KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE

4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE4★ DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ: JAPONYA TURU EMİRATES HAVAYOLLARI 6 GECE

3.299$

9 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • BARIŞ VE UMUT SEMBOLÜ HİROŞİMA BARIŞ ANITI PARKI, TARİHİ İZLERİYLE HİROŞİMA KALESİ
 • TEPESİNDE BULUTLARA YAKLAŞAN MONT FUJİ, HUZUR DOLU KAWAGUCHİ GÖLÜ
 • TAPINAKLARIN İHTİŞAMI KİYOMİZU-DERA, GİZEM DOLU İNARİ RÜZGARI FUSHİMİ
 • DEVASA BÜYÜKLÜĞÜYLE TŌDAİ-Jİ TAPINAĞI, GÜLERYÜZLÜ GEYİKLERLE DOLU NARA PARKI
 • VOLKANİK KEŞİFLERİN YERİ OWAKUDANİ, BÜYÜLEYİCİ GÜZELLİKLERE SAHİP HAKONE GÖLÜ
 • EĞLENCE RÜYASI UNIVERSAL STUDİOS JAPAN, İMPARATORLUK İHTİŞAMI OSAKA ŞATO
Geleneksel tapınakları, modern şehirleri, Fuji Dağı'nın etkileyici manzarası ve lezzetli mutfağıyla büyüleyici bir destinasyon. Kültürel zenginlik, mistik bahçeler ve unutulmaz anılar için Japonya'yı keşfedin.

Japonya, Asya kıtasının doğusunda yer alan bir ada ülkesidir ve birçok gezginin hayallerini süsleyen bir destinasyondur. Bu muhteşem ülke, kendine özgü bir kültüre, zarif geleneklere ve doğal güzelliklere sahiptir.

Başkent Tokyo, modernizmle harmanlanmış geleneksel Japon kültürünün bir arada bulunduğu büyüleyici bir şehirdir. Yüksek teknolojiye sahip binalar, renkli neon ışıkları, hareketli sokakları ve dünya çapında ünlü alışveriş bölgeleri ile modern bir metropol atmosferi sunar. Aynı zamanda, geleneksel tapınaklar, çay bahçeleri ve bahar aylarında muhteşem bir çiçeklenme gösterisi sergileyen kiraz ağaçlarıyla dolu parklar gibi sakin kaçış noktalarına da ev sahipliği yapar.

Kyoto, Japonya'nın geleneksel kültürünün kalbidir. Antik tapınaklar, Budist manastırlar ve güzel bahçeler ile doludur. Kinkaku-ji (Altın Tapınak), Ginkaku-ji (Gümüş Tapınak) ve Kiyomizu-dera (Temiz Su Tapınağı) gibi önemli tarihi yapılar, ziyaretçilere mistik bir atmosfer sunar. Geleneksel kimonolarla dolaşan gezginler, geçmişin büyüsünü hissedebilir ve geleneksel çay seremonisine katılarak Japonların yaşam tarzını yakından deneyimleyebilirler.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ

İSTANBUL - DUBAİ

Saat 16.30'da Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz, İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Emirates Hava Yolları'nın EK122 sefer sayılı uçuşuyla saat 19.25'te Dubai'ye hareket ediyoruz. Geceleme uçakta gerçekleşecektir.

2. Gün: DUBAİ -TOKYO

 DUBAİ -TOKYO

Yerel saatle 00.55'te Dubai'ye varış yapıyoruz. Dubai'de uçak değiştirerek Emirates Hava Yolları'nın EK318 sefer sayılı uçuşuyla saat 02.40'ta Tokyo'ya hareket ediyoruz. Yerel saatle 17.35'te Tokyo Narita Havalimanı'na iniş yapacağız. Pasaport ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra havalimanından araçla otelimize transfer oluyoruz. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme Tokyo'daki otelimizde gerçekleşecek.

