KAYIT    İLETİŞİM
 LÜKS

ANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALI

ANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALIANTALYA ÇIKIŞLI KUZEY YILDIZI DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU 4 GECE KONAKLAMALI

7.690TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • UZUNGÖL, LUSTRA KARESTER YAYLASI, SÜMELA MANASTIRI
 • GÜRCİSTAN, BATUM TURU, ALFABE KULESİ, ALİ VE NİNO HEYKELİ
 • ÇEÇEVA KÖYÜ ÇAY BAHÇELERİ, AĞARAN ŞELALESİ, ASMA KÖPRÜ, DEV SALINCAK
 • SAMSUN, BANDIRMA VAPURU, ONUR ANITI, SİNOP KALESİ
 • ORDU PERŞEMBE YAYLASI, GİRESUN KÜMBET YAYLASI, MAVİ GÖL
 • FIRTINA DERESİ VE AYDER YAYLASI GEZİLERİ, POKUT VE SAL YAYLASI
Karadeniz, Türkiye’nin en renkli bölgesidir. Yemekleri, müzikleri, şiveleri ve doğal güzellikleriyle farklı ve canlı bir cennet köşesidir. Sakin bir tatil ortamı için en uygun adres. Karadenize gitmişken Karadeniz kıyısındaki liman kenti olan batum' uda görmeden geçemeyiz.

Karadeniz turu, doğal güzellikleri ve mistik atmosferiyle büyüleyici bir deneyim sunuyor. Bu turda, Karadeniz'in yeşil dağları, şelaleleri ve masmavi deniziyle tanışacak, bölgenin kültürel zenginliklerini keşfedeceksiniz.

Trabzon'da Sümela Manastırı'nı ziyaret ederek tarihin büyüsüne kapılacak, Uzungöl'de muhteşem doğa manzaraları eşliğinde huzur bulacaksınız. Rize'de çay tarlalarının arasında dolaşırken, çayın yapılış sürecini öğrenecek ve yöresel lezzetleri tadacaksınız.

Artvin'de Karagöl'ün etkileyici manzarasını göreceğiniz gibi, Hopa'da Türkiye-Gürcistan sınırında bulunan Sarp Sınır Kapısı'ndan geçerek Batum'a adım atacaksınız. Batum'da gece hayatının renkliliğiyle tanışacak, Gürcistan'ın tarihi ve kültürel dokusunu keşfedeceksiniz.

Karadeniz turunda aynı zamanda Zilkale'nin mistik atmosferinde gezinti yapacak, Pokut ve Sal Yayları'nda doğanın tadını çıkaracak, yayla hayatını deneyimleyeceksiniz. Ardahan ve Kars'ta ise tarihi yapıları ve kış sporları imkanlarını keşfedeceksiniz.

Bu unutulmaz Karadeniz turu, sizlere doğanın büyüsünü ve bölgenin zengin kültürel mirasını sunacak. Doğa ile iç içe, tarih ve kültürle dolu bir yolculuk yaparken, anılarınızı ölümsüzleştirecek ve Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini keşfedeceksiniz.

2023 Erken Rezervasyon Başlamıştır.

%35 Peşin Ver Gerisini Otobüste Tamamla

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Ankara


WOW T Araç Kalkış Noktaları

 • 18:00 Antalya Akvaryum Önü
 • 06:00 Ankara Berat Büfe Önü Aşti
 • 07:00 Kırıkkale Devlet Hastanesi Önü
 • 09:30 Çorum Otogar Önü
 • 10:30 Amasya Otogar Önü  Konaklama: Gece Yolculuğu
2. Gün: Giresun

