KAYIT    İLETİŞİM
 EN İYİ FİYAT

ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)

ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ FIRTINASI VE BATUM TURU 6 GÜN (3 GECE KONAKLAMALI)

6.790TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • RİZE AYDER YAYLASI, POKUT YAYLASI VE SAL YAYLASI, FIRTINA DERESİ, ÇAD VADİSİ
 • TRABZON UZUNGÖL, KARESTEL VE LUSTRA YAYLALARI
 • SÜMELA MANASTIRI, ATATÜRK KÖŞKÜ, SERA GÖLÜ
 • ORDU BOZTEPE, ÇEÇEVA KÖYÜ ÇAY BAHÇELERİ, AĞARAN ŞELALESİ
 • GÜRCİSTAN BATUM TURU
 • SAMSUN ONUR ANITI VE BANDIRMA VAPURU
Karadeniz, Türkiye’nin en renkli bölgesidir. Yemekleri, müzikleri, şiveleri ve doğal güzellikleriyle farklı ve canlı bir cennet köşesidir. Sakin bir tatil ortamı için en uygun adres. Karadenize gitmişken Karadeniz kıyısındaki liman kenti olan Batum'u da görmeden geçemeyiz.

Karadeniz turu, doğal güzellikleri ve mistik atmosferiyle büyüleyici bir deneyim sunuyor. Bu turda, Karadeniz'in yeşil dağları, şelaleleri ve masmavi deniziyle tanışacak, bölgenin kültürel zenginliklerini keşfedeceksiniz.

Trabzon'da Sümela Manastırı'nı ziyaret ederek tarihin büyüsüne kapılacak, Uzungöl'de muhteşem doğa manzaraları eşliğinde huzur bulacaksınız. Rize'de çay tarlalarının arasında dolaşırken, çayın yapılış sürecini öğrenecek ve yöresel lezzetleri tadacaksınız.

Artvin'de Karagöl'ün etkileyici manzarasını göreceğiniz gibi, Hopa'da Türkiye-Gürcistan sınırında bulunan Sarp Sınır Kapısı'ndan geçerek Batum'a adım atacaksınız. Batum'da gece hayatının renkliliğiyle tanışacak, Gürcistan'ın tarihi ve kültürel dokusunu keşfedeceksiniz.

Karadeniz turunda aynı zamanda Zilkale'nin mistik atmosferinde gezinti yapacak, Pokut ve Sal Yayları'nda doğanın tadını çıkaracak, yayla hayatını deneyimleyeceksiniz. Ardahan ve Kars'ta ise tarihi yapıları ve kış sporları imkanlarını keşfedeceksiniz.

Bu unutulmaz Karadeniz turu, sizlere doğanın büyüsünü ve bölgenin zengin kültürel mirasını sunacak. Doğa ile iç içe, tarih ve kültürle dolu bir yolculuk yaparken, anılarınızı ölümsüzleştirecek ve Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini keşfedeceksiniz.


2023 Erken Rezervasyon Başladı

%35 Peşin Ver Gerisini Otobüste Tamamla

 12 Ay Her Hafta Karadeniz Turu

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Çorum

WOW Tur Karadeniz Fırtınası Araç Kalkış Noktaları

 • 20:00 Antalya Akvaryum Önü
 • 06:00 Ankara Berat Büfe Önü Aşti
 • 07:00 Kırıkkale Devlet Hastanesi Önü
 • 09:30 Çorum Otogar Önü
 • 10:30 Amasya Otogar ÖnüKonaklama: Gece Yolculuğu
2. Gün: Rize

