KAYIT    İLETİŞİM
 EN İYİ FİYAT

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF...

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU: EŞSİZ BİR KEŞİF SERÜVENİ

6.790TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • TRABZON - SÜRMENE - UZUNGÖL - OF - ÇAYKARA - LUSTRATEPE - KARASTER
 • RİZE - FIRTINA VADİSİ - AYDER YAYLASI - ZILKALE - ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ
 • ŞENYUVA KÖYÜ - AYDER - KALEGON- HUSER YAYLASI GÜN BATIMI
 • KAVRON YAYLASI - BORÇKA KARAGÖL - MENÇUNA ŞELALESİ - BATUM
 • MEDEA ANITI - AVRUPA MEYDANI - TİYATRO BİNASI - MERYEM ANA KATEDRALİ - RİZE BEZİ ATÖLYESİ - SÜMELA MANASTIRI
 • ATATÜRK KÖŞKÜ - GÜMÜŞ VE KAZAZİYE ATÖLYESİ
Karadeniz'in mistik dağları, serin yaylaları ve berrak gölleri sizi büyüleyecek. Sümela Manastırı, çay tarlaları, tarihi kaleler ve sahil kasabalarıyla unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Karadeniz Turu, doğa severlere, tarih meraklılarına ve lezzet tutkunlarına unutulmaz bir macera sunuyor.

Karadeniz Turu, Türkiye'nin kuzeyinde yer alan ve doğal güzellikleriyle ünlü Karadeniz bölgesini keşfetmeye yönelik bir turistik seyahattir. Tur, Trabzon, Rize, Ayder Yaylası, Sinop ve Amasra gibi önemli destinasyonları içermektedir. Bu turda, Sümela Manastırı'nı ziyaret ederek tarihi ve dini atmosferi deneyimleyebilir, Rize'deki çay tarlalarını görerek çayın üretim sürecine tanıklık edebilir ve Ayder Yaylası'nda doğa yürüyüşleri yaparak eşsiz manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Sinop ve Amasra'da ise tarihi kalıntıları, sahil kasabası atmosferini ve yöresel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Karadeniz Turu, doğa severler, tarih meraklıları ve lezzet tutkunları için unutulmaz bir macera sunmaktadır.


2023 Erken Rezervasyon Başladı

 • Gidiş: Anadolujet Havayolları /Ankara – Trabzon : 07.35 
 • Dönüş: Anadolujet Havayolları / Trabzon – Ankara : 21.55

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Maçka, Coşan Dere, Sümela Manastırı, Altındere Milli Parkı, Trabzon
 • Sabah 05.5’0da Ankara Esenboğa Havalimanı, Anadolujet Kontuarında buluşmamızın ardından, Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet ile Anadolujet Havayolları'na ait 07.35 Ankara Esenboğa - Trabzon uçuşu için Check - In işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saatlik uçuşumuzun ardından, Trabzon Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak, turumuza başlıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız Sera Gölü manzaralı Akpınar Restorana gidiyoruz. Ekstra kahvaltı molamızın ardından, Maçka ilçesinde bulunan Coşan Dere kenarından Altındere Milli Parkında bulunan minibüsler ile (Ekstra) Sümela Manastırı'na ulaşan patika yola çıkıyoruz, yaklaşık 350m yolculuğumuz sonrasında manastırın açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflıyoruz. (Not: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmektedir manastırı dışarıdan fotoğraflayıp ayrılma durumumuz da olabilmektedir). Sümela Manastırı gezimizi tamamladıktan sonra Akçaabat Köftesi yemek ve yöresel birçok yemek bulacağımız Akpınar Restauranta gidiyoruz nefis yemeklerimiz yedikten sonra çaylarımızı içiyoruz ve yönümüzü Trabzon Of, Çaykara, Taşkıran güzergâhından Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl'de Cam terasa çıkıyoruz ve gölü yukarıdan resmetme imkanı bulacaksınız, Dileyen misafirlerimiz için burada düzenleyeceğimiz Lustra ve Karaster Yaylaları turuna katılabilir (Kişi Başı Ekstra) minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz, Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında görsellerde mevcut olan tepeden çekilmiş Uzungöl manzarasını fotoğraflayabilir ve o manzara eşliğinde içeceklerimizi yudumlama fırsatı bulabilirsiniz Ekstra turumuza katılmayan misafirlerimiz Uzungölün tadını çıkarabilirler, Uzungöl’e geri dönüyoruz gezinin ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

