsüne kapılacaksınız.

Avusturya Göller Bölgesi'nde ise doğanın huzurunu hissedeceksiniz. Berrak göller, masmavi sular ve çevreleyen dağlar size sükunet sunacak. Wolfgang Gölü, Hallstatt ve St. Gilgen gibi göllerin eşsiz güzellikleri karşısında hayranlıkla kalacaksınız. Tekne gezileriyle göllerin serin sularında yol alacak, çevredeki köylerin geleneksel atmosferini keşfedeceksiniz.

Bu etkileyici turda, romantizmin doruklarına ulaşacak, doğanın büyüsüne kendinizi kaptıracak ve tarihin derinliklerine yolculuk edeceksiniz. Unutulmaz anılarla dolu bu serüvene katılmak için hazır olun. Alman Köyleri ve Salzburg - Avusturya Göller Bölgesi sizi büyüleyecek!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Münih - Füssen

Masalsı bir yolculuğa hazır olun! İstanbul Havalimanı'ndaki Dış Hatlar Terminali'nde en geç saat 06:00'da bulunmanızı öneriyoruz. Türk Havayolları TK1629 seferiyle saat 09:15'te Münih'e hareket edeceğiz ve saat 10:35'te varış yapacağız. İnişimizin ardından, bizi bekleyen otobüsümüzle birlikte Füssen'e doğru yola çıkıyoruz.

Yolumuz üzerinde ekstra düzenlenecek Landsberg am Lech turuna katılma fırsatına sahipsiniz. Bu şehir turunda, geleneksel mimariye sahip tarihi yapıları keşfederek bu bölgenin tarihine tanıklık edeceksiniz. Ardından Alp dağlarının eteğinde yer alan huzurlu ve sakin Füssen kasabasına doğru ilerliyoruz. Füssen şehir turumuzun ardından size serbest zaman sunacak ve otelimize transfer olacağız. Yerleşerek dinlenme fırsatı bulacak ve kendinizi rahat hissedeceğiniz odalarınıza geçebileceksiniz.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Neuschwanstein Şatosu turuna katılabilirler. Bu turda, dünyaca ünlü Walt Disney logosundan aşina olduğunuz Bavyera'nın en masalsı şatosunu ziyaret edeceğiz. Ortaçağ'ın modern yapılarından biri olan bu büyüleyici şatoyu gezecek ve Bavyera kralı II.Ludwig'in hayatına yakından tanıklık edeceksiniz. Maria Köprüsü'nden bu muhteşem şatonun fotoğrafını çekip Füssen'e geri döneceğiz.

Unutulmaz bir gece için otelimize geri dönüyor ve konforlu odalarımızda geceleme yapacağız. Bu etkileyici turda, kendinizi masallar diyarında hissedecek, tarihle iç içe bir yolculuğa çıkacak ve Bavyera'nın büyülü atmosferini soluyacaksınız. Prag'ın büyüsü sizi bekliyor!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
2. Gün: Füssen - Salzburg (Göller Bölgesi ve Kartal Yuvası)

Masalsı bir günün başlangıcına hoş geldiniz! Sabah erken saatlerde sizi uyandırmak için hazırlıklar yapıyoruz. Odaların boşaltılması ve enerji dolu bir kahvaltının ardından Salzburg'a doğru yola çıkmaya hazırlanın. Bu eşsiz güzelliklerle dolu gününüzde size birçok seçenek sunuyoruz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği ekstra Göller Bölgesi ve Kartal Yuvası turuna katılma şansı veriyoruz. Bu turda, St. Wolfgang'da St.Wolfgansee Göller Bölgesi'nin en zarif kentini keşfedeceğiz. Şehir kilisesini ve meydanı göreceğimiz turumuzun ardından, Mozart'ın çocukluğunun geçtiği ve annesinin doğum yeri olan St.Gilgen'e doğru yol alacağız. Burada yapacağımız tekne turu, muhteşem manzaralar eşliğinde unutulmaz fotoğraflar çekmenize olanak sağlayacak.