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından WOW Tur'un otobüsleriyle Antalya çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Molalar eşliğinde sabah saatlerinde Samsun Terme'ye varıyoruz. Terme'de Zorlu Park Dinlenme Tesisleri'nde (Ekstra) kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından, 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe'ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parkına varıyoruz. Teleferik ile Boztepe'ye yükselirken fotoğraf makinelerimizi hazırlayalım. Zirveye ulaştığımızda şehrin muhteşem manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Kahve molamızın ardından Giresun'a doğru gidiyoruz. Giresun Kalesi ve Giresun Adası'nı otobüsümüzden panoramik olarak geçerken rehberimizin anlatımı eşliğinde görüyoruz. Bölgeyle bütünleşmiş olan fındığın tadına bakmak için Fındık Durağı'na gidiyoruz. Tadımızın ardından dileyen misafirlerimiz için alışveriş molası veriyoruz. Fındık alışverişimiz sonrasında öğle yemeğimizi almak için Akçaabat'taki restoranımıza geçiyoruz. Sera Gölü'nü yukarıdan kartpostallardaki gibi görebileceğimiz restoranımızda Akçaabat köftemizi veya balığımızı yiyoruz. Yemeğimizin ardından Rum Ermeni taş işçiliğinin en güzel örneğini görebileceğimiz Soğuksu mevkiindeki Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin sonunda Trabzon'un ünlü Telkâri sanatını görebileceğimiz yöreye özgü takı ve ev ürünlerini en çarpıcı dizaynı ve tasarımıyla sunan Tuana Gümüş Atölyesi'nde alışveriş molası veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında ekstra bir program olan Çayeli ilçesindeki bizi bekleyen minibüslere binerek Çeçeva Köyü (Haremtepe) veya Ağaran Köyü'ne hareket ediyoruz. Burada birçok çay markasının, dizi, film ve reklam çekimlerinin yapıldığı uçsuz bucaksız çay bahçelerini görüyor, çay toplama ve çay bahçelerinde hatıra resimleri çektiriyoruz. Ardından şelaleye gidiyoruz, dev salıncak ve Zipline sallanan köprüyü görüp muhteşem şelalede resimler çektiriyoruz. Ağaran Şelalesi veya Çeçeva Çay Bahçeleri Turu gezimizi yörenin minibüsleriyle yapıyoruz (Ekstra). Gezimizin ardından dinlenmek için otelimize hareket ediyoruz ve akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı: Terme Zorlu Park Dinlenme Tesisi'nde serbest kahvaltı (Ekstra)
 • Öğlen Yemeği: Akpınar Akçaabat Köfte (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır, fiyatlarımıza dahildir.
 • Konaklama: Pınar Butik Otel, Özay Otel, Patulya Otel vb.Konaklama: Rize Otelleri, Artvin Otelleri
3. Gün: Rize

Antalya Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu'nun 3. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otobüse biniyoruz ve Türkiye ile Gürcistan arasındaki Sarp Sınır Kapısı'na geçerek gümrük işlemlerimizi tamamlıyoruz. İşlemlerin ardından bizi bekleyen araca binerek Batum gezimize başlıyoruz. İlk durağımız küçük bir sahil kasabası olan Gonio Kalesi olacak. Burada Ahalsopeli ve Adlia'yı birbirine bağlayan taş köprüyü ve Ters Ev'i görmek için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Avrupa Meydanı'na geçiyoruz. Meydanda yükselen Kafkas mitolojisini yansıtan Medea Heykeli'nin hikayesini dinliyoruz ve Piazza Meydanı'na ilerliyoruz. Bu meydan, Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatırken, taze kahve kokusuyla hoş bir atmosfer sunuyor. Meydanda bilgi alıyoruz ve Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz. Kilise, Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalma ve hala aktif olarak kullanılan bir yapıdır. Tiyatro Meydanı'nda altın renkli Poseidon Heykeli'ni görüp fotoğraf çekiyoruz. Tiyatro Binası ve Meryem Ana Katedrali'ni ziyaret ediyoruz. Gürcü Alfabesi'nin bir örneği olan Alfabe Kulesi'ni görmek ve ünlü Ali ve Nino Heykeli'ni ziyaret etmek isteyenler için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Türkiye'ye dönüş için Sarp Sınır Kapısı'na geçiyoruz. Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra dileyen misafirlerimiz Free Shoplarda alışveriş yapabilir. Alışveriş sonrasında Türkiye'deki aracımıza geçiyoruz ve öğle yemeği için Hopa'da bulunan bir restorana gidiyoruz (Ekstra). Yemek molasının ardından Ardeşen'e ulaşıyor ve Fırtına Deresi güzergahında Çamlıhemşin'e doğru ilerliyoruz. Çamlıhemşin'i panoramik olarak görüp Ayder Yaylası'na devam ediyoruz. Ayder Yaylası, 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca sularıyla ünlüdür. Yaylada bulunan Gelintülü Şelalesi ve Horon Düzlüğü'nü gezip serbest zaman veriyoruz. Yöre insanlarıyla sıcak sohbetler edebilir, keyifli bir yürüyüş yapabilir ve çay veya kahve keyfi yapabilirsiniz. Çay veya kahve keyfinden sonra isteyen misafirlerimizle 2600 metre yükseklikte bulunan Huser Yaylası Gün Batımı ve Sis Denizi Turu'na katılabilirler (Ekstra). Bu turda güneşi muhteşem bir manzara eşliğinde batırırken bulutlar üzerinde horon oynayacağız. Turun ardından vadide bulunan otelimize geçiyoruz, konaklama yapıyor ve akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.