  • Sabah Kahvaltısı: Akpınar Restorant'da Alınacaktır. (Ekstra)
  • Öğlen Yemeği: Arsin Park Zeytindalı Restorant'da Alınacaktır. (Ekstra)
  • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
  • Konaklama: Gobleç Otel Uzungöl, Limonsuyu Otel, vb...Konaklama: Gobleç Otel Uzungöl, Limonsuyu Otel
2. Gün: Rize, Çayeli Çeçeva Çay Bahçeleri, Ağaran Şelalesi, Fırtına Deresi,
 • Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından, bölgenin en güzel yaylalarını ve derelerini görmek için gezimize başlıyoruz. Bu gezilerimizin çoğunu bölgeden kiralayacağımız minibüslerle yapacağız. İlk olarak Rize ilinin Çayeli ilçesinde bulunan Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri veya Ağaran Şelalesi Turu'na gidiyoruz (Ekstra). Burada çay bahçelerini ziyaret edecek, dev salıncak ve sallanan köprü gibi aktivitelere katılma imkanı bulacaksınız. Ziyaretimizin ardından Ardeşen ilçesindeki Fırtına Deresi'ndeki tesisimize gidiyoruz. Pınar Alabalık Restoran'da bölgeye özgü kırmızı benekli alabalık, köfte, tavuk mıhlama ve laz böreği gibi lezzetleri tadabileceksiniz. Yemeğimizin ardından ekstra olarak Karadeniz'in yükselen trendi Zipline aktivitesine katılma fırsatı sunuyoruz. Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte, 350 metre uzunluğunda çelik halatlarla bağlanarak ip aktivitesini deneyimleyebilirsiniz (Gidiş bedava, dönüş 75 TL). Ardından Fırtına Deresi'nde Rafting yapma şansı elde edeceksiniz. Türkiye Rafting Federasyonu'nun uzman eğitmenleri eşliğinde hafif bir parkurda rafting yaparak heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz (Ekstra). Dev salıncak eğlencesi sonrasında Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü, Pokut Yaylası ve Sal Yaylası gibi yerleri ziyaret edeceğiz (Ekstra). Bu gezide yer almak istemeyen misafirlerimiz ise Çamlıhemşin'de serbest zaman geçirebilirler. Karadeniz turunda en meşhur yaylalardan biri olan Ayder Yaylası'na doğru yola çıkıyoruz. Gelintülü Şelalesi ve Horon Düzlüğü'nü göreceğimiz Ayder Yaylası'nda serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından isteyen misafirlerimizle Karadeniz'in en yüksek yaylalarından biri olan Huser Yaylası'na gidiyoruz (Ekstra). Bu yaylada bulutların üzerine çıkacak, eşsiz manzaraların tadını çıkaracaksınız. Fotoğraf çekmek için vakit ayırmanızı öneriyoruz. Yaylada serbest zamanın ardından Ayder'deki otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği otelimizde alacak ve ardından Karadeniz'in eğlenceli tulum müziğiyle horon oynamaya başlayacağız. Rize'ye gelip de tulumla horon oynamamak olmaz! Bu keyifli etkinlik sonrasında dinlenmek için otelimize dönüş yapıyoruz.


  • Sabah Kahvaltısı : Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
  • Öğlen Yemeği: Pınar Alabalık Restoran Alınacaktır. (Ekstra)
  • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.Konaklama: Oris Otel Ayder, Haşimoğlu Otel, Pınar Butik Otel, Özay Otel
3. Gün: Arhavi, Borçka Karagöl, Hopa, Sarp, Batum, Gürcistan, Çoruh Nehri,
 • Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, Artvin'in Borçka ilçesinde bulunan Klaskur (Aralık) Köyü'ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından muhteşem doğası ve bitki örtüsüyle ünlü Karagöl'e ulaşıyoruz. Turumuz (Ekstra) kapsamında gerçekleştirilen gezide, Karagöl'ün büyüleyici manzarasının tadını çıkaracak ve zamanın durduğu anları yaşayacaksınız. Turu tercih etmeyen misafirlerimiz için serbest zaman sunulacaktır. Sonrasında Hopa üzerinden Gürcistan'a geçerek Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıyoruz. Sınır geçiş işlemlerini tamamladıktan sonra Batum'a doğru hareket ediyoruz. Batum'da bizi bekleyen aracımıza (Ekstra) binerek öncelikle panoramik olarak Gonio Kalesi'ni görüyoruz. Ardından Gonio Köprüsü, Ters Ev ve Medea Heykeli gibi önemli noktaları göreceğiz. Piazza Meydanı'nda Avrupa Meydanı'na giderek bilgiler alacak ve Saint Nicholas Kilisesi'ni ziyaret edeceğiz. Tiyatro Meydanı'nda Poseidon Heykeli'ni görüp fotoğraf molası vereceğiz. Meryem Ana Katedrali, Alfabe Kulesi ve Ali ve Nino Heykeli'ni ziyaret ederek serbest zaman geçireceğiz. Serbest zamanın ardından tekrar Sarp Sınır Kapısı'na yönelerek gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde gerçekleştirilecektir.

