KAYIT    İLETİŞİM
 VİZESİZ

4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ)...

4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!4★ İZMİR HAREKETLİ 6 ÜLKE BALKANLAR ANADOLU JET HAVA YOLLARI 7 GECE (VİZESİZ) TÜM TURLAR VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!

849

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • BALKANLARDA UNUTULMAZ KEŞİF: İŞKODRA'DAN TİRAN'A ETKİLEYİCİ BİR ROTAYA HAZIR MISINIZ?
 • İŞKODRA: TARİHİ VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERLE BEZELİ BİR ŞEHİR
 • ST. STEFAN: LÜKS VE ROMANTİZMİN BİRLEŞTİĞİ ADALAR CENNETİ
 • KOTOR: TİTREŞTİREN TARİHİ DOKUSU VE EŞSİZ DENİZ MANZARALARIYLA BÜYÜLÜYOR
 • BUDVA: MUHTEŞEM SAHİLLERİ VE CANLI GECE HAYATIYLA ÜNLÜ BİR TATİL MERKEZİ
 • TİRAN: CANLI GECE HAYATI VE ETKİLEYİCİ TARİHİ İLE MODERN BİR BAŞKENT
Balkanlar, benzersiz bir mozaik olan etnik çeşitliliği, tarihi kaleleri, renkli pazarları ve mistik dağ manzaralarıyla büyüleyici bir bölgedir. Bu çeşitliliğe gezinti yapmaya ne dersiniz?

Balkanlar, Avrupa'nın güneydoğusunda yer alan tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleriyle dikkat çeken bir bölgedir. Bu bölge, çeşitli ülkeleri kapsayan ve her biri kendine özgü özelliklere sahip olan bir mozaik gibidir.

Balkanlar, tarihi açıdan önemli bir geçmişe sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu'nun etkisiyle şekillenmiş olan bu bölge, birçok farklı kültürün etkileşimiyle zenginleşmiştir. Tarihi kentler, kaleler, kiliseler ve müzeler, geçmişin izlerini günümüze taşırken, ziyaretçilere tarihi bir yolculuk yapma fırsatı sunar.

Doğal güzellikleriyle ünlü olan Balkanlar, dağlar, nehir vadileri, göller ve doğa rezervleri gibi çeşitli doğal alanlara ev sahipliği yapar. Ziyaretçiler, trekking, dağ bisikleti, doğa yürüyüşleri ve kuş gözlemciliği gibi aktivitelerle bu doğal güzellikleri keşfedebilir. Özellikle Balkan Dağları, muhteşem manzaraları ve doğal yaşamıyla doğa severleri cezbeder.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR – BELGRAD - ÜSKÜP

 İZMİR – BELGRAD - ÜSKÜP

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 12:00'de buluşmayı planlıyoruz. Burada buluştuğumuzda, bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra saat 14:20'de Anadolu Jet'e ait TK7726 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saatlik bir uçuşun ardından yerel saatle 15:00'te Belgrad'a varış yapacağız.

Belgrad'a varışımızın ardından havalimanından ayrılıp, Üsküp'e doğru yola çıkacağız. Varışımızla birlikte otelimize doğrudan hareket edeceğiz ve geceleme yapacağımız otelde konaklayacağız. Otele giriş saatimiz, yol ve gümrük durumuna bağlı olarak yaklaşık olarak 22:30 gibi planlanmaktadır.

 • Öğle Yemeği : Uçakta alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Yol üzerinde molada fiyata dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort Hotel vb.
 • Para Birimleri : Sırbistan – Dinar / Kuzey Makedonya DinarKonaklama: 4* HOTEL
2. Gün: ÜSKÜP - PRİZREN & PRİŞTİNE ( KOSOVA ) - ÜSKÜP

 ÜSKÜP - PRİZREN & PRİŞTİNE ( KOSOVA ) - ÜSKÜP

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Üsküp turumuza başlayacağız. Bu tur sırasında, tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan Türk çarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St. Spas Kilisesi, Üsküp'ün panoramik manzarasını görüp resimleyebileceğiniz Rahibe Teresa Anıtı ve Rahibe Teresa'nın Evi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Turun ardından Kosova'ya doğru yola çıkacağız.

Kosova'nın başkenti Priştine'ye hareket edeceğiz ve burada 15 asır geriye kadar uzanan bu güzel şehri tanıtmak amacıyla panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Turumuz sırasında 19. yy.'dan kalma Saat Kulesi, Kosova Müzesi, Osmanlılar'ın 15. yy.'da yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Külliyesi, Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi sonucunda burada öldürülen Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesini ziyaret edeceğiz. Ardından Kosova'nın diğer önemli merkezi olan Prizren'e geçeceğiz.

Prizren'de yapacağımız şehir turunda Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı, Osmanlı mezarlığı, Sinan Paşa Camii, savaşın yıkıcı etkilerini hâlâ görebileceğiniz Sırp mahallesi ve Roma döneminden kalan Şehir Kalesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Turun ardından Üsküp'e dönerek, akşam yemeği ve geceleme için otelimize gideceğiz.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort Hotel vb.
 • Para Birimleri : DinarKonaklama: 4* HOTEL
3. Gün: ÜSKÜP – KALKANDELEN – MANASTIR – RESNE - OHRİD

ÜSKÜP – KALKANDELEN – MANASTIR – RESNE - OHRİD

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılacağız. İlk olarak, Makedonların Tetova olarak adlandırdığı, bizim tarihimizde Kalkandelen olarak bilinen şehre gideceğiz. Bu şehirde dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesi ile medrese gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından Demir Hisar üzerinden Manastır (Bitola) kentine varış yapacağız. Bu kentte Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii, Haydar Kadı Camii gibi önemli yerleri gezerek, Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi ve Atatürk Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Sonraki durağımız Ohrid olacak.

Ohrid'e varışımızın ardından Resne'ye doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Bu yolculuk sırasında, İttihat ve Terakki'nin ünlü üç simasından biri olan ve Türk-Yunan savaşındaki katkıları nedeniyle ün kazanan Resne'li Niyazi'nin Sarayı'nı ziyaret edeceğiz. Daha sonra Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölü'nün adını aldığı Ohrid kentine ulaşacağız. Otele varışımızın ardından odalarımıza yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde olacak ve akşam yemeği Balkan Gecesi konseptiyle düzenlenecektir. Bu özel gece, yöresel müzik ve danslar eşliğinde gerçekleşecektir. Bölgenin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak Balkan Gecesi farklı bir restoranda veya otelde düzenlenebilir.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Balkan Gecesi şeklinde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Belvedere Hotel vb. / 4* Sileks Hotel vb.
 • Para Birimleri : DinarKonaklama: 4* HOTEL
4. Gün: OHRİD – TİRAN – İŞKODRA

OHRİD – TİRAN – İŞKODRA

Sabah otelimizde kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Ardından otelden ayrılıyoruz ve özel otobüslerimizle Arnavutluk'un başkenti Tiran'a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında gümrük işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Tiran'a varıyoruz.

Tiran'a vardığımızda, panoramik bir şehir turuna çıkıyoruz. Turumuzda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri gibi önemli yerleri ziyaret ediyoruz. Bu turda şehrin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfediyoruz.

Şehir turunun ardından kısa bir yolculuk yapıp İşkodra'daki otelimize transfer oluyoruz. Otele vardığımızda odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde servis edilecek ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

Not: İşkodra konaklaması, bölgedeki yoğunluğa bağlı olarak komşu şehirlerle değiştirilebilir.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Luani Arte Hotel vb. / 4* Alis Hotel vb. / 4* Rozafa Hotel vb.
 • Para Birimleri : Denar / Lek Konaklama: 4* HOTEL
5. Gün: İŞKODRA - BUDVA - ST. STEFAN – KOTOR – TREBİNJE

 İŞKODRA - BUDVA - ST. STEFAN – KOTOR – TREBİNJE

Sabah otelimizde kahvaltı yaparak güne başlıyoruz ve ardından otelden ayrılıyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra Karadağ'a geçiyoruz. İlk durağımız, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Budva şehri olacak. Budva'ya varışımızın ardından, Budva Kalesi ve Stari Grad (eski şehir merkezi) gibi önemli yerleri keşfetmek için bir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Tur sırasında, deniz manzarasının tadını çıkarabilir ve bölgenin renkli gece hayatını deneyimleyebilirsiniz.

Budva'daki turumuzun ardından, St. Stefan adasıyla ünlü St. Stefan bölgesini panoramik olarak görmek için kısa bir mola veriyoruz. Bu alanda, balıkçıların yerleşim yeri olan adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur'lu bir multimilyardere satılmasıyla restorasyon çalışmaları devam etmektedir. Buradan muhteşem manzarayı seyretme imkanı bulacaksınız.

Daha sonra Balkanlar'ın ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva'nın keyfini çıkaracağımız sahil bölgelerine ilerliyoruz. Burada plajların tadını çıkarabilir ve renkli gece hayatının keyfini sürebilirsiniz.

Budva'da geçirdiğimiz zamanın ardından, Karadağ'ın tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir diğer durağımız olan Kotor'a geçiyoruz. Kotor'da, Stari Grad (Eski Şehir-Kale) bölgesinde yapacağımız yürüyüş turunda şehrin bu şirin beldesini keşfedeceğiz. Tarihi yapıları ve etkileyici manzarasıyla Kotor, unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir yer olacak.

