KAYIT    İLETİŞİM
 EN İYİ FİYAT

3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR...

3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)3★4★ Elegant Büyük İtalya Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün (EXTRA TURLAR DAHİL)

649

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • Milano – Como: İtalya'nın Şıklığı ve Doğal Güzellikleri Buluşuyor
  • Milano - Sirmione - Venedik: İtalya'nın İhtişamı ve Romantizmi Bir Arada
  • Bologna - Floransa: İtalya'nın Lezzeti ve Sanatın Başkenti
  • İtalya'nın Tarihi Hazineleri ve Büyüleyici Şehirleri
  • Roma - Vatikan: Ebedi Şehrin Büyüsü ve Tarihin İhtişamı
  • ROMA CASTEL GONDOLFO NEMİ GÖLÜ ALBANO GÖLÜ SORRENTO NAPOLİ
İtalya'nın en gözde şehirlerini keşfedecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Turların dahil olduğu bu paket tur ile Roma'nın tarihi güzelliklerini gezme fırsatı yakalayacak, Venedik'in romantik kanallarında gondol turu yapacak ve Floransa'nın sanat dolu atmosferinde kendinizi kaybedeceksiniz...(EXTRA TURLAR DAHİL)

NOT: ( KAMPANYA EXTRA TURLAR FİYATA DAHİLDİR)

Bu 7 gece süren muhteşem İtalya turunda Napoli, Roma, Floransa, Venedik ve Milano gibi şehirleri keşfedeceksiniz. Her şehirde konforlu otellerde konaklayacak, güne lezzetli bir kahvaltıyla başlayacaksınız.

Napoli'de Hobbit Hotel ve Martini Hotel gibi seçkin 3 yıldızlı otellerde bir gece geçireceksiniz. Ardından Roma'ya geçerek Ex Arcadia Hotel ve Euro Hotel Roma Nord gibi 3 ve 4 yıldızlı otellerde iki gece konaklayacaksınız. Floransa'da Da Vinci Hotel ve Universo Hotel gibi konforlu otellerde bir gece geçirecek, ardından Venedik'e yolculuk ederek Raffaello Hotel ve Roy Hotel - Treviso gibi otellerde bir gece konaklayacaksınız. Milano'da ise B&B Hotel Monza ve Della Rotonda gibi seçkin otellerde iki gece geçireceksiniz.

Turunuz boyunca Vatikan'da kulaklıkla rehberli bir tur deneyimi yaşayacak, Venedik'te giriş ücretleri dahil olmak üzere Vaporetto turu ve Pompeii antik kenti ziyareti gerçekleştireceksiniz. Yerel rehberler eşliğinde her şehri en iyi şekilde keşfedecek ve turist şehir vergileri dahil olacaktır.

Kişi başı sadece 150€ karşılığında bu muhteşem turu gerçekleştirebilirsiniz. Tur esnasında rehberimize ödeme yapmanız gerekmektedir. Venedik şehir girişi ücrete tabi olduğundan giriş ücreti ödemeyen yolcular, şehir giriş rezervasyonlarını kendileri yapmak zorundadır. Bu unutulmaz tatilinizi Türk Hava Yolları'nın konforlu uçuşlarıyla gerçekleştireceksiniz. Hazır olun, İtalya'nın büyüleyici atmosferi sizi bekliyor!

İtalya, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz kamaştıran bir ülke. Eşsiz güzelliklere sahip olan bu ülke, her adımınızda sizi büyüleyecek bir atmosfer sunar. Roma, Venedik, Floransa, Napoli gibi şehirlerde tarihi eserler, sanat galerileri, kanallar, piazza'lar ve renkli sokaklar arasında kaybolabilirsiniz.

Roma, Antik Roma İmparatorluğu'nun başkenti olarak tarihin derinliklerine yolculuk yapmanızı sağlar. Kolezyum'un görkemli yapısında geçmişe tanıklık edebilir, Pantheon'un etkileyici mimarisine hayran kalabilirsiniz. Vatikan, Sistine Şapeli ve Aziz Petrus Bazilikası gibi dini yapılar da Roma'nın vazgeçilmez cazibe merkezlerindendir.

Venedik ise romantizm ve su kanallarıyla ünlüdür. Gondollarla Venedik kanallarında gezebilir, San Marco Meydanı'ndaki tarihi yapıları ve kiliseleri keşfedebilirsiniz. Burada kendinizi bir masalın içinde hissedecek, Rialto Köprüsü'nden eşsiz manzaraların keyfini çıkaracaksınız.