Borçka Karagöl Turu (Ekstra)

Rehberimiz, hava şartları ve Batum giriş çıkışlarına göre zaman ayırarak ekstra olarak bu turu düzenleyebilir. Karagöl programını yapmak üzere (Ekstra) Borçka'ya gidiyoruz. Bekleyen minibüslerimize binerek Artvin Borçka ilçesi sınırlarında bulunan Klaskur (Aralık) Köyü yakınlarında, 18. yy'da derenin önünün kapanması sonucu oluşmuş gizli bir cennet olan vadiler arasında dağları birbirinden büyük ustalıkla ayıran bir yer olan Karagöl'e yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk yapıyoruz. Muhteşem doğası ve bitki örtüsüyle Karagöl'e ulaşarak, zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayabileceğiniz doğanın bize sunduğu manzaranın tadını çıkarıyoruz ve programımızı tamamlıyoruz.

Batum'a Alternatif Program Mençuna Şelalesi Turu (Ekstra)

Batum'a geçemeyen ya da geçmek istemeyen misafirlerimiz, istedikleri takdirde Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılabilirler. Arhavi'den bineceğimiz minibüsümüz, Çiftekemer Köprüsü'nden geçerek Küçükköy'e ulaşacak. Küçükköy'de minibüslerden inerek asma köprüden karşıya geçerek keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek bu yolculuğumuzda, botanik parkı andıran ağaçlar arasından geçiyoruz. Aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçebilir ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Mençuna'ya vardığımızda, Lazca'da "Ulaşılamaz" anlamına gelen bu yerin manzarası tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi'ye geri dönerek, grupla ve otobüsle buluşuyoruz.

NOT: Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği, TC vatandaşları Batum'a TC kimlik numarası bulunan Resimli Yeni Kimlik Kartı veya Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartlarıyla (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Aynı anda anne ve babayla seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerin, BATUM'A geçişleri için NOTER'den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, çocuklar dahil olmak üzere kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Öğlen Yemeği: Hopa Çarkçı Restoran veya Pınar Alabalık Tesisleri. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
 • Konaklama: Patulya Otel, Pınar Butik Otel, Özay Otel, vb...Konaklama: Rize Otelleri, Artvin Otelleri
4. Gün: Trabzon

