KAYIT    İLETİŞİM
 LÜKS

DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!

DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!DUBAİ TURU! AİR ARABİA İLE UNUTULMAZ BİR KAÇAMAĞA HAZIR OLUN!

529$

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • İSTANBUL'DAN SHARJAH'A HAVADA BİR GEZİ
  • SHARJAH'IN BÜYÜSÜNE KAPILMAK İÇİN DUBAI'DEYİM!
  • DUBAİ'DEKİ SIRADIŞI MEKAN: ZABEEL PALACE'IN ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜMÜNE TANIKLIK EDİN
  • ORTA DOĞU'NUN SAKLI HAZİNESİ: SOUK MADINAT JUMEIRAH'İN GÖRÜNÜMÜNÜ KEŞFEDİN
  • DUBAİ'NİN SEMBOLÜ: BURJ AL ARAB'IN İMPARATORLUĞUNA KONUK OLUN
  • SOUK MADINAT JUMEIRAH İLE GELENEKSELİN VE MODERNİN HARMONİSİNİ YAŞAYIN
Dubai: Lüks, modernlik ve eşsiz deneyimlerin buluştuğu şehir!

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin popüler turistik destinasyonlarından biridir. Yüksek binaları, modern mimarisi, lüks alışveriş merkezleri ve eşsiz deneyimleriyle bilinir. Burj Khalifa, Palm Jumeirah ve Dubai Mall gibi ünlü yerler ziyaretçilerin ilgisini çeker. Alışveriş tutkunları için birçok seçenek sunar. Aynı zamanda geleneksel Arap kültürünü yansıtan bölgeleri ve gece hayatı da caziptir. Dubai'de çöl safari turları, su parkları ve diğer keyifli aktiviteler de yapabilirsiniz. Unutulmaz tatil deneyimleri yaşamak için Dubai'yi düşünebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul (SAW) – Dubai ( Sharjah )

İSTANBUL (SAW) - DUBAI (SHARJAH)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 21:00'da Air Arabia Hava Yolları kontuarı önünde check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yolculuğumuz için heyecanla hazırlanıp, uçuş saatini bekliyoruz. 

2. Gün: İstanbul - Dubai (Sharjah)

İSTANBUL - DUBAI (SHARJAH)

Pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Air Arabia Hava Yolları'nın G9 284 numaralı uçuşuyla saat 00:20'de Dubai'ye hareket ediyoruz. Uçakta gece yolculuğu yapacağız.

Yerel saat 05:35'te Dubai'ye varışımızın ardından, panoramik şehir turumuz öncesinde ekstra olarak serbest kahvaltı molası için bir Türk restoranına gidiyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra "çölün ortasındaki vaha" olarak bilinen Dubai şehir turumuza başlıyoruz.

Turumuzda ilk olarak Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum'un kışlık sarayı olan Zabeel Palace'ı ziyaret ediyoruz ve serbestçe dolaşan tavus kuşlarıyla fotoğraf çekme fırsatı yakalıyoruz. Daha sonra Dubai'nin en işlek ve görkemli caddesi olan Sheikh Zayed Yolu'ndan geçerek Emirates Kuleleri, gökdelenler ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak görüyoruz. Bir sonraki fotoğraf molası için dünyaca ünlü Burj Al Arab Oteli'ne gidiyoruz, Jumeirah Sahili'nde bulunuyor.

Turumuza, yaklaşık 7 kilometrelik yürüyüş yoluyla çevrili olan restoranlar ve kafelerle dolu Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada kısa bir serbest zaman verilecek ve ardından 2018 yılında denize dolgu yapılarak oluşturulan Blue Waters adasına gideceğiz. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai'yi yakından görme ve muhteşem fotoğraflar çekme fırsatına sahip olacağız.

Dubai şehir turumuzun ardından konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz.

Dileyen misafirlerimiz, akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlenecek Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi'ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer edilerek geceleme otelde gerçekleştirilecektir. Ekstra Tur: Souk Madinat Jumeirah, Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi

Kişi Başı Ücret: 80,00 USD

Not: Dubai Mall Turu sırasında Burj Khalifa'yı ziyaret etmek isteyen misafirler için bilet ücreti ayrıca alınacaktır.

Burj Khalifa Bilet Ücreti - Kişi Başı: 50,00 USD

Turumuza ilk olarak dünyaca ünlü Dubai'nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, 1950'ler Arabistan Çarsısı tarzında tasarlanmış olan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah'dan başlıyoruz. Burada dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri, 5 yıldızlı oteller, kanallar ve gondollara benzeyen tekneler bulunuyor.

Ardından akşam yemeğini alacağımız Marinadaki Dhow teknesine geçiyoruz. Teknemiz Dubai Marina'da seyir ederken açık büfe akşam yemeğimizi alıp, muhteşem Dubai Marina ve Dubai Eye manzarasını izliyoruz.