  Not: Türkiye ile Gürcistan arasındaki anlaşma gereği, Türk vatandaşları Batum'a TC kimlik kartı veya pasaport ile giriş yapabilirler. Diğer kimlikler (ehliyet, kurum kimlikleri vb.) geçerli değildir. 18 yaş altı misafirlerimiz için ebeveynlerin aynı anda seyahat etmemesi durumunda noterden onaylı MUVAFAKATNAME gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf bulunması zorunludur.

  DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

  Batum'a Alternatif Program: Batum’a geçemeyen ya da geçmek istemeyen misafirlerimiz, arzu ederlerse Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılabilirler (Katılımcı sayısının minumum 10 kişi olması gerekir). Arhavi’den bineceğimiz minibüsümüz Çiftekemer Köprüsü’nden geçerek Küçükköy’e ulaşacaktır. Küçükköy’de minibüslerimizden inerek asma köprüden karşıya geçip çok keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuzda Botanik Parkı andıran ağaçların arasından geçeceğiz. Yine aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçecek ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Lazca anlamı “Ulaşılamaz” olan Mençuna’ya vardığımızda göreceğimiz manzara ise tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi’ye geri dönerek grubumuzla ve otobüsümüzle buluşuyoruz. Mençune Şelalesi Turu (Ekstra)

  • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
  • Öğlen Yemeği: Çarkçı Döner Restaurant'da Alınacaktır.(Ekstra )
  • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.Konaklama: Oris Otel Ayder, Haşimoğlu Otel, Pınar Butik Otel, Özay Otel,
4. Gün: Rize, Rize Bezi Dokuma Atölyesi, Araklı Vatan Çay Fabrikası,
 • Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Rize'ye doğru yola çıkıyoruz. Bugünü Karadeniz bölgesine özgü alışverişlerle geçireceğiz. İlk olarak canlı olarak Rize bezleri yapımını göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz. Rize bezi, teri çeken ve vücudu serin tutan özelliğiyle ünlüdür. Rize bezi alışverişimizin ardından Rize Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında Karadeniz'in lezzetli çaylarının üretildiği Vatan Çay fabrikasını ziyaret ediyoruz ve çay toplama işlemlerine katılıp alışveriş yapıyoruz. Sürmene'ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımını görmek için Akif Sürmene Bıçakçı'sına gidiyoruz ve isteyen misafirlerimizin bıçak alışverişlerini yapmaları için zaman veriyoruz. Öğle yemeği için Akçaabat ilçesinde bulunan Sera Gölü manzaralı restorana geçiyoruz. Yemek sonrasında Trabzon'da bulunan Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz ve rehberimizden Atatürk'ün Trabzon'a gelişi hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Son olarak, Trabzon'un ünlü Telkâri sanatını görebileceğimiz Tuana Gümüş Atölyesi'nde alışveriş molası veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra havalimanına doğru yola çıkarak turumuzu tamamlıyoruz. Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz Yaylaları Batum Turu boyunca yaşadığımız unutulmaz anıları geride bırakarak vedalaşıyoruz. WOW TUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Saygılarımızla.


  • Sabah Kahvaltısı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
  • Öğle Yemeği: Sera Gölü Akpınar Restoran (Ekstra)
  • Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.
  • Konaklama: Bu Gece Konaklama Yoktur.

  Önemli Bilgi: 

  Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu Sirküsü Yayınlandığı 06.02.2023 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yoktur.

EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması 3 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda WOW Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde WOW Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda WOW Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, WOW Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili WOW Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan WOW Tur’un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı WOW Tur’da saklıdır.

Turun iptali durumunda WOW Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

WOW Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan WOW Tur sorumlu değildir.

Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

DAHİL OLANLAR:
- 20 Yıllık WOW TUR Güvencesi
- Otellerde 3 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Fırtına Vadisi Turu
- Ankara / Trabzon - Anadolujet Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Trabzon /Ankara - Anadolujet Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti


HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRDNZ-ST-2023
LOKASYON:
Karadeniz,Batum (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Ankara Esenboğa Havalimanı
BİTİŞ:
Ankara Esenboğa Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
250 TL
Batum Transfer Aracı
350 TL
Huser Sis Denizi
150 TL
Ağaran Şelalesi
350 TL
Pokut ve Sal Yaylaları
250 TL
Borçka Karagöl
200 TL
Mencune Şelalesi
250 TL
Lustra ve Karestel Yaylaları
150 TL
Zilkale Palovit Şelalesi
150 TL
Çeçeva Çay Bahçeleri Turu
75 TL
Zipline
300 TL
Rafting
75 TL
Dev Salıncak

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.