3. Gün: TOKYO

 TOKYO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından panoramik Tokyo Şehir Turu için hareket ediyoruz. İlk durağımız Tokyo İmparatorluk Sarayı olacak. Bu saray, İmparatorluk ailesinin özel konutları, arşiv, müze ve idari ofisleri gibi birçok binayı içermektedir. Tokyo İmparatorluk Sarayı, 15. yüzyılda Şogun'un ikamet ettiği eski bir kale alanı üzerine inşa edilmiştir. 19. yüzyılda İmparator Meiji kraliyet hanesini Kyoto'dan Tokyo'ya taşıdığında, burası kraliyet ailesinin mülkü haline gelmiştir. İkinci Dünya Savaşı'nda birçok binanın tahrip olması nedeniyle, sarayda kalan en eski yapılar yaklaşık 50 yıllıktır. İkinci durağımız ise Asakusa Tapınağı olarak da bilinen Sensoji Tapınağı'dır. Bu tapınak, Tokyo'nun en eski ve renkli tapınaklarından biri olarak kabul edilir. Tapınak, II. Dünya Savaşı'nın sonlarında gerçekleşen bombalı saldırılardan etkilenmemiş nadir tapınaklardan biridir ve orijinal yapısını korumaktadır. Tapınak aynı zamanda her yıl mayıs ayında düzenlenen Santa Festivali'ne ev sahipliği yapar. Asukasa Tapınağı ziyaretinden sonra Nakamise adı verilen bir alışveriş caddesini gezeceğiz. Öğle yemeği için serbest zaman verilecek ve ardından popüler bir alışveriş bölgesi olan Ginza'yı ziyaret edeceğiz. Ginza, dünyanın en lüks alışveriş bölgelerinden biri olarak ün kazanmıştır. Turumuz Tokyo Kulesi'nde fotoğraf çekimi ve yerel bir restoranda akşam yemeği ile sona erecektir. Geceleme Tokyo'daki otelimizde gerçekleşecektir.

4. Gün: TOKYO - FUJI - HAKONE - KYOTO

TOKYO - FUJI - HAKONE - KYOTO

Kahvaltının ardından Fuji Dağı'na yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculukla başlıyoruz. Fuji Dağı, Japonya'nın en yüksek dağı olarak bilinir ve ülkenin kutsal sembolüdür. Honshu adasında ve Shizuoka ile Yamanashi illeri arasında yer alan Fuji Dağı, Tokyo'ya sadece 100 kilometre uzaklıktadır ve açık bir günün varlığında Tokyo'daki yüksek binalardan dahi görülebilir. Fuji Dağı'na Beşinci İstasyon üzerinden ulaşacağız ve muhteşem manzarasının keyfini çıkaracağız. Ardından öğle yemeğini yerel bir restoranda alacağız. Yemek sonrası Hakone kasabasına doğru hareket edeceğiz. Hakone, Japonya'nın popüler bir seyahat merkezidir ve muhteşem manzaraları ve birçok aktivitesi ile ünlüdür. Hakone'de Ashi Gölü'nde gezinti yapacak ve Mishima İstasyonu'na transfer olmak üzere hareket edeceğiz. Dünyanın ilk hızlı treni olan Shinkansen ile Kyoto'ya gideceğiz. Kyoto'ya varışımızla birlikte konaklama yapacağımız otele transfer olacak ve geceleme Kyoto'da gerçekleşecektir.

5. Gün: KYOTO - NARA - OSAKA

 KYOTO - NARA - OSAKA

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak Kyoto Şehir Turu için hareket ediyoruz. Turumuzun ilk durağı Kinkakuji Tapınağı olarak da bilinen Altın Köşk olacaktır. Kinkakuji Tapınağı, Kitayama bahçe düzenleme sanatının kusursuz bir örneği olarak dünya çapında takdir görmektedir. Bu özelliği sayesinde, 1994 yılından itibaren eski başkent Kyoto'nun önemli bir kültür mirası olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Kinkakuji Tapınağı'nı ziyaretin ardından Kiyomizu Tapınağı'na geçeceğiz. Kiyomizu, antik Tokyo'nun tarihi anıtlarından biri olarak kabul edilmiş ve UNESCO tarafından dünya mirası listesine dahil edilmiştir. Öğle yemeği için serbest zaman verilecek ve ardından Nara'ya doğru hareket edeceğiz. Nara Turu, Todaiji Tapınağı ile başlayacak. Todaiji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmanın yanı sıra Japoncada "Daibutsu" olarak adlandırılan dünyanın en büyük Buda heykelini içermektedir. Todaiji'nin ardından Nara Parkı'nı ziyaret edeceğiz. Nara Parkı, Wakakusa Dağı'nın eteğinde yer alan halka açık bir parktır. 1880 yılında kurulan park, Japonya'nın en eski parklarından biridir ve serbestçe dolaşan 1.200'den fazla vahşi sika geyiğine ev sahipliği yapmaktadır. Bu vahşi geyikler nedeniyle Nara Geyik Parkı olarak da bilinir. Ardından Osaka'ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Osaka'ya vardığımızda, 173 metre yüksekliğindeki Umeda Gökdeleni'ni ziyaret edecek ve binanın 39. katında bulunan "Yüzen Bahçe Gözlemevi"ni gezeceğiz. Tur sonunda otelimize transfer olacak, check-in işlemlerimizi tamamlayacak ve odalarımıza yerleşeceğiz. Geceleme Osaka'daki otelimizde gerçekleşecektir. (K)

6. Gün: OSAKA - HİROŞİMA - OSAKA

OSAKA - HİROŞİMA - OSAKA

Kahvaltının ardından Hiroşima'ya doğru hareket etmek üzere Shin-Osaka İstasyonu'na gideceğiz. Dünyanın ilk hızlı treni olan Shinkansen ile Hiroşima'ya varacağız. Panoramik Hiroşima Turu kapsamında ilk olarak Hiroşima Barış Anıtı'nı ziyaret edeceğiz. Atom Bombası Kubbesi olarak da bilinen Hiroşima Barış Anıtı, atom bombası saldırısı sonucunda hayatını kaybeden kişilerin anıldığı başlıca mekanlardan biridir. Hiroşima Barış Anıtı (Genbaku Kubbesi), 6 Ağustos 1945'te ilk atom bombasının patladığı bölgede ayakta kalan tek yapının adıdır. Hiroşima halkının çabalarıyla günümüzde korunmaktadır. Atom bombası Kubbesi'nin bazı kişiler tarafından yıkılması önerilmiş olsa da, halkın diğer bir kısmı bombalamanın bir anıt ve barış sembolü olarak korunmasını istemiştir. Atom bombası kulesi ziyaretinin ardından Barış Anıtı Parkı'nı da gezeceğiz. Günümüzde Barış Parkı olarak adlandırılan bu alan, atom bombası öncesi Hiroşima'nın siyasi ve ticari açıdan en yoğun olduğu bölgedir. Atom bombasının ardından bölgenin barış anıtı olarak inşa edilmesine karar verilmiştir. Hiroşima Barış Anıtı Müzesi'ni ziyaretimizin ardından Miyajima-guchi kasabasına transfer olacağız. Miyajima-guchi'den bineceğimiz feribot ile küçük bir ada olan Miyajima'ya geçeceğiz. Bu ada, Japonya'nın en iyi üç manzarasından biri olarak bilinir. Miyajima, Hiroşima şehrinin bir saatten kısa bir mesafede bulunan küçük bir adadır. Gelgit sularının üzerinde yüzen dev Torii kapısıyla ünlüdür. Adanın resmi adı Itsukushima olsa da, halk arasında "tapınak adası" anlamına gelen Miyajima olarak da anılır. Adanın ana tapınağı olan Itsukushima Tapınağı, Torii kapısı gibi su üzerinde inşa edilmiştir. Miyajima turumuzun sonunda Osaka'ya döneceğiz. Akşam yemeğini yerel bir restoranda aldıktan sonra geceleme için Osaka'daki otelimize transfer olacağız. (K, A)

