KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ...

ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)ANKARA ÇIKIŞLI BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 7 GECE TÜM TURLAR DAHİL (AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL)

799

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 • BALKANLARDA UNUTULMAZ KEŞİF: İŞKODRA'DAN TİRAN'A ETKİLEYİCİ BİR ROTAYA HAZIR MISINIZ?
 • ST. STEFAN: LÜKS VE ROMANTİZMİN BİRLEŞTİĞİ ADALAR CENNETİ
 • KