KAYIT    İLETİŞİM
 LÜKS

Bangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 gün

Bangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 günBangkok - Phuket - Pattaya Emirates Havayolları 6 Gece 8 gün

1.499

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • KEŞFE HAZIR OLUN: DUBAI'DEN BANGKOK VE PATTAYA'YA MUHTEŞEM BİR SERÜVEN
  • MUCİZELERİ KEŞFETME ZAMANI: İSTANBUL - DUBAI - BANGKOK - PATTAYA
  • DUBAI'NİN PARLAKLIĞINDAN BANGKOK'UN HEYECANINA, PATTAYA'NIN SAKİNLİĞİNE
  • TROPIKAL KAÇAMAĞIN İZİNDE: İSTANBUL - DUBAI - BANGKOK - PATTAYA
  • DUBAI'NİN LÜKSÜNDEN BANGKOK'UN KÜLTÜRÜNE, PATTAYA'NIN EĞLENCESİNE
Dubai: Modernlik, lüks, yüksek gökdelenler, alışveriş cenneti, tarihi zenginlikler, Palmiye Adası, çöl safari, deniz altı dünyası. Unutulmaz bir turistik deneyim.

Dubai, Orta Doğu'nun popüler bir turistik merkezi. Gökdelenleri, lüks otelleri ve geniş alışveriş merkezleriyle ünlü. Burj Khalifa, dünyanın en yüksek binası. Dubai Mall, alışveriş tutkunlarının cenneti. Tarihi ve kültürel zenginlikler sunuyor. Palmiye Adası, tatilcilerin gözdesi. Çöl safarisi ve deve sırtında gezi deneyimi unutulmaz. Gece hayatı da canlı. Dubai, modernlik, lüks ve çeşitlilikle dolu.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul-Dubai

İSTANBUL - DUBAI - BANGKOK

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan 3 saat önce bulunmanızı tavsiye ederiz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai uçuşumuz başlıyor. Dubai’ye varışımıza istinaden Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile yapılacak aktarma sonrası Bangkok uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor

2. Gün: Dubai-bangkok

 DUBAI - BANGKOK

Bangkok'a varışımızın ardından, havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Sonrasında, panoramik Bangkok şehir turumuz için harekete geçiyoruz. Tur sırasında Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland'ın mevcut kralının Bangkok'taki Malikânesi gibi görülmeye değer yerlere uğrayacağız. Turumuzun sonunda, Bangkok'daki otelimize transfer sağlayacak ve serbest zaman verilecek. Konaklama otelimizde olacak.

3. Gün: Bangkok-phuket

BANGKOK - PHUKET

Otelde aldığımız kahvaltının ardından 'Yüzen Çarşı' turu için hareket ediyoruz. Bu turda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk olarak dünyaca tanınmış Siyam İkizlerinin doğduğu Samut Songhkhram kasabasında bir hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıyor ve bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik keyifli bir yolculuktan sonra dergilere kapak olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya varıyoruz. Turumuzda nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı göreceksiniz ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Sonrasında yapacağımız turumuzda dünyaca ünlü Altın Buddha Heykeli görülecek yerler arasındadır. Bangkok havalimanına transfer oluyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Phuket Adası'na hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Phuket'deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

4. Gün: Phuket

PHUKET

Otelde aldığımız kahvaltının ardından tam günlük öğle yemekli Phi Phi Adası turu için hareket ediyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki olan Phi Phi Don'a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Palmiye ağaçlarıyla süslenmiş kumsalları ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle ünlü Maya Bay'de denize girebilme ve güneşlenme imkanı buluyoruz. Bu koyda Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio'nun "The Beach" filminin bazı sahneleri çekilmiştir. Ardından ikinci durak olarak Phi Phi Ley'e gidiyoruz ve burada Viking Mağarası'nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi Phi Phi Adası'nda alıyoruz. Turumuzun ardından Phuket'deki otelimize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

5. Gün: Phuket

PHUKET

Otelde aldığımız kahvaltının ardından Fil Safarisi turu için hareket ediyoruz. Bu turda hayatınızda nadir deneyimleyebileceğiniz bir fırsat sizi bekliyor: Fil üstünde safari! Filler hakkında bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Bu eşsiz deneyimle doğanın içinde ilerlerken fillerin sırtında unutulmaz anılar biriktirme şansı elde edeceksiniz. Turumuzun ardından Phuket'deki otelimize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