Tekne turumuz sona erdikten sonra, dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'nın gölgesinde yer alan Dubai Mall'a gidiyoruz. Burada Dünya'nın en büyük alışveriş merkezinde su, ses ve ışık gösterilerinin yapıldığı dünyanın en büyük gösteri havuzunu izliyoruz. Misafirlerimiz serbest zamanlarında istedikleri gibi alışveriş yapabilir, keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca isteyen misafirlerimiz ekstra olarak Dünya'nın en yüksek kulesi olan Burj Khalifa'nın 124. & 125. veya 148. katlarına çıkarak şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olacaklar. Bu nokta, insanın uçaktan sonra en rahatça çıkabileceği en yüksek noktalardan biridir.Konaklama: Ecos Dubai Hotel At Al Furjan
3. Gün: Dubai

DUBAI

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler. Turun ardından otelimize dönüş yapacak ve geceleme otelimizde gerçekleştirilecektir.

Ekstra Tur: Öğle Yemekli Abu Dhabi Turu - Kişi Başı Ücret: 90,00 USD

Dubai'den hareket ederek dünyanın en büyük insan yapımı limanı olan Jebel Ali'den geçiyoruz. İlk durağımız dünyanın en büyük camilerinden biri olan Sheik Zayed Büyük Camii olacak. 41.000 kişiye aynı anda ibadet etme imkanı sunan bu cami, muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleriyle büyüleyici bir görüntü sunmaktadır. Burada unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Sonrasında Abu Dhabi Emirliği'nin başkenti olan Abu Dhabi'yi gezeceğiz. Bu modern Arap şehri, geniş bulvarları ve gökdelenleriyle dikkat çekmektedir. Turumuzda Al Bateen bölgesini ve kordon caddesini görme fırsatı bulacaksınız. Emirates Palace'da verilecek fotoğraf molasının ardından, Miras Köyü olarak adlandırılan otantik bir köyü ziyaret edeceğiz. Burada Arapların geçmişteki yaşamlarını, geleneklerini ve çamurdan yapılmış evlerini göreceksiniz. Öğle yemeği açık büfe olarak sunulacaktır.

Turumuzun devamında Saadiyat Adası üzerinde bulunan Louvre Müzesi'nde fotoğraf molası verilecek ve ardından eğlence merkezi olarak kabul edilen Yas Adası'na hareket edeceğiz. Yas Adası, Formula 1 Abu Dhabi yarışlarına ev sahipliği yapmaktadır. Burada dünyanın ilk Ferrari temalı eğlence parkında mola vererek fotoğraf çektirebilir ve hediyelik eşya mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Turumuzun sonunda Dubai'ye hareket edeceğiz.Konaklama: Ecos Dubai Hotel At Al Furjan
4. Gün: Dubai

DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. 

İsteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Miracle Garden & Dubai Frame gezisine katılma imkanı sağlıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.

Ekstra Tur: Miracle Garden & Dubai Frame Gezisi - Kişi Başı Ücret: 70,00 USD

Masal şehir Miracle Garden'ı ziyaret ederek 45 milyondan fazla çiçekle süslenmiş olan bu büyülü bahçede gezeceksiniz. Dünya'nın en büyük çiçek bahçesi olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş olan bu bahçede, tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve çeşitli objelerin muhteşem görüntüsünü göreceksiniz. Aynı tur içerisinde, 150 metre yüksekliği ve 95 metre genişliği ile dünyanın en büyük çerçevesi olan Dubai Frame'i ziyaret edeceksiniz. Dubai'nin hem geçmişini hem de geleceğini bu etkileyici yapıdan izleyebileceksiniz. Çerçevenin zirvesine çıkarken görsel şovlar eşliğinde Dubai'nin gelişimini izleyecek ve cam tabanda yürüyerek adrenalin dolu bir deneyim yaşayacaksınız.

Ekstra Tur: Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turu – Kişi Başı: 90,00 USD 

Bu turda 4x4 araçlarla çölde unutulmaz anlar yaşayacak ve gün batımını izleyebileceksiniz. Kızıl kumlarda gerçekleştirilecek olan eğlenceli ve heyecan dolu gezi sonrasında çölün ortasında bulunan Bedevi kampına varacaksınız. Burada birbirinden güzel şovlar ve dansöz gösterileri eşliğinde akşam yemeği alacaksınız.

Tur içeriğinde deveye binme, sınırsız meşrubat, çay ve kahve ikramları ücretsiz olarak sunulacak ve akşam yemeği ile gösterilerin ardından tur sona erecektir. Sonrasında otellerinize özel 4x4 araçlarla transfer sağlanacak ve geceleme otelde gerçekleştirilecektir.Konaklama: Ecos Dubai Hotel At Al Furjan
5. Gün: Dubai ( Sharjah) – İstanbul (Saw)

DUBAI (SHARJAH) - İSTANBUL (SAW)

Son gününüzde otelde alacağınız kahvaltıdan sonra havaalanına yapılacak transfer saatinize kadar serbest zamanınız olacak. 

Önemli Not: Otellerde odalardan çıkış ve anahtar teslim saati 12:00’dır. Arzu eden misafirlerimiz son gün ekstra olarak sunulacak olan Palmiye Adası & The Pointe (The View At The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryumu) Turuna katılabilirler. 

Tur liderinizin belirlediği saatte, havalimanına gitmek üzere hareket ediyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Air Arabia Hava Yolları'nın G9 285 seferiyle Istanbul'a uçuyoruz. Uçuş saatimiz 20:50 ve varış saati olarak da 00:20 belirlenmiş durumda.

Ekstra Tur: The View at The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryum Turu – Kişi Başı: 80,00 USD

Bu turumuzda, dünyanın en büyük insan yapımı adası olan Palmiye Adası'nda unutulmaz deneyimler yaşayacağız. İlk olarak "The View at The Palm" gözlem kulesine çıkacağız. Bu kule, 240 metre yükseklikten Dubai'yi 360 derece görebileceğimiz bir noktada bulunuyor. Burada muhteşem manzaranın tadını çıkarırken aynı zamanda unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiz.

Gözlem kulesinden iniş yaptığımız noktada, Nakheel Mall Alışveriş Merkezi'ne gireceğiz ve kısa bir süre serbest zaman vereceğiz. Bu süre içinde mağazaları gezebilir, cay veya kahve içerek dinlenebilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşacak ve Palmiye Adası üzerinde ilerleyen "monorail" ile Dubai'nin sembol yapılarından biri olan Atlantis The Palm otelinde bulunan "The Lost Chambers" temalı akvaryumu ziyaret edeceğiz. Bu akvaryumda, 65,000 adet deniz canlısının yaşadığı muhteşem bir dünyayı keşfedeceğiz.

Akvaryumu gezdikten sonra mola vermek için "The Pointe" adlı bir mekana gideceğiz. Burada bulunan restoran ve kafelerde isteğe bağlı olarak yemek yiyebilirsiniz (ekstra ücretlidir). Dönüş yolculuğumuzdan önce ise Palmiye Adası ve Atlantis The Palm Oteli'nin muhteşem manzarasının keyfini çıkararak unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiz.

Bu tur boyunca Palmiye Adası'ndaki bu benzersiz noktaları keşfederek unutulmaz anılar biriktireceğiz.

EK BİLGİLER

**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: Çift kişilik yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed (çekyat) olup, standart yataklardan daha küçüktür.

**Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

**Tek kişilik odalarda (single oda) yatak tek kişilik olup, iki kişilik yatak içermemektedir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00'dır), check out saati 10:00'dur. (bazı ülkelerde 09:00'dur)

**Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

**Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

***Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour'un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

**Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

**Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Prontotour havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Prontotour hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

**Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

**Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

 UÇUŞ BİLGİLERİ:

G9 284 SAW SHJ 00:20 – 05:35

G9 285 SHJ SAW 20:50 – 00:20


DUBAI TURLARI COVID-19 PROSEDÜRLERİ

Türk vatandaşlarına aşı koşulu bulunmamaktadır.

EXTRA TURLAR FULL PAKET AYRI AYRI 460 USD YERINE FULL PAKET 420 USD

Full Paket: Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi & Burj Khalifa Giriş Biletleri & Öğle Yemekli Abu Dhabi & Miracle Garden & Dubai Frame Turu & Akşam Yemekli Dubai Çöl Safarisi Turu & Palmiye Adası & The Pointe (The View At The Palm, Monorail ve The Lost Chambers Akvaryumu) toplu olarak alındığında 460 Dolar yerine 420 Dolar olacaktır.

*Ekstra Tur Paket Satışları Sadece Bölgede Rehberimiz Tarafından Yapılır, Türkiye’den Tur Paket Satışımız yoktur

**Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.

Önemli Not : 3* Ecos Hotel Seçeneğinde Triple Oda Konaklaması Bulunmamakta Olup, Oda Kapasitesinden dolayı Yalnızca 2 Yetişkin Yanında 0 – 5,99 Yaş Arası 1 Çocuk Konaklama Yapılabilir.

Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği aynı kalmak şartı ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

Abu Dhabi turumuzda Camii Ziyareti Esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin short giymemesi, Bayanları askılı, mini etek, tayt ve short giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği tura dahildir.

Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Pronto Tours tarafından bilgi verilecektir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Pronto Tours sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

B.A.E vize başvurularında Pronto Tours Dubai Sponsor/Kefil’dir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin Pronto Tours tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir.
DAHİL OLANLAR:
Air Arabia Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Sharjah– İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
Panoramik Dubai Şehir Turu
Türkçe Rehberlik Hizmeti


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 150 TL
Dubai Vizesi
Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
Öğle ve Akşam Yemekleri
Yemeklerde Alınacak İçecekler
1. Gün Serbest Zamanda Alınacak Sabah Kahvaltısı
Kişisel Harcamalar
Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 ‘ten itibaren gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED (Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#231
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.