Floransa, Rönesans döneminin başkenti olarak adlandırılır. Uffizi Galerisi'nde Botticelli'nin "Doğumunun Venüsü"nü, Michelangelo'nun "Davut"unu ve diğer birçok önemli sanat eserini görebilirsiniz. Brunelleschi'nin kubbesiyle ünlü Floransa Katedrali de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Napoli, İtalya'nın güneyinde yer alan canlı ve renkli bir şehirdir. Burada Napoli Kraliyet Sarayı'nı, Pompeii antik kentini ve ünlü Napoli pizzasını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Amalfi Sahilleri'nin yakınında yer alan Positano ve Capri adası da görülmeye değer yerler arasındadır.

İtalya'nın her köşesinde tarihi eserler, lezzetli yemekler, ünlü şaraplar ve sıcakkanlı insanlar sizi karşılar. İhtişamlı mimarisi, sanat eserleri ve kültürel mirasıyla İtalya, unutulmaz bir deneyim sunar. Bu muhteşem ülkeyi keşfetmek için yola çıkın ve İtalya'nın büyüsüne kapılın.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: MİLANO – COMO
MİLANO – COMO

İstanbul Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları ile Milano'ya doğru yola çıkıyoruz. Milano'ya varışımızın ardından özel otobüsümüzle şehir turuna başlıyoruz. Milano, moda, sanat ve lezzetin başkenti olarak bilinirken aynı zamanda büyüleyici tarihi ve kültürel dokusuyla da göz kamaştırıyor. La Scala Opera Binası, görkemli Duomo Meydanı ve Katedrali, La Galeria gibi ünlü alışveriş mekanları ve Porta Romano gibi tarihi bölgeleri keşfedeceğiz.

Sonrasında ise unutulmaz bir Como turuna çıkıyoruz. Como Gölü, lüks villaları, doğal güzellikleri ve huzur verici atmosferiyle ünlüdür. Hollywood yıldızlarından Avrupa'nın zenginlerine kadar birçok ünlünün yazlık evlerine ev sahipliği yapar. Bu benzersiz gölün muhteşem manzarasının keyfini çıkaracağız.

Turumuzun ardından Milano'daki otelinize transfer olacak ve serbest zamanınızı dinlenerek geçirebileceksiniz. Konforlu otelimizde konaklama yapacaksınız. Bu muhteşem gezi boyunca Milano'nun cazibesi ve Como'nun büyüleyici güzelliği sizi etkisi altına alacak.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
2. Gün: MİLANO – SİRMİONE – VENEDİK
MİLANO – SİRMİONE – VENEDİK

Milano'da aldığımız kahvaltının ardından Sirmione kasabasına doğru hareket ediyoruz. Sirmione, tarihi Scaligero Kalesi ile sizi karşılayacak olan büyüleyici bir yerdir. Begonvil çiçekleriyle süslenmiş binaları ve Ortaçağ atmosferiyle dolu sokaklarıyla masalsı bir atmosfere sahiptir. Burada gezinti yaparken tarihin büyüsüne kapılacaksınız.

Daha sonra özel Vaporetto (su otobüsü) ile Venedik'e geçiyoruz. Venedik, dar kanalları, küçük meydanları ve gondollarıyla ünlüdür. Altın Kilise olarak da bilinen St. Mark Bazilikası, idam mahkumlarının son bakışlarını attığı Son Bakış Köprüsü, Rialto Köprüsü üzerindeki dükkanlarla ünlü olan ve büyük kanalın üzerinde bulunan köprü, Venedik Dükleri Sarayı ve 15. yüzyılda inşa edilen Saat Kulesi gibi önemli yapıları keşfedeceğiz.

Venedik turumuzun ardından otelinize transfer olacak ve dinlenmek üzere serbest zamanınızı değerlendirebileceksiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Bu unutulmaz gezi boyunca Sirmione'nin büyüleyici atmosferini ve Venedik'in eşsiz güzelliklerini keşfedeceksiniz.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
3. Gün: VENEDİK – BOLOGNA – FLORANSA

VENEDİK – BOLOGNA – FLORANSA

Venedik'te aldığımız kahvaltının ardından Bologna turu için harekete geçiyoruz. Şehir turumuzda, Bologna'nın kalbi sayılan Piazza Maggiore (Büyük Meydan), hemen arkasında yer alan Neptün Çeşmesi, Eski Borsa Binası, Avrupa'nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar) ve Bologna'nın sembolü haline gelen Garisenda ve Asinelli kulelerini keşfedeceğiz.

Ardından Floransa'ya doğru yol alıyoruz. Floransa'nın Rönesans'ın başkenti olduğu bu şehir turunda, portakal rengi kubbesiyle dikkat çeken ve Avrupa'nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali'ni dışarıdan görüyoruz. Katedralin en önemli özelliklerinden biri, İncil'de anlatılan ve bazıları Kur'an'da da bahsedilen peygamber kıssalarını temsil eden bronz kapıdır (vaftizhane kapısı- cennet kapısı). Giotto'nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa'nın politik ve sosyal merkezi olan Senyörler Meydanı ve ünlü Michelangelo'nun Davut Heykeli'nin bulunduğu yerleri gezerek şehrin büyüleyici atmosferini soluyacağız. Ayrıca antika ve kuyumcu dükkânlarıyla ünlü Eski Köprü (Ponte Vecchio) de turumuzun içinde yer almaktadır.

Floransa turumuzun ardından otelinize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınızı değerlendirebileceksiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Bu eşsiz gezi boyunca Bologna'nın tarihi dokusunu ve Floransa'nın sanat ve kültür zenginliklerini keşfedeceksiniz.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
4. Gün:
FLORANSA – PISA – SIENA – SAN GIMIGNANO – ROMA

Floransa'da aldığımız kahvaltının ardından Pisa, Siena ve San Gimignano turu için hareket ediyoruz. Bu tam günlük Toscana turu boyunca, sizi unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar bekliyor. İlk durağımız Pisa olacak. Pisa, dünyaca ünlü eğik kulesiyle bilinen önemli bir tarihi şehirdir. Akşam saatlerinde, ışıkların altında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ve Miracoli Meydanı'nı gezeceğiz. Bu tarihi mekanda, isteyen misafirlerimiz unutulmaz fotoğraflar çekebilme fırsatı bulacaklar.

Sonraki durak Siena olacak. Siena, Orta Çağ'dan kalma dar sokakları, küçük caddeleri ve Avrupa'nın en büyük meydanı olan Campo Meydanı ile ünlüdür. Siena, Toscana bölgesinin tadını çıkarabileceğiniz lezzetli yemekleriyle tanınır. Bu görülmeye değer şehirde, İtalyan mutfağının keyifli lezzetlerini deneyimleme şansına sahip olacaksınız.

Son olarak San Gimignano'yu keşfedeceğiz. Bu Orta Çağ şehri, dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarına ve en iyi dondurmacıya ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca porcini ve türüf mantarlı peynirleriyle ünlüdür. 14. yüzyıldan kalma surlarla çevrili bu şehri gezip, tarihi atmosferini soluyacak ve bu bölgenin zenginliklerini keşfedeceğiz.

Turumuzun ardından Roma'daki otelinize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınızı geçirebileceksiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Bu etkileyici Toscana turunda Pisa'nın eğik kulesini görecek, Siena'nın tarihi sokaklarında dolaşacak ve San Gimignano'nun benzersiz atmosferini deneyimleyeceksiniz. Toscana'nın güzellikleri arasında unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
5. Gün: ROMA – VATİKAN
ROMA – VATİKAN

Roma'da aldığımız kahvaltının ardından, misafirlerimizle birlikte Roma İkonları ve Vatikan turumuza başlıyoruz. Roma, "Dünyanın merkezindeki kent" anlamına gelen "Urbs caput mundi", sanatı, tarihi, müziği, alışverişi, güneşi ve lezzetli yemekleriyle sizi büyüleyecek. Antik dönemden Rönesans'a uzanan farklı mimari stillerdeki binalarıyla size tarihte bir yolculuk deneyimi yaşatacak olan Roma, her mevsim binlerce turisti cezbederken bile kalabalığı sıkışmadan taşıma yeteneğiyle de dikkat çekiyor.

Turumuzda, Avrupa medeniyetine şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık etmiş olan Roma'da önce Roma İmparatorluğu döneminde gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum'u ziyaret ediyoruz. Ardından, imparatorluk döneminde şehrin tören merkezi olan Roma Forumu'nu keşfediyoruz. Efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma'ya döneceğine inanılan Aşk Çeşmesi'ni görüyor, sokak sanatçılarıyla ünlü İspanyol Merdivenleri'nde geziniyoruz. Vatikan'ı ziyaret ederek, San Pietro Kilisesi'ni görüyoruz. Ayrıca Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Pantheon - Tanrıların Tapınağı ve Piazza Popolo gibi önemli noktaları da göreceğiz.

