KAYIT    İLETİŞİM
 EN İYİ FİYAT

MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)

MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)MARMARİS DATÇA GÖKOVA YÜZME VE TEKNE TURU (2 GECE KONAKLAMA)

3.190TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • AŞIKLAR YOLU, MARMARİS, DATÇA, CAN YÜCEL EVİ, ESKİ DATÇA
 • JEEP SAFARİ, TAM GÜN TEKNE TURU, AKVARYUM KOYU, CENNET ADASI, FOSFORLU MAĞARA
 • GÖKOVA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU, SEDİR ADASI, KLEOPATRA PLAJI
 • LACİVERT KOY, AZMAK ÇAYI, AKYAKA
 • TURUNÇ, KIZKUMU, MARMARİS BARLAR SOKAĞI TURU
 • KADIRGA KOYU, TURUNÇ, KIZKUMU, MARMARİS BARLAR SOKAĞI TURU
Marmaris, Ege'nin tatil cenneti. Plajlar, deniz ve eğlence bir arada. Tarihi Datça'yı keşfedin. Safari, tekne turuyla doğayı yaşayın. Marmaris Barlar Sokağı'nda keyifli anlar. Unutulmaz tatil için Marmaris'i seçin.

Marmaris, Türkiye'nin incisi olarak adlandırılan bir tatil cenneti. Bembeyaz kumlu plajları, turkuaz renkteki denizi ve muhteşem doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyülüyor. Eski Datça'nın taş evleri ve dar sokakları tarihi bir atmosfer sunarken, Akvaryum Koyu ve Cennet Adası gibi doğal güzellikler keşfedilmeyi bekliyor. Jeep safari ile ormanlık bölgelerde heyecan dolu bir macera yaşayabilir, tam gün tekne turlarıyla sahilin tadını çıkarabilirsiniz. Akşamları ise Marmaris Barlar Sokağı'nda canlı müzik ve eğlence dolu gece hayatı sizi bekliyor. Marmaris, tatilciler için unutulmaz anılarla dolu bir destinasyon.

2023 Erken Rezervasyon Başlamıştır.

%35 Peşin Öde Gerisini Otobüste Tamamla.

 • Gökova Akyaka Tekne Turu Dahildir.
 • Datça Gezisi Dahildir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul, Gebze, Yalova, Bursa, Balıkesir, İzmir

İSTANBUL, GEBZE, YALOVA, BURSA, BALIKESİR, İZMİR

 WOW TUR Araç Kalkış Noktaları

 • 19:00 Beylikdüzü Migros Önü
 • 19:15 Avcılar Otobüs Durakları
 • 20:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
 • 20:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
 • 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • 21:20 Kartal Köprüsü Altı
 • 21:40 Çayırova Mc Donalds
 • 23:45 Bursa Almira Otel Önü
 • 04:20 İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı
 • 06:00 Aydın Otogar Sapağı
 • 07:30 Muğla Otogar ÖnüKonaklama: Gece Yolculuğu
2. Gün: Marmaris

JEEP SAFARİ, TAM GÜN TEKNE TURU, AKVARYUM KOYU, CENNET ADASI, FOSFORLU MAĞARA, KADIRGA KOYU, TURUNÇ, KIZKUMU, MARMARİS veya DALYAN BARLAR SOKAĞI TURU

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen noktalarda buluşuyor ve Eskihisar'dan Feribot ile Topçular'a geçiyor Susurluk'ta Karagül dinlenme tesislerinde vereceğimiz molanın ardından sabah Çine'de Cevdet Ustada vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, Muğla’ya ulaşıyoruz, ve bizleri sabahın erken saatlerinde Gökova'nın muhteşem manzarası eşliğinde ilerliyoruz, ilk durak noktamız ise meşhur Aşıklar Yolu olacak, Muhteşem güzellikte bir ağaç tüneli olan ve okaliptüs ağaçlarıyla kaplı Âşıklar Yolu’nda, aşka dair bütün dileklerimizi tutup, grup fotoğrafı çektiriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından, Marmaris’in en ucunda bulunan Datça’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Adı Can YÜCEL ile özdeşleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’in evini de görüyoruz ve Eski Datça sonrası Yeni Datça’ya gidiyoruz yaklaşık beş dakika sonra varacağımız Yeni Datça’da Taşlık Plajında veya Kumluk plajı'nda vereceğimiz yüzme molamızın ardından Datça'da badem gazozu ve badem kurabiyesi alabileceğiniz alış verişimizi tamamlıyoruz ve Marmaris'te bulunan otelimize yerleşiyoruz, konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerimizle birlikte, efsane Marmaris veya Dalyan Barlar Sokağı'na gidiyoruz. (Ekstra)