Sonraki durağımız ise Almanya'nın güzelliklerle dolu bölgelerinden biri olan Berchtesgaden olacak. Burada Hitler'in yazlığı olarak bilinen Kartal Yuvası'nı ziyaret edeceğiz. Bu tarihi yapı, şu anda restoran ve bir bilgi merkezi olarak kullanılmaktadır. Harika manzaralar eşliğinde, Hitler'in döneminden kalan asansörle evine çıkacak ve o döneme dair izler taşıyan bu yerde zaman yolculuğuna çıkacaksınız.

Günün devamında, Mozart'ın şehri Salzburg'a doğru ilerleyeceğiz. Varışımızın ardından panoramik bir tur düzenleyecek ve Mozart'ın Evi, Mirabell Sarayı ve Bahçesi, Dom Katedrali, Getreidstrasse, Mozartplatz ve Kleniermark gibi önemli noktaları keşfedeceğiz. Tur sonrasında size verilen serbest zamanı değerlendirerek şehri keşfedebilirsiniz.

Bu büyüleyici günün sonunda sizi otelinize transfer ediyor ve konforlu odalarınıza yerleşmenizi sağlıyoruz. Unutulmaz anılarla dolu bu turda, doğanın büyüsüne tanıklık edecek, tarihin izlerini süreceksiniz. Salzburg ve çevresinin büyüleyici atmosferi sizi kendine hayran bırakacak. Hazır mısınız? Bu geceyi unutulmaz kılalım!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
3. Gün: Salzburg (Hallstatt)

Sonsuz güzelliklerin peşinde serbest bir gün sizi bekliyor! Sabah kahvaltınızı yaparak enerjinizi tazeleyin. Bu özel gününüzde size birçok seçenek sunuyoruz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği ekstra Hallstatt turuna katılma fırsatı veriyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde ilerleyeceğimiz bu turda, ülkenin simge kasabalarından biri olan Hallstatt'ı keşfedeceğiz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzda, Hallstatt Meydanı, Marktplatz, Evangelist Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi ve bölgenin en güzel mezarlığı gibi önemli noktaları göreceğiz. Bu büyüleyici köyde kendinizi adeta bir masalın içinde hissedeceksiniz.

Turumuzun ardından size serbest zaman sunuyoruz, kişisel keşiflerinize ve ihtiyaçlarınıza zaman ayırmanız için fırsat tanıyoruz. Hallstatt'ın büyüleyici atmosferinde dolaşabilir, hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapabilir veya bölgenin güzelliklerini keşfetmek için zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Turun sonunda sizi otelinize transfer ediyor ve konforlu odalarınızda dinlenme imkanı sağlıyoruz. Bu gece size huzur dolu bir konaklama sunacak ve tüm yorgunluğunuzun üzerinizden kaybolmasını sağlayacak.

Bu unutulmaz turda, kendinizi doğanın ve tarihin kollarına bırakacak, bölgenin büyüleyici güzelliklerine tanıklık edeceksiniz. Hallstatt'ın masalsı atmosferi sizi büyüleyecek ve içsel bir yolculuğa çıkaracak. Hazır mısınız? Unutulmaz anılar biriktirmek için adımlarınızı atın!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
4. Gün: Salzburg - Würzburg

Yepyeni bir günün başlangıcına hoş geldiniz! Sabah sizi canlandırmak ve yeni maceralarınıza hazırlamak için sizi uyandırıyoruz. Odalarınızı boşaltıp güzel bir kahvaltıyla enerji depolayın. Bugün sizi Almanya'nın büyüleyici şehirlerinden biri olan Würzburg'a doğru bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği ekstra Regensbur  turuna katılma seçeneği sunuyoruz. Tuna Nehri'nin muhteşem kıyısında yer alan bu romantik şehirde yapacağımız tur, Taş Köprü ile başlıyor. Belediye binası, St. Peter Kilisesi gibi önemli eserleri keşfedeceğiz. Şehirde size verilen serbest zamanı Avrupa'nın en eski kafesinde oturup bir fincan kahve eşliğinde değerlendirebilirsiniz. Bu özel anlarda Regensburg'un atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz.

Daha sonra yolculuğumuza devam ederek Almanya'nın önemli şarap bölgelerinden biri olan Würzburg şehrine ulaşacağız. Würzburg şehir turu sırasında Main Nehri'nin muhteşem köprüsü, büyüleyici küçük şarap evleri, canlı Pazar meydanı, etkileyici Meryem Ana Şapeli ve Rönesans dönemine ait Dom gibi görkemli yerleri keşfedeceğiz. Bu tur sırasında şehrin tarihini ve kültürel mirasını yakından hissedeceksiniz.