Turumuzun ardından Roma'daki otelinize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınızı geçirebileceksiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Roma'nın sembolü haline gelmiş antik yapılar, tarihi meydanlar ve büyüleyici atmosferiyle sizi etkisi altına alacak. Bu tur, size Roma'nın önemli noktalarını keşfetme fırsatı sunarken, bu eşsiz şehrin büyüleyici güzelliklerini de deneyimleme imkanı sağlayacaktır.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
6. Gün: ROMA – CASTEL GONDOLFO – NEMİ GÖLÜ – ALBANO GÖLÜ – SORRENTO – NAPOL
ROMA – CASTEL GONDOLFO – NEMİ GÖLÜ – ALBANO GÖLÜ – SORRENTO – NAPOLİ

Otelde aldığımız kahvaltının ardından, Castel Gandolfo bölgesine doğru hareket ediyoruz. Nemi Köyü olarak da bilinen bu bölge, rengarenk evleri, taş sokakları ve doğal çileklerin sergilendiği sevimli dükkanlarıyla sizi karşılayacak. Pencerelerinde çiçeklerin sardığı evler ve muhteşem göl manzaralarıyla kendinizi adeta bir masalın içinde hissedeceksiniz. Albano Gölü'nün kıyısında yer alan Castel Gandolfo'da Papa'nın yazlık sarayını ziyaret edeceğiz ve bu eşsiz kasabada tarihe küçük bir yolculuk yapma fırsatı bulacağız.

Ardından Sorrento turumuza doğru hareket ediyoruz. Limonlarıyla ünlü olan Sorrento'da, limon ağaçlarının her yeri süslediği, balkonları çiçek saksılarıyla dolu, pastel renklerde evlerin bulunduğu ve uzayan sokaklarıyla adeta bir kartpostal gibi görünen bu güzel yerde fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Romantik atmosferiyle sizi büyüleyecek olan Sorrento'da unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Turumuzun ardından Napoli'deki otelinize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınızı geçirebileceksiniz. Napoli, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Burada konaklayarak, Napoli'nin cazibesini ve lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Bu tur boyunca Castel Gandolfo, Nemi Gölü, Albano Gölü, Sorrento ve Napoli gibi benzersiz yerleri ziyaret ederek, doğal güzelliklerin ve tarihi dokunun keyfini çıkaracaksınız. Her bir noktada kendinizi etkileyici manzaralarla çevrili bir hikayenin içinde hissedeceksiniz.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
7. Gün: NAPOLİ – POMPEİ
NAPOLİ – POMPEİ

Otelde aldığımız kahvaltının ardından Napoli panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Napoli, ünlü Margherita pizzasının doğduğu yer ve İtalya'nın üçüncü büyük şehri olarak bilinir. Turumuzda Garibaldi Meydanı, Via Toledo ve bu ikisi arasında yer alan Centro Storico gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Napoli'nin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfederken, bu eski semtlerde dolaşırken atmosferin keyfini çıkaracaksınız.

Ardından dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompeii'ye doğru yol alıyoruz. Pompeii, M.S. 79 yılında Vezüv Yanardağı'nın patlamasıyla yok olan bir antik şehirdir. Arkeologların uzun süren kazıları sonucunda şehir, tüm ihtişamıyla gün yüzüne çıkarılmıştır. Turumuzda Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları gibi yerleri görme fırsatı bulacaksınız. Pompeii'nin tarihi atmosferi sizi büyüleyecek ve antik dünyaya bir yolculuk yapmış gibi hissettirecektir.

Turumuzun ardından Napoli'deki otele transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınızı geçirebileceksiniz. Napoli'nin eşsiz lezzetlerini deneyebilir, sokaklarında dolaşarak şehrin ruhunu hissedebilirsiniz. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Bu tur boyunca Napoli'nin panoramik güzelliklerini keşfedecek ve Pompeii'nin antik kalıntılarını görerek tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız. Her iki yer de benzersiz deneyimler sunacak ve sizi etkileyici bir keşif yolculuğuna çıkaracaktır.Konaklama: 3* veya 4* Oteller
8. Gün: NAPOLİ – İSTANBUL
NAPOLİ – İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
Konaklama: Dönüş

EK BİLGİLER

SÜPER PROMOSYON turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalmak şartıyla, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerde de geçerlidir.