Antalya Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu 4. gününde, otelimizde sabah kahvaltısı alıyoruz. Ardından minibüslere binerek Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü ve Pokut Yaylası ile Sal Yaylası'nı göreceğimiz gezimizi düzenliyoruz (Ekstra). 2023 metre yükseklikte bulunan Pokut Yaylası'nda gerçek bir yayla deneyimi yaşayarak programımıza devam ediyoruz. Çamlıhemşin'de bulunan otobüsümüzle buluşup yemek yiyeceğimiz tesisimize geçiyoruz. Tesisimizde, bölgeye özgü kırmızı benekli alabalık, kuru fasulye, köfte veya tavuk menülerinden birini tercih ediyoruz. Yemeğimizi Laz böreği ile taçlandırıyoruz. Ardından ekstra olarak yapacağımız Dev Salıncak'ta sallanma deneyimi yaşayabilir veya Zipline aktivitesine katılabilirsiniz. Fırtına Deresi üzerinde, yaklaşık 10 metre yükseklikte ve 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar üzerinde Zipline yapabilirsiniz. Rafting (Ekstra) içinse Fırtına Deresi'nde yaklaşık 1,5 saatlik bir parkurda uzman eğitmenler eşliğinde rafting yapabilirsiniz. Öğlen yemeği ve aktivitelerimizi tamamladıktan sonra yönümüzü Rize'ye çeviriyoruz. Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi atölyesine gidiyoruz. Rize bezi, vücuttaki teri çekerek vücudun serin ve nemsiz kalmasını sağlamasıyla öne çıkan bir özelliktir. Rize bezi alışverişimizin ardından Rize Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Trabzon Of - Çaykara - Taşkıran güzergâhını kullanarak Uzungöl'e ulaşıyoruz. Uzungöl'de, yolun her iki tarafını kaplayan ağaçlar, asma köprüler ve sakin akan gölün verdiği huzur eşliğinde yürüyüş yapabilir ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Lustra ve Karester Yayla Turu (Ekstra) için minibüslerle 2400 metre yüksekliğe tırmanıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyoruz ve bir yayla evine konuk olup çaylarımızı içiyoruz. Rengarenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşün ardından Uzungöl'e geri dönüyoruz. Yayla turuna katılmayan misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz, Uzungöl'ün ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Uzungöl gezisi sonrasında, Sürmene'ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımını görmek ve isteyen misafirlerin bıçak alışverişi yapabileceği Akif Usta Sürmene Bıçakçısı'na gidiyoruz. Ziyaretin ardından Karadeniz'in en lezzetli ve kaliteli çay fabrikası olan Vatan Çay'ı ziyaret ediyoruz. Burada çay üretim tesislerini gezerek çay toplama işlemlerine katılabilir ve alışverişlerimizi tamamlayabiliriz. Daha sonra rehberimizin anlatımları eşliğinde otelimize geçiyoruz, konaklama yapıyor ve akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.

 • Sabah kahvaltısı: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Öğlen yemeği: Pınar Alabalık veya Hancıoğlu Restoran'da alınacaktır (Ekstra).
 • Akşam yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır.
 • Konaklama: Uzungöl Gobleç Otel, Limonsuyu Kardelen Otel, Avcı Otel, Otel 28, Başoğlu Otel Konaklama: Trabzon Otelleri, Giresun Otelleri
5. Gün: Trabzon

Antalya Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu 5. gününde, sabah otelimizde aldığımız turun son kahvaltısını alıyoruz. Ardından Altındere Milli Parkı sınırları içinde bulunan Maçka ilçesindeki Sümela Manastırı'nı ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Altındere Milli Parkı'nda bulunan minibüslerle (Ekstra) Sümela Manastırı'na ulaşan patika yola giriyoruz. Yaklaşık 350 metrelik bir yolculuktan sonra manastırın açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret edip fotoğraflar çekiyoruz. Gezimizin ardından batı istikametinde ilerleyerek Akçaabat'a gidiyoruz ve yöresel alışverişimizi tamamlıyoruz. Daha sonra Giresun ilinin ve Karadeniz'in en kıymetli manzaralarından birine ve ünlü Çam Sakızı Sütlaç'ıyla bilinen Kümbet Yaylası ve Mavi Göl'e gidiyoruz (Ekstra). Bu arada ekstra tura katılmayan misafirlerimize Dereli ilçesinde serbest zaman verilecektir. Sonrasında ise Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlatmak için 16-19 Mayıs 1919'da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun'a geldiği Bandırma Vapuru'nu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Parkı'nda Mustafa Kemal Atatürk'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı görüp hatıra fotoğrafları çektikten sonra, Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel olan Mantıka Palace'ı ziyaret ediyoruz. 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülen Gazi Müzesi'ni gezerek öğle yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği ve leblebi alışverişi imkanı bulabileceğimiz Sungurlu Ulusoy Dağ Tesisleri'nde mola veriyoruz. Bu kısa ve unutulmaz Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu'nu tamamlıyor, sizlerle vedalaşarak başka bir organizasyonda tekrar görüşmek üzere WOW TUR Operasyon ve Satış ekibi olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