Turun sonunda sizi otelinize transfer ediyor ve konforlu odalarınıza yerleşme imkanı sağlıyoruz. Bu gece size huzur dolu bir konaklama sunacak ve tüm yorgunluğunuzun üzerinizden silinmesine yardımcı olacak.

Bu etkileyici turda, tarihin ve doğanın büyüsüne tanıklık edecek, romantik şehirlerin mistik atmosferini hissedeceksiniz. Würzburg'ın büyüleyici güzellikleri sizi kendine hayran bırakacak. Hazır mısınız? Unutulmaz anılar biriktirmek için adımlarınızı atın!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
5. Gün: Würzburg

Yeni bir günün büyülü başlangıcına hoş geldiniz! Sabah kahvaltınızı yaparak enerjinizi tazeleyin ve özgür bir günün tadını çıkarın. Size birçok seçenek sunuyoruz, unutulmaz anılar biriktirmek için bu serbest zamanı değerlendirebilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği ekstra Rothenberg-Bamberg turuna katılma fırsatı sunuyoruz. Turumuzun ilk durağı olan Bamberg'e doğru yola çıkıyoruz. 7 tepe üzerine kurulmuş olan bu eski başpiskoposluk merkezinde turumuza din adamlarının gücünü ve zenginliğini yansıtan rezidansla başlıyoruz. Bamberg, ünlü isli birasıyla ve dünyanın en çok bira tüketilen şehirlerinden biri olmasıyla tanınır. Aynı zamanda 2. Dünya Savaşı sırasında en az hasar gören şehirlerden biri olan Bamberg'de gezeceğimiz Altes Rathaus (Eski Belediye Binası) ve Grüner Markt (Yeşil Pazar) gibi önemli noktaları keşfedeceğiz. Serbest zamanımızda ise yerel biraların tadına bakabilirsiniz.

Sonraki durağımız dünyanın en iyi korunmuş Ortaçağ şehri olan Rothenburg olacak. Tauber Nehri'nin kıyısına kurulan bu büyüleyici şehir, Romantik Yol'un başkenti olarak adlandırılır ve "Ortaçağ'ın Mücevheri" olarak ün salmıştır. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turunda Klingentor ve Burgtor Sur Kapıları, Belediye Binası ve şehir saati gibi görkemli yerleri keşfedeceğiz. Rothenburg'da geçireceğimiz zamanda tarihin büyüsünü soluyacak ve kendinizi Ortaçağ atmosferine bırakacaksınız.

Turumuzun sonunda Würzburg'a dönüş yapacak ve otelimize transfer olacaksınız. Konforlu odalarınızda dinlenerek bu özel geceye huzur dolu bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

Bu etkileyici turda, tarihin ve kültürün izlerini sürerek, eski zamanların büyüsünü soluyacak ve Ortaçağ şehirlerinin gizemli atmosferini keşfedeceksiniz. Rothenburg ve Bamberg'ın büyüleyici güzellikleri sizi kendine hayran bırakacak. Hazır mısınız? Unutulmaz anılar biriktirmek için adımlarınızı atın!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
6. Gün: Würzburg - Nürnberg

Yeni bir günün başlangıcına merhaba! Sabah, odalarınızı boşaltmanız ve leziz bir kahvaltıyla enerji depolamanız için size zaman tanıyoruz. Ardından Nürnberg'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Bu büyülü şehre varışımızın ardından sizi etkileyici bir şehir turuyla karşılayacağız. Tarihin ve kültürün derin izlerini taşıyan Nürnberg'i keşfederken adeta zamanda yolculuk yapacak ve bu benzersiz şehrin atmosferini içselleştireceksiniz. Tarihi mekanlar, gotik yapılar ve etkileyici eserler arasında dolaşırken, bu büyüleyici şehirde unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Turun sonunda ise otelimize transfer olacak ve konforlu odalarımızda yerleşeceğiz. Bu gece size huzur dolu bir konaklama sunacak ve tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlayacak. Nürnberg'in büyüleyici atmosferi ve tarihinin büyüsü sizi büyüleyecek. Hazır mısınız? Unutulmaz bir geceye adım atmanın heyecanını yaşayın!Konaklama: 3* - 4* HOTEL
7. Gün: 7.Gün Nürnberg - İstanbul