Sayın misafirlerimizle buluşmamızın ardından WOW Tur'un otobüsleriyle Kuzey Yıldızı Karadeniz Turu'na keyifli bir yolculuğa çıkacağız. İlk olarak Ankara'da bulunan misafirlerimizi almak üzere hareket edeceğiz ve yol güzergâhımızda Sungurlu Ulusoy Dağ Dinlenme Tesisleri'nde bir mola vereceğiz. Mola sonrasında Amasya'da bulunan Yeşilırmak kıyısındaki Lalehan Restoran'da açık büfe kahvaltımızı (Ekstra) alacağız. Ardından Amasya'ya giderek Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen bu güzel şehri gezmeye başlayacağız. Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'ni ziyaret edecek ve Ferhat'ın dağı delerek yarattığı su kanalı hikâyesini dinleyerek fotoğraf çekmek için bir mola vereceğiz. Daha sonra Amasya ve çevresinde bulunan 20 binden fazla eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi'ni ziyaret edeceğiz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçuklulardan Osmanlılara kadar birçok medeniyete ait eserler sergilenmektedir.

Müze gezimizin ardından Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi ve Hazeranlar Konağı gibi yerleri gezeceğiz. Sonrasında Yeşilırmak Vadisi'nin kıyısında yer alan ve görüntüsüyle ve hikâyesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları'nı panoramik olarak görecek ve fotoğraflayacağız. Amasya'dan ayrıldıktan sonra siz değerli misafirlerimizle ekstra olarak Perşembe Yaylası turuna çıkacağız. Aybastı ilçesinde bulunan Perşembe Yaylası, Ordu'nun menderesleriyle ünlü ve deniz seviyesinden 1500 metre yükseklikte yer almaktadır (Ekstra). Yaylaya vardığımızda öğle yemeği için Mola Restoran'da serbest menüden seçim yapma imkanı bulacağız (Ekstra). Öğle yemeğinin ardından Karga Tepesi'ne çıkacak ve Emir Kümbet Şehitliği'ni ziyaret edip Perşembe göleti'nin fotoğraflarını çekeceğiz. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Aybastı, Fatsa ve Ordu illerini geçerek Giresun Bulancak'ta bulunan otelimize ulaşacağız. Bu gece akşam yemeğimizi ve konaklamamızı otelimizde gerçekleştireceğiz.

 • Sabah Kahvaltısı: Lalehan Restoran'da alınacaktır. (Ekstra)
 • Öğlen Yemeği: Perşembe Yaylası'nda bulunan Mola Restoran'da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Konaklama: Başoğlu Otel, Avcı Otel, Otel 28 gibi otellerde gerçekleştirilecektir.Konaklama: Giresun Otelleri
3. Gün: Rize

Kuzey Yıldızı Karadeniz Turu'nun üçüncü gününde, otelimizde sabah kahvaltısı aldıktan sonra Maçka ilçesinde bulunan Altındere Milli Parkı sınırlarındaki Sümela Manastırı'nı ziyaret etmek üzere yola çıkacağız. Altındere Milli Parkı'nda bulunan minibüslerle (Ekstra) Sümela Manastırı'na ulaşmak için patika yola gireceğiz. Yaklaşık 350 metrelik bir yolculuktan sonra rehberimizin anlatımı eşliğinde manastırın açık olan bölümlerini ziyaret edecek ve fotoğraflayacağız. Karadeniz'e gelmişken ünlü Hamsiköy sütlacını tatmak için Akpınar Restoranı'nda kısa bir mola vereceğiz ve ardından Rum Ermeni taş işçiliğinin en güzel örneği olan Atatürk Köşkü'nü görmek üzere Soğuksu mevkisine gideceğiz. Ziyaretlerimizin sonunda Trabzon'un ünlü telkâri sanatını görebileceğimiz ve yöreye özgü takı ve ev ürünlerinin en çarpıcı dizayn ve tasarımıyla sunulduğu Tuğana Gümüş Atölyesi'nde alışveriş molası vereceğiz. Molamızın ardından Sürmene'ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımını görmek ve isteyen misafirlerimizin bıçak alışverişini yapabileceği Akif Usta Sürmene Bıçakçısı'na gideceğiz. Çaylarımızı yudumlayarak alışverişimizi tamamlayacağız. Öğle yemeği için Hancıoğlu Restoranı'nda mola vereceğiz (Ekstra). Yöresel yemekleri tadıktan sonra yolculuğumuza devam ederek Of - Çaykara - Taşkıran güzergâhından Uzungöl'e ulaşacağız. Uzungöl'de ağaç türleriyle kaplı yol, asma köprüler ve sakin akan gölün verdiği huzur eşliğinde yürüyüş yapabilir ve Uzungöl'ün keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Ekstra tur olarak düzenlenecek Lustra ve Karester Yayla Turu'na katılmak isteyenler minibüslerle 2400 metre yüksekliğe tırmanacaklar. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası verecekler ve bir yayla evini ziyaret ederek çaylarını içebilecekler. Renkli çiçekler arasında yapılacak yürüyüşün ardından Uzungöl'e geri dönülerek, bu ekstra tura katılmayan misafirlerimize serbest zaman verilecektir. Uzungöl'de vereceğimiz serbest zamanın ardından aracımıza binerek Rize istikametine doğru ilerleyeceğiz. Çayeli'de Çeçeva Çay Bahçeleri veya Ağaran Şelalesi Turu için minibüslere geçeceğiz (Ekstra). Uçsuz bucaksız çay bahçelerini görerek çay toplama deneyimi yaşayacak ve çay bahçelerinde hatıra fotoğrafları çektireceğiz. Ardından Şelale'yi ziyaret ederek dev salıncak ve zipline ile muhteşem şelalenin etrafında fotoğraf çektireceğiz. Ağaran Şelalesi ve Çay Bahçeleri Turu, bölgenin minibüsleriyle gerçekleştirilecektir (Ekstra). Gezimizin ardından dinlenmek için otelimize hareket edecek ve konaklama ile akşam yemeği otelimizde gerçekleştirilecektir.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Hancıoğlu Restoranı'nda alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Konaklama: Pınar Butik Otel, Patulya Otel, Özay Otel gibi otellerde gerçekleştirilecektir.Konaklama: Rize Otelleri, Arhavi Otelleri
4. Gün: Rize

Kuzey Yıldızı Karadeniz Turu'nun dördüncü gününde, otelimizde sabah kahvaltısının ardından 1350 metre yükseklikteki Ayder Yaylası'na çıkacağız. Burada Gelintülü Şelalesi ve Horon Düzlüğü'nü gezerek rehberimizin Ayder Yaylasında serbest zaman vermesini bekleyeceğiz. Serbest zaman süresince isteyen misafirlerimiz keyifli bir yürüyüş yapabilir, yöre halkıyla sıcak sohbetler gerçekleştirebilir ve bölgedeki mekanlarda çay veya kahve keyfi yapabilirler. Ekstra tur programı kapsamında katılan misafirlerimiz, bölgenin minibüsleriyle Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü ve Şenyuva Köyü'nü gezecekler (Ekstra). 2023 metre yükseklikteki Pokut Yaylası'nda harika fotoğraflar çekecekler ve eğlence programını tamamlayacaklar. Ekstra tura katılmayan misafirlerimize Çamlıhemşin'de serbest zaman verilecektir. Muhteşem gezi sonrasında öğle yemeği için Fırtına Deresi'nde bulunan Pınar Alabalık Tesislerine gideceğiz. Burada yöreye özgü kırmızı benekli alabalık, kuru fasulye ve Akçaabat köfte gibi menülerden seçim yapabileceğiz. Yemeğin ardından ekstra olarak düzenleyeceğimiz Zipline aktivitesine katılma imkanı sunacağız. Zipline, Fırtına Deresi üzerinde 10 metre yükseklikte ve 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar üzerinde ip aktivitesi yapmayı mümkün kılmaktadır. Bu aktiviteye katılmak istemeyen misafirlerimiz ise Fırtına Deresi'nde rafting yapma fırsatı bulacaklardır (Ekstra). Aktivitelerimizin ardından Hopa'ya doğru yol almak üzere Arhavi üzerinden geçeceğiz. Karagöl programına katılmak isteyen misafirlerimiz için (Ekstra) Borçka'ya doğru yol alacağız. Burada minibüslerimize binerek Artvin Borçka ilçesi sınırlarında yer alan Klaskur (Aralık) Köyü yakınlarında bulunan Karagöl'e yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk gerçekleştireceğiz. Karagöl, dağlar arasında oluşan vadilerin arasında gizli bir cennet olan ve 18. yüzyılda derenin önünün kapanması sonucu oluşmuş bir göldür. Doğanın büyüleyici güzelliklerini keşfettikten sonra tekrar Borçka'ya dönerek otelimize geçeceğiz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde gerçekleştirilecektir.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Pınar Alabalık Tesislerinde kırmızı benekli alabalık alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Konaklama: Özay Otel, Heyamo Otel gibi otellerde gerçekleştirilecektir.Konaklama: Arhavi Otelleri, Hopa Otelleri
5. Gün: Ordu

Kuzey Yıldızı Karadeniz Turu'nun beşinci gününde, otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Batum turuna katılan misafirlerimizle birlikte otobüsümüze binerek Sarp Sınır Kapısı'na geçiyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz ve Batum gezimize başlıyoruz (Ekstra). İlk olarak sahil kasabası olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görerek başlıyoruz. Ardından Gonio Köprüsü'nün altından geçerek Çoruh Nehri'ni seyrediyoruz ve Ters Ev olarak bilinen ilginç yapıyı görmek için kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Avrupa Meydanı'na geçerek mitolojik bir karakteri temsil eden Medea Heykeli'nin hikayesini dinliyoruz ve Piazza Meydanı'nı ziyaret ediyoruz. Meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatan güzel bir atmosfere sahiptir. Bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait olan Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş olan kilise hala aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı'nda bulunan Poseidon Heykeli'ni görerek fotoğraf molası veriyoruz. Ayrıca Tiyatro Binası ve Meryem Ana Katedrali'ni ziyaret ediyoruz. Alfabe Kulesi'nde Gürcü Alfabesi'ni görebilir ve Ali ve Nino Heykeli'ni görüp alışveriş yapmak ve Casino'da vakit geçirmek isteyen misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Türkiye'ye dönüş için Sarp Sınır Kapısı'na geçiyoruz. Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra isteyen misafirlerimiz free shoplarda alışveriş yapabilirler. Alışveriş sonrasında Türkiye'ye dönüş yolunda öğle yemeği için Hopa'daki restoranımıza gidiyoruz (Ekstra). Yemek molasının ardından Rize bezlerinin üretimini canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz. Rize bezi, vücuttaki teri çekerek serin ve kuru kalmanızı sağlayan özelliğiyle bilinir. Rize bezi alışverişi sonrasında Rize Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Trabzon'a doğru geri dönüş yoluna çıkıyoruz. Karadeniz'in en lezzetli çay fabrikası olan Vatan Çay'ı ziyaret edip çay üretim tesislerini geziyoruz ve çay toplama işlemine katılarak alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Yönümüzü Giresun'a çevirerek Kümbet Yaylası ve Mavi Göl gibi muhteşem manzaralar sunan Kümbet Yaylası ve Mavi Göl'e gidiyoruz (Ekstra). Ekstra turumuza katılmayan misafirlerimize Dereli ilçesinde serbest zaman verilecektir. Ekstra turun ardından 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe'ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parkı'na varıyoruz. Teleferikle Boztepe'ye çıkarken (Ekstra) fotoğraf makinelerimizi hazırlayarak yükseliyoruz. Zirveye ulaştığımızda şehrin muhteşem manzarasını izleyerek kahvelerimizi yudumluyoruz. Kahve molasının ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde gerçekleştirilecektir.

Not: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan Yeni Kimlik ve Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

Batum'a Alternatif Program: Batum'a geçmek istemeyen misafirlerimize veya geçemeyenlere, Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılma seçeneği sunuyoruz. Arhavi'den minibüslerimize binerek Çiftekemer Köprüsü'nden geçerek Küçükköy'e ulaşıyoruz. Küçükköy'de minibüslerden inerek asma köprüden geçerek keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek olan bu yolculuğumuzda botanik parkı andıran ağaçlar arasından geçeceğiz. Ayrıca çay bahçeleri arasından geçerken çay kesimi etkinliğine katılabilirsiniz. "Ulaşılamaz" anlamına gelen Mençuna'ya vardığımızda, manzara bizi büyüleyecek. Bu muhteşem turun ardından Arhavi'ye geri dönerek otobüsümüzle buluşuyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Çarkçı Döner Restaurant Alınacaktır (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Konaklama: Tesk Otel, Başoğlu Otel, Avcı Otel, Otel 28 vb...Konaklama: Ordu Otelleri - Giresun Otelleri
6. Gün: Batum

Kuzey Yıldızı Karadeniz Turu'nun altıncı ve son gününde, otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Terme'deki Zorlu Park Tesislerinde size çay ve kahve molası veriyoruz. Ardından Samsun'a doğru yol alıyoruz, Kızılırmak ve Yeşilırmak'ın denize döküldüğü bölgede yer alan Samsun'a varıyoruz. İlk olarak Bandırma Vapuru'nu ziyaret ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlatmak için Samsun'a geldiği vapur olan Bandırma Vapuru'nun ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Samsun Belediye Parkı'nda yer alan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Bu heykel, Mustafa Kemal Atatürk'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilmiş ve Samsun'un sembolü haline gelmiştir. Ardından Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'da kaldığı Mantıka Palace (Gazi Müzesi)'ı ziyaret ediyoruz. Ayrıca ulu önder Atatürk'ün Milli Mücadele'nin ilk meşalesini yaktığı Tütün İskelesi'ni de görme fırsatı buluyoruz. Samsun gezimizi tamamlayarak panoramik olarak Alaçam ve Gerze ilçelerini gördükten sonra Sinop'a doğru hareket ediyoruz. Sinop, Türkiye'nin en kuzey noktasında yer alan tarihi bir liman kentidir. Sinop'ta öğle yemeği için ünlü mantıları ve çiğ börekleriyle meşhur olan Örnek Mantı'ya gidiyoruz. İlk olarak Büyük İskender'e ait olan ve "Gölge etme, başka ihsan istemem" sözüyle tanınan filozof Diyojen'in Heykeli'ni görüyoruz. Ardından Tarihi Sinop Cezaevi'ni ziyaret ediyoruz. Bu cezaevi pek çok ünlü ismi ağırlamıştır ve rehberimizden ilginç hikayelerini dinleme fırsatı buluyoruz (Sinop Cezaevi tadilat nedeniyle kapalıysa sadece dışarıdan fotoğraf çekebiliriz). Sonrasında Selçuklu dönemine ait Aleaddin Camii ve Hükümet Konağı'nı panoramik olarak görüp Sinop Limanı'na ulaşıyoruz ve teknelerle tur yapma fırsatı buluyoruz (Ekstra). Bu turda Sinop Kalesi ve Tarihi Cezaevi'ni de görme imkanı olacaktır. Sinop gezimizin ardından turumuzu tamamlıyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu'nu tamamlayarak sizlerle vedalaşıyoruz ve başka bir SSCTUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere ayrılıyoruz. Sizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Sinop Örnek Mantı'da Alınacaktır (Ekstra).
 • Akşam Yemeği: Anlaşmalı Dinlenme Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır (Ekstra).
 • Konaklama: Bu gece konaklama yapılmayacaktır.

Not: Rehberimiz uygun zaman ve imkanlar dahilinde ekstra olarak Kastamonu Turu düzenleyebilir (Ekstra).Konaklama: Bu gece konaklama yoktur!

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun süresi 5 Gece 6 Gündür. Otel konaklaması 4 Gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı turlarda WOW Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de WOW Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOW Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra Tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOW Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOW Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Karadeniz turları’nda konaklanacak yayla otelleri bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da Tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan WOW Tur’un sorumluluğu yoktur.

Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOW Tur’da saklıdır.

Turun iptali durumunda WOW Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

WOW Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOW Tur sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Batum Girişi Hakkında

Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde Tc Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, evlilik cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. Tc Vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir, (velayet olsa dahi) muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.

Önemli Not: Batum girişleri yeni çipli kimliklerle yapılmaktadır.Yeni kimlik kartına başvuran misafirlerimizin eski kimlikleri iptal olduğu için geçerli değildir bu yüzden yeni çipli kimlikleri gelene kadar Batum'a geçiş yapamamaktadırlar.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 tl’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.DAHİL OLANLAR:
- 19 Yıllık WOW TUR Güvencesi
- 4 Gece Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
- Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde 4 Akşam Yemeği
- Tüm Çevre Gezileri
- Ayder Yaylası Gezisi
- Sümela Manastırı Gezisi
- Uzungöl Gezisi
- Amasya Ferhat İle Şirin
- Batum Turu Gezisi
- Samsun İlk Adım Anıtı
- Sinop İlimiz Türkiyenin En Kuzeyi
- Milli Park Girişleri
- Otopark Ücretleri
- Araçİçi Su İkramı
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Lüks Turizm Araçları İle Ulaşım

HARİÇ OLANLAR:
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Öğle Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

NOT: Batuma gitmeyen veya geçmeyen misafirlerimiz için herhangi bir iade yapılmamaktadır. (Batum Turu minimum 10 kişi ile yapılmaktadır.)

ÖNEMLİ NOT
Antalya'dan turumuza katılacak olan misafirlerimiz, diğer illerden çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu ile birleştirildiğinde turdan 1 gün önce misafirlerimize bilgilendirme yapılacaktır. Antalya - Ankara veya Antalya - Amasya arası otobüs bileti şirketimiz tarafından sağlanıp transferler gerçekleştirilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRDNZ-BTM-ST-2023
LOKASYON:
Karadeniz Batum
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
18:00 Antalya Akvaryum Önü 06:00 Ankara Berat Büfe Önü Aşti 07:00 Kırıkkale Devlet Hastanesi Önü 09:30 Çorum Otogar Önü 10:30 Amasya Otogar Önü
BİTİŞ:
Amasya Otogar Önü Çorum Otogar Önü Kırıkkale Devlet Hastanesi Önü Ankara Berat Büfe Önü Aşti Antalya Akvaryum Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
150 TL
Ağaran Şelalesi
250 TL
Huser Sis Denizi
300 TL
Rafting
200 TL
Mençuna Şelalesi
250 TL
Lustra Karaester Yaylası
200 TL
Kümbet Yaylası Mavi Göl
250 TL
Pokut Yaylası ve Sal Yaylası
75 TL
Zipline
250 TL
Borçka Karagöl
200 TL
Perşembe Yaylası
125 TL
Sinop Tekne Turu
200 TL
Kastamonu Turu
250 TL
Batum Transfer Aracı
150 TL
Zilkale Palovit Şelalesi
150 TL
Çeçeva Çay Bahçeleri
75 TL
Dev Salıncak
100 TL
Erken Rezervasyon Sigortası (1 Kişi İçin Geçerlidir) (72 Saat Öncesinden İptal Hakkı (Kaparolu Satışlarda Geçerli Değildir))

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.