 • Kahvaltı: Susurluk - Karagül Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman. Tur Ücretine Dahil Değildir.
 • Öğle Yemeği: Datça’da Serbest Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.Konaklama: Grand Köse Otel, Serin Otel, The Marmaris Park Otel vb.
3. Gün: Marmaris

GÖKOVA AKYAKA TAM GÜN TEKNE TURU, SEDİR ADASI, KLEOPATRA PLAJI, GELİBOLU ADASI, LACİVERT KOY, AZMAK ÇAYI MANZARASI, AKYAKA KÖYÜ, NAIL ÇAKIRHAN EVİ, CİNE CEVDET USTA KÖFTE,

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından rehberlerimiz önderliğinde alternatif organizasyonlarımıza katılabilirsiniz. Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz, konaklama ve akşam yemeği otelimizde Marmaris şehir turunun ardından otelimize yerleşiyoruz, gece arzu eden misafirlerimizle birlikte, efsane Marmaris veya Dalyan Barlar Sokağına gidiyoruz. (Ekstra)

1. Alternatif: Dileyen misafirlerimiz ile Marmaris Tekne Turu (1. Tekne Turu): Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda, Akvaryum Koyu, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molaları sizleri bekliyor olacak. ( Ekstra – Öğle Yemeği Dahil )

2. Alternatif: Dileyen konuklarımız ile Jeep Safari Turu: Bize özel hazırlanan Jeeplerimiz ile tam gün sürecek olan eğlenceli bir geziye çıkıyoruz. Marmaris’in bir diğer yüzünü keşfedeceğiniz Turgutlu Şelalesi’nde buz gibi bir yüzme molası veriyoruz. Sonrasında efsanevi hikayeleriyle meşhur Kız Kumu’na gidiyor ve yüzme molası veriyoruz. Burada denizin üstünde yürüdüğünüzü hissedeceğiniz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. ( Ekstra – Öğle Yemeği Dahil )

 • Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
 • Öğle Yemeği: Alınan Ekstra Tura Göre Değişmektedir. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.Konaklama: Marmaris Otelleri, Dalyan Otelleri
4. Gün: Marmaris

İZMİR, BALIKESİR, BURSA, YALOVA, OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ, İSTANBUL

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, evleriyle mimari ödül sahibi olan ve özellikle Nail Çakırhan Evi ile ön plana çıkan Akyaka’ya ulaşıyoruz. Azmak Çayı kenarında vereceğimiz kısa molanın ardından, Gökova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir) başlıyoruz. Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon'un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında olacak. Yüzme molalarının ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka beldesinden ayrılırken aklımızı Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki WOW TUR organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşarak turumuzu tamamlıyoruz. İzmir Balıkesir, Bursa, Yalova Osmangazi Köprüsü kullanarak İstanbul'a varıyoruz sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz, WOW TUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz Saygılarımızla.

 • Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
 • Öğle Yemeği: Teknede Tavuk Şinitzel ya da Izgara Çipura, Makarna, Salata, Meyve. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Susurluk Karagül Tesisleri – Serbest Menü Şeklinde Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.
 • Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur!

Önemli Not: Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar gereği, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.

Marmaris Datça Gökova Akyaka Yüzme ve Tekne Turu Sirküsü Yayınlandığı 11.11.2022 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur!

EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması 2 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda WOW Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde WOW Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOW Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOW Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOW Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turlarda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan WOW Tur’un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOW Tur’da saklıdır.

Turun iptali durumunda WOW Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOW Tur sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuyor.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR

 • Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
 • Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega
 • Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


DAHİL OLANLAR:
- 19 Yıllık WOW TUR Güvencesi
- Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Otellerde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde Alınacak 2 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım ve Geziler
- Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Gökova Tekne Turu Dahildir.


HARİÇ OLANLAR:
- Gökova Tekne Turundaki Öğle Yemeği
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#marmaris-st-2023
LOKASYON:
Marmaris
YEMEK:
2 Kahvaltı ve 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:00 Beylikdüzü Migros Önü 19:15 Avcılar Otobüs Durakları 20:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 20:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 21:20 Kartal Köprüsü Altı 21:40 Çayırova Mc Donalds 23:45 Bursa Almira Otel Önü 04:20 İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı 06:00 Aydın Otogar Sapağı 07:30 Muğla Otogar Önü
BİTİŞ:
Muğla Otogar Önü Aydın Otogar Sapağı İzmir Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Bursa Almira Otel Önü İzmit Otogar Yanı Otobüs Durakları (Romatem Karşısı) İzmit Halkevi Durağı Önü (Ankara Yönü) Çayırova Mc Donalds Kartal Köprüsü Altı Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) İncirli Doğtaş Mobilya Önü Avcılar Otobüs Durakları Beylikdüzü Migros Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.