7. Gün: OSAKA - KOBE - OSAKA

OSAKA - KOBE - OSAKA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Kobe'ye transferimizi gerçekleştiriyoruz. İlk olarak Akashi Kaikyo Ulusal Parkı'nı ziyaret ediyoruz. Ardından öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Yemek sonrasında Harborland'da bulunan Mozaik adlı alışveriş merkezini ziyaret edeceğiz. Kobe turumuzun ardından Osaka'ya dönerek, Japon ulusunun birleşmesinde önemli bir rol oynamış olan Osaka Kalesi'ni ziyaret ediyoruz. Osaka Kalesi, yaklaşık iki kilometrekarelik bir alana yayılan geniş yeşil alanları, spor tesisleri, çok amaçlı bir arena (Osakajo Salonu) ve Toyotomi Hideyoshi'ye adanmış bir türbe içeren bir park içinde bulunmaktadır. Park, Nisan ayı başlarında gerçekleşen kiraz çiçeği mevsiminde Osaka'nın en popüler yerlerinden biri haline gelir. Sonrasında gece hayatı, alışveriş ve eğlence bölgesi olarak ün kazanan Dotonbori ve Shinsaibashi bölgelerini ziyaret edeceğiz. Dotonbori ve Shinsaibashi, sokak yemekleri, göz alıcı reklam panoları ve nehir gezileri ile ünlü bir bölgedir. Tur sonunda otelimize transfer yapılır. Geceleme, Osaka'daki otelimizde gerçekleşecektir. (K, Ö)

8. Gün: OSAKA-DUBAİ

OSAKA-DUBAİ

Kahvaltının ardından otelde check-out işlemlerimizi tamamlayarak, belirlenen transfer saatine kadar serbest zamanımız olacaktır. Rehberimizin bildireceği saatte, Osaka Kansai Havalimanı'na doğru hareket edeceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK317 sefer sayılı uçuşu ile saat 23.45'te Dubai'ye uçacağız. Geceleme uçakta gerçekleşecektir.

9. Gün: DUBAİ-İSTANBUL

DUBAİ-İSTANBUL

Yerel saatle 04.50'de Dubai'ye iniş yapacak ve ardından Emirates Hava Yolları'nın EK123 sefer sayılı uçuşuna geçiş yaparak saat 10.45'te İstanbul'a uçacağız. Yerel saatle 14.25'te İstanbul Havalimanı'na iniş yaparak turumuzu tamamlayacağız. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER


 • Japonya'daki otellerin oda standartları diğer ülke otellerinin oda standartlarından daha küçüktür.
 • Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlıdır. 3. yatak ek yatak olup, standart yataklardan küçüktür. Ancak çoğu otellerde, odaların küçük olması sebebi ile trp oda bulunmamaktadır. Bu sebeple trp oda satışlarınız ancak otelden yanıt geldikten sonra tarafınıza yazılı olarak konfirme edilecektir.
 •  Çoğu otellerde dbl yatak yoktur. Bu durumlarda twn yatak verilecektir.
 • Oteller, gidilen ülkenin standartlarına bağlı olarak, otel hizmetleri ve servisleri farklılıklar gösterebilir.
 •  Lokal restaurantlar bölgelerin mutfak kültürlerini de yakından tanıma fırsatı verecektir.