6. Gün: Pattaya

PHUKET - BANGKOK - PATTAYA

Otelde aldığımız kahvaltının ardından Phuket Havalimanı'na transfer oluyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından yerel havayolları ile Bangkok'a hareket ediyoruz. Bangkok'a varışımızın ardından Pattaya'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde bir mücevher fabrikasını ziyaret edecek ve Tayland'da çıkan değerli taşlar olan safir, yakut gibi taşların nasıl işlendiğini ve mücevherlere dönüştürüldüğünü göreceğiz. Ardından Pattaya'daki otelimize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

7. Gün: Pattaya

PATTAYA

Otelde aldığımız kahvaltının ardından 'Timsah Çiftliği' turu için hareket ediyoruz. Bu turda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek ve daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Hatıra fotoğrafı çektirebileceğiniz kaplanlarla buluşacak, fillerle besleme deneyimi yaşayacak ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu canlılarını görebileceksiniz. Ardından Nong Nooch Tropik Bahçe turu için hareket ediyoruz. Bu muazzam bahçede Tayland'ın en iyi düzenlenmiş bahçesi ödülünü kazanmış olan Nong Nooch Tropik Bahçe'yi keşfedeceksiniz. İlk olarak Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu ve tarihi savaş canlandırmaları gibi çeşitli gösterilerin keyfini çıkaracaksınız. Ardından ikinci bölüme geçecek ve fillerin inanılmaz yeteneklerini sergilediği muhteşem bir gösteri izleyeceksiniz. Tayland'ın sembolü olan bu sevimli hayvanların becerilerine hayran kalacaksınız. Turumuzun ardından Pattaya'daki otelimize transfer olacak ve dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

8. Gün: Dubai-istanbul

PATTAYA - BANGKOK - DUBAI - İSTANBUL

Kahvaltımızı otelde erken aldıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz ve ardından Bangkok Havalimanı'na hareket ediyoruz. Dubai'ye doğru yolculuğumuz, Emirates Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle gerçekleşiyor. Dubai'ye varışımızın ardından aktarma işlemlerimizi tamamlıyor ve İstanbul'a yönelik uçuşumuza başlıyoruz. İstanbul Yeni Havalimanı'na varışımızla birlikte turumuzun ve sağladığımız hizmetlerin sona erdiğini belirtmek isteriz.

EK BİLGİLER

* Bazı programlarımız bir kaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Farklı otel kategorileri olan programlarımızın rehberi ve transfer aracı aynıdır, otelleri farklı olmaktadır.

** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.

** Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır.  

** Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.

** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür.  

** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

** Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.

** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.

** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda, grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. Programın grup biletlerinin upgrade sınıfından olup olmadığını kayıt öncesinde kontrol etmenizi rica ederiz.

** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

** Rehbersiz giden turlarımızda aktarma yapılacak noktalarda, aktarma saatine, bineceğiniz diğer uçağın hangi kapıdan/terminalden kalkacağını ekranlardan mutlaka kontrol ediniz. Gerek gördüğünüz takdirde havayolu/havalimanı danışmasına mutlaka sorunuz.

** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Prontotour sorumlu tutulamaz.

** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.

** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

** Bazı grup uçak biletlerimiz mil sınıfından alınmamaktadır. Uçak biletlerinden mil kazanma garantisi verilmez.

DAHİL OLANLAR:
Emirates Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Dubai - Bangkok gidiş, Bangkok - Dubai - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Bangkok - Phuket - Bangkok çift yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
Havalimanı vergileri,
3*&4* otellerde 6 gece oda & kahvaltı konaklama,
Panoramik Bangkok Şehir Turu
Yüzen Çarşı Turu
Timsah Çiftliği Turu
Öğle yemekli Phi Phi Adası Turu
Fil Safarisi Turu
Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Turist şehir vergileri,
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.

HARİÇ OLANLAR:
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Fazla bagaj ücretleri
Kişisel harcamalar
Otel ekstraları
Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)
Tayland yerel servis hizmetleri için (Lokal Rehberler, Otobüs şoförleri, Garsonlar, Komiler ve Bellboylara) kişi başı 25 EUR Tur esnasında rehberinize ödenecektir.
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#225
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.