 • Sabah kahvaltısı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
 • Öğle yemeği: Terme Zorlu Park Tesisleri veya Samsun Anıt Pide'de alınacaktır (Ekstra).
 • Akşam yemeği: Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri'nde (Ekstra).
 • Konaklama: Dikkat, bu gece konaklama yapılmamaktadır.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur
6. Gün: Antalya

Antalya Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turumuza katılan değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki SSC TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu sirküsü, 17.11.2022 tarihinde yayınlanmış olup o tarihten itibaren geçerlidir. Daha sonraki bir tarihte yayınlanacak tur sirküsü, öncekini geçersiz kılarak güncellemeleri yansıtır.Konaklama: Aldığımız Noktalara Bırakıyoruz

EK BİLGİLER


Turumuzun süresi 4 Gece 6 Gündür. Otel konaklaması 3 Gece olarak gerçekleşmektedir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı turlarda WOW Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de WOW Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOW Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra Tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOW Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOW Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Karadeniz Turlarında konaklanacak yayla otelleri bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da Tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan WOW Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOW Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda WOW Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
WOW Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOW Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Batum Girişi HakkındaTürkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye cumhuriyeti vatandaşları Batum’a üzerinde Tc Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanları veya pasaportları ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, evlilik cüzdanı vs.) geçiş yapılamamaktadır. Tc Vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir, (velayet olsa dahi) muvafakatnamenin hem anne hem babadan onaylı olması gerekmektedir.
Önemli Not: Batum girişleri yeni çipli kimliklerle yapılmaktadır..Yeni kimlik kartına başvuran misafirlerimizin eski kimlikleri iptal olduğu için geçerli değildir bu yüzden yeni çipli kimlikleri gelene kadar Batum'a geçiş yapamamaktadırlar. Bebek ve çocuk misafirlerde de çipli yeni kimlik ve resim olması gerekmektedir.
İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında
İptal İade Güvence Paketi; tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20- 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır. 
DAHİL OLANLAR:
- 19 Yıllık WOW TUR Güvencesi
- Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Otellerde Alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde Alınacak 3 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım ve Geziler
- Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik
- Batum Turu
- Ayder Yaylası Gezisi
- Sümela Manastırı Gezisi
- Uzungöl Gezisi


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
- Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)

NOT: Batuma gitmeyen veya geçmeyen misafirlerimiz için herhangi bir iade yapılmamaktadır. (Batum Turu minimum 10 kişi ile yapılmaktadır.)

ÖNEMLİ NOT
Antalya'dan turumuza katılacak olan misafirlerimiz, diğer illerden çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu ile birleştirildiğinde turdan 1 gün önce misafirlerimize bilgilendirme yapılacaktır. Antalya - Ankara veya Antalya - Amasya arası otobüs bileti şirketimiz tarafından sağlanıp transferler gerçekleştirilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRDNZ-BTM-ST-2023
LOKASYON:
Karadeniz Batum
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
20:00 Antalya Akvaryum Önü 06:00 Ankara Berat Büfe Önü Aşti 07:00 Kırıkkale Devlet Hastanesi Önü 09:30 Çorum Otogar Önü 10:30 Amasya Otogar Önü
BİTİŞ:
Aldığımız Noktalara Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
150 TL
Ağaran Şelalesi Turu
150 TL
Zilkale Palovit Şelalesi
250 TL
Huser Sis Denizi
300 TL
Rafting
200 TL
Mençuna Şelalesi
250 TL
Lustra Karaester Yaylası
200 TL
Kümbet Yaylası + Mavi Göl
250 TL
Pokut Yaylası ve Sal Yaylası
75 TL
Zipline
250 TL
Batum Transfer Aracı
150 TL
Çeçeva Çay Bahçeleri Turu
250 TL
Borçka Karagöl
75 TL
Dev Salıncak
100 TL
Erken Rezervasyon Sigortası (1 Kişi İçin Geçerlidir) (72 Saat Öncesinden İptal Hakkı (Kaparolu Satışlarda Geçerli Değildir))

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.