TÜM TURLARIMIZ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :
 • ** Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.
 • ** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
 • ** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır. Şehir merkezine transfer hizmeti içermemektedir.
 • ** Bazı programlarda 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
 • ** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür, bu sebeple trp odalarda sıkışıklıklar yaşanabilmektedir.
 • **Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 •  3 ayrı yatak verilmemektedir. Bazı otellerde ranza sistemi bulunmaktadır.
 • **Triple odalar (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Trp odalar, ek yatak gelmesi sonucu daha küçüktür.
 • **Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.
 • ** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.
 • ** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
 • ** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, WOW TUR’un sorumluluğunda değildir.
 • ** WOW TUR, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi WOW TUR’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya WOW TUR vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
 • ** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
 • ** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
 • ** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
 • ** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
 • ** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
 • ** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
 • ** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
 • ** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
 • ** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda, grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • ** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • ** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.
 • ** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • ** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uçağın hangi kapıdan/terminalden kalkacağını ekranlardan mutlaka kontrol ediniz. Gerek gördüğünüz takdirde havayolu/havalimanı danışmasına mutlaka sorunuz.
 • ** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda WOW TUR sorumlu tutulamaz.
 • ** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.
 • ** WOW TUR force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • ** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru
 • ** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.
 • ** Bazı grup uçak biletlerimiz mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.
 • ** Bazı uçuşlarda catering hizmeti ve online check in ücrete tabidir.

HAREKET TARİHLERİ:
 • 14 EKİM 2023


UÇUŞ BİLGİLERİ:
EMIRATES HAVAYOLLARI
 • 14 EKİM 2023 İSTANBUL -DUBAI EK122 19.25 00.55
 • 15 EKİM 2023 DUBAI-TOKYO EK318 02.40 17.35
 • 21 EKİM 2023 OSAKA -DUBAI EK317 23.45 04.50
 • 22 EKİM 2023 DUBAI-ISTANBUL EK123 10.45 14.25
 
DAHİL OLANLAR:
Emirates Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Havalimanı-Dubai/Dubai-Tokyo/Osaka-Dubai/Dubai-İstanbul Havalimanı parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Tokyo’da 2 gece, Kyota’da 1 gece, Osaka’da 3 gece olmak üzere toplam 6 gece konaklama
2 adet akşam yemeği ve 2 adet öğle yemeği
Panoramik Tokyo şehir turu
Fuji Dağı turu
Panoramik Hakone şehir turu
Panoramik Kyoto şehir turu
Arashiyama Bambu Ormanı turu
Panoramik Nara şehir turu
Nara Parkı
Panoramik Osaka şehir turu
Panoramik Hiroşima şehir turu
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Programda belirtilen tüm turlar
Türkçe rehberlik hizmeti
Mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış harcı
Kişisel harcamalar
Seyahat sağlık sigortası
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilemiş tüm servisler
Covid-19 ile ilgili testler ve sigortalar
Fazla bagaj ücretleri
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Vize (Yeni tip çipli pasaportlara vize uygulaması yoktur. Ancak eski tip, lacivert (çipsiz) pasaportlar için Japonya Konsolosluğu vize alınması şiddetle önermektedir. Şahsi başvurudur.)

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişebilmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#267
LOKASYON:
Japonya
İPTAL POLİTİKASI:
*WOW TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
*Tüketicinin, WOW TUR ve Aracısına yazılı veya veri saklayıcısı ile bildirmek kaydı ile sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Paket turun başlamasına en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ,herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise iade edilmez.Tüketici ,gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını WOW TUR’a cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli WOW TUR veya Aracısı tarafından iade edilir.
*12 punto olarak düzenlenen işbu broşur, kendim ve aşağıda yazılı şahıslar adına birlikte düzenlenmiş, son hali tarafımdan okunup, kabul edilip onaylanmıştır ve bir nüshası tarafıma tüm ekleri ile birlikte yazılı ve kalıcı veri saklayıcı vasıtasıyla teslim edilmiştir. Tüketicinin korunması hakkında kanun ve paket tur sözleşmeleri yönetmeliği çerçevesinde işbu broşür kapsamında sunulan tüm hizmetleri, niteliklerini, satış fiyatı ve ödeme şekil ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri, okuyup bilgi sahibi olduğumu ve okuyarak anladığımı, bilgilendirildiğimi kabul beyan ve taahhüt ederim. Paket tur ile ilgili ihtiyari sigortası yaptırabileceğim tarafıma beyan edilmiştir. Bu beyanın, rezervasyon işlemlerimin, kendi yerime bir başkası tarafından yürütülmüş imzalanmış olması halinde de geçerlidir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.