Panoramik şehir turları müze ve ören yerlerinin girişlerini içermemektedir. Şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlı bir turdur.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak)3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçüktür.

Triple odalar müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitliğe göre 3 kişilik oda rezervasyonu yapılmaktadır. Triple odalar ek yatak nedeniyle diğer odalardan daha küçükmüş gibi görünebilir.

Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 – 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dır.

Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkede ki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşu kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden WOWTUR bildirilmelidir.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; WOW turun sorumluluğunda değildir.

Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri misafirden tahsil edilir.

WOW Tour vize alımlarında konsolosluk ve misafirlerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya ret vermesi WOWTUR'un sorumluluğunda değildir.

Programlarımızda belirtilen vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.

Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir.6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden misafirlerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.

Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz?) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Satın almış olduğunuz programın grup biletinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızda ki her uçuş mil garantisi vermez.

Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. WOW Tour Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan WOW Tour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları vb. durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

HAREKET TARİHLERİ:

4 KASIM 2023

25 KASIM 2023

16 ARALIK 2023

UÇUŞ BİLGİLERİ:

TÜRK HAVA YOLLARI

İSTANBUL - MİLANO TK1873 08:55 - 09:55

NAPOLİ - İSTANBUL TK1880 19:15 - 23:30

NOT : *WOWTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

*Tüketicinin, WOWTUR ve Aracısına yazılı veya veri saklayıcısı ile bildirmek kaydı ile sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Paket turun başlamasına en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ,herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise iade edilmez.Tüketici ,gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını WOWTUR'a cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli WOWTUR veya Aracısı tarafından iade edilir.

*12 wow olarak düzenlenen işbu broşur, kendim ve aşağıda yazılı şahıslar adına birlikte düzenlenmiş, son hali tarafımdan okunup, kabul edilip onaylanmıştır ve bir nüshası tarafıma tüm ekleri ile birlikte yazılı ve kalıcı veri saklayıcı vasıtasıyla teslim edilmiştir. Tüketicinin korunması hakkında kanun ve paket tur sözleşmeleri yönetmeliği çerçevesinde işbu broşür kapsamında sunulan tüm hizmetleri, niteliklerini, satış fiyatı ve ödeme şekil ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri, okuyup bilgi sahibi olduğumu ve okuyarak anladığımı, bilgilendirildiğimi kabul beyan ve taahhüt ederim. Paket tur ile ilgili ihtiyari sigortası yaptırabileceğim tarafıma beyan edilmiştir. Bu beyanın, rezervasyon işlemlerimin, kendi yerime bir başkası tarafından yürütülmüş imzalanmış olması halinde de geçerlidir.

BROŞÜRÜ OKUDUM VE BİR SURETİNİ TESLİM ALDIM

Tüketici ve Katılımcı Adına
DAHİL OLANLAR:
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Napoli / Milano - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

3*& 4* merkeze uzak otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama

Havalimanı-Otel-Havalimanı transferi

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Castel Gondolfo & Nemi Gölü & Albano Gölü

Vatikan Turu, Collesseum (dışarıdan), Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri

Panoramik Napoli, Floransa, Venedik, Milano, Bologna Turu

San Gimignano Turu

Como, Sirmione Turu

Pompei Turu

Siena Turu

Pisa Turu

Profesyonel Türkçe Tur Liderliği hizmeti

Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri

Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

HARİÇ OLANLAR:
İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 165 EURO

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

Dahil olduğu belirtilmemiş ekstra turlar

Tekne giriş ücretleri

Turist şehir vergileri

Vatikan Kulaklık + Venedik Giriş + Vaporetto + Pompei Giriş + Pompei Kulaklık + Lokal Rehberler + Turist Şehir Vergileri Kişi başı 150 Eur olup tur esnasında rehberimize ödenecektir.

Venedik şehir girişi ücrete tabi olduğundan giriş ücreti ödemeyen misafirler şehir giriş rezervasyonlarını kendileri yapmalıdır.

Venedik'te vaporetto ücreti

Ören yerleri ve müze giriş ücretleri

Öğle ve akşam yemekleri

Şöför bahşişleri (5 Eur isteğe bağlı)

Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#BYK-İTALYA-PRT-2023
LOKASYON:
İtalya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3*& 4* merkeze uzak otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Hava Limanı
BİTİŞ:
İstanbul Hava Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.