Yolculuğunuzun sonuna geldiğimizde, unutulmaz anılarla dolu bir deneyimin sonuna yaklaşıyoruz. Sabah kahvaltınızı keyifle yapacak ve sonrasında serbest zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Bu özel zaman diliminde istediğiniz gibi gezinebilir, alışveriş yapabilir veya dinlenerek seyahat öncesi enerjinizi toplayabilirsiniz.

Transfer saatine yaklaşırken rehberimizin bildireceği saatte havalimanına doğru yol alacağız. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK1506 seferiyle saat 18:45'te İstanbul Havalimanı'na hareket edeceğiz. Uçak yolculuğumuzun sonunda saat 22:35'te İstanbul Havalimanı'na varış yapacak ve bu unutulmaz turun sonuna geleceğiz.

Bu etkileyici tur boyunca birlikte keşfettiğimiz yerler, tanıştığımız kültürler ve yaşadığımız deneyimler sonsuz bir hatıra olarak kalacak. Sizlerle birlikte geçirdiğimiz her an bizim için değerli oldu. Sizi ağırladığımız için teşekkür eder, gelecekteki seyahatlerinizde tekrar bir araya gelmek ümidiyle uğurluyoruz.

Unutulmaz anılar biriktirmek, yeni yerler keşfetmek ve farklı kültürlerle tanışmak için adımlarınızı atmaktan mutluluk duyduk. İyi yolculuklar dileriz ve bir sonraki maceranızda yeniden buluşmak üzere...Konaklama: 3* - 4* HOTEL

EK BİLGİLER

** Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.

** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.

** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır. Şehir merkezine transfer hizmeti içermemektedir.

** Bazı programlarda 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.

** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür, bu sebeple trp odalarda sıkışıklıklar yaşanabilmektedir.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

 3 ayrı yatak verilmemektedir. Bazı otellerde ranza sistemi bulunmaktadır.

**Triple odalar (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Trp odalar, ek yatak gelmesi sonucu daha küçüktür. Bazı otellerde dbl yatak bulunmamakta olup, twn yataklar verilmektedir.

**Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.

** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Wow Tur'un sorumluluğunda değildir.

** Wow Tur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Wow Tur’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Wow Tur vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.

** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda, grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.

** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uçağın hangi kapıdan/terminalden kalkacağını ekranlardan mutlaka kontrol ediniz. Gerek gördüğünüz takdirde havayolu/havalimanı danışmasına mutlaka sorunuz.

** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Wow Tur sorumlu tutulamaz.

** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.

** Wow Tur force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı grup uçak biletlerimiz mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

** Bazı uçuşlarda catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Havalimanı - Münih ve Nürnberg - İstanbul Havaliman uçak biletleri
Havalimanı ve güvenlik hizmetleri, İstanbul Havalimanı yer hizmetleri
Özel aracımız ile Münih-Würzburg-Salzburg-Füssen-Nürnberg arası ulaşım
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Belirtilen otellerde veya benzerlerinde Würzburg'da 2 gece, Salzburg'da 2 gece, Füssen'de 1 gece, Nürnberg'te 1 gece olmak üzere 6 gece oda kahvaltı konaklama
Panoramik Würzburg, Salzburg, Füssen, Nürnberg şehir turları *Müze girişlerini içermez
Tüm Tur boyunca WOW TUR Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki sorumluluk sigortasıdır
KDV Dahildir.

HARİÇ OLANLAR:
Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 165 EUR
Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
COVID-19 KAPSAMLI SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarından ve bagaj hırsızlığından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 10 EURO'dan başlayan cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ALMNKY-PT-2023
LOKASYON:
Almanya (İstanbul Hava Limanı çıkışlı)
YEMEK:
Würzburg'da 2 gece, Salzburg'da 2 gece, Füssen'de 1 gece, Nürnberg'te 1 gece olmak üzere 6 gece oda kahvalt
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yap

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.