Akşam saatlerinde ise Trebinje'deki otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelimizde gerçekleşecek. Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

Not: Trebinje konaklaması, bölgedeki yoğunluğa bağlı olarak komşu şehirlerle değiştirilebilir.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Leotar Hotel vb. / 4* Acimovic Hotel vb.
 • Para Birimleri : Euro / MarkKonaklama: 4* HOTEL
6. Gün: TREBİNJE – POÇİTEL – MOSTAR – KONJİK – SARAYBOSNA

 TREBİNJE – POÇİTEL – MOSTAR – KONJİK – SARAYBOSNA

Sabah otelimizde kahvaltı yaparak güne başlıyoruz ve Mostar'a doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında, tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Počitelj'i ziyaret ediyoruz. Burada, Osmanlı dönemine ait binaları görme fırsatı buluyoruz. Počitelj, 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından yapılmış ve günümüzde hala ayakta duran önemli bir tarihi yerdir. Ziyaretimizin ardından yolculuğumuza devam ediyoruz.

Mostar'a varışımızın ardından yürüyerek yapacağımız bir tur ile şehri keşfediyoruz. İlk olarak Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen bu köprü, Osmanlı mimarisinin önemli bir eseridir. Ne yazık ki, 1992 yılında yaşanan savaşta köprü Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden inşa edilerek hizmete açılmıştır. Köprü, şehrin sembolü haline gelmiştir. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni ziyaret ediyoruz.

Saraybosna'ya devam ederken yolculuğumuz sırasında Konjic şehrinde mola veriyoruz. Burada Osmanlı döneminden günümüze kadar varlığını koruyan ve Türkiye tarafından restore edilen ünlü Konjic köprüsünü görme fırsatı buluyoruz. Ayrıca, Nehir Neretva'nın kenarında kahve molası veriyoruz. Konjic'te ahşap el işlemesi atölyelerinden alışveriş yapma imkanı da bulunuyor.

Sonrasında Saraybosna'ya transfer oluyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek ve akşam yemeğimizi otelde alacağız.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Exclusive Hotel vb. / 4* Hollywood Hotel vb.
 • Para Birimleri : MarkKonaklama: 4* HOTEL
7. Gün: SARAYBOSNA - BELGRAD

SARAYBOSNA - BELGRAD

Sabah otelimizde kahvaltı yaparak güne başlıyoruz ve Saraybosna için panoramik bir tur düzenliyoruz. Turumuza Avrupa'nın en ünlü çarşılarından biri olan Başçarşı'da gezinti yaparak başlıyoruz. Burada Osmanlı döneminden beri faaliyet gösteren Kurşunlu Medresesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Kanuni Sultan Süleyman'ın akrabası Hüsrev Bey Camii'ni görme fırsatı buluyoruz.

Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna'daki Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu gibi önemli yapıları geziyoruz. Latin Köprüsü'nü ziyaret ettikten sonra 1. Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olarak bilinen bu köprüden geçerek Fatih Sultan Mehmet'in şehre girdiği kapıyı görüyoruz ve Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak, Fatih Sultan Mehmet Han'a atfedilen Fatih Camii'ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda yola çıkıyoruz.

Önce Tuzla yoluyla sınıra geliyor ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Öğleden sonra geç saatlerde Belgrad'a varıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme için Belgrad'daki otelimize yerleşiyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : 4* Mar Hotel vb.
 • Para Birimleri : DinarKonaklama: 4* HOTEL
8. Gün: BELGRAD - İZMİR

 BELGRAD - İZMİR

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerimizi yaparak ayrılıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından buluşma ile Belgrad havalimanına gidiyoruz. Anadolu Jet’e ait TK7727 numaralı sefer ile 15:55’de İzmir’e hareket. Yerel saat ile 18:35’de varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden WOW TUR’a bildirilmelidir.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, WOW TUR’un sorumluluğunda değildir.

Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

WOW TUR, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi WOW TUR’un sorumluluğunda değildir.

Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.

Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. WOW TUR havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan WOW TUR hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

UÇUŞ BİLGİLERİ:

ANADOLUJET HAVA YOLLARI

TK7726 İZMİR-BELGRAD 14:20 15:00

TK7727 BELGRAD-İZMİR 15:55 18:35
DAHİL OLANLAR:
Anadolu Jet ile İzmir (ADB) – Belgrad gidiş / Belgrad - İzmir (ADB) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Üsküp`te 1 gece, Ohrid`de 1 gece, İşkodra`da 1 gece, Tribinje`de 1 gece, Saraybosna`da 1 gece, Belgrad`da 2 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklama
Alınacak 7 akşam yemeği (Biri Balkan Gecesi Şeklinde Alınacaktır)
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, İşkodra, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad panoramik şehir turları
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Programda belirtilen tüm ekstra turlarHARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış vergisi, (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Tüm kişisel harcamalar,
Programda belirtilmeyen gezi ve turlar
Öğle yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför Bahşişi
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.).
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#240
LOKASYON:
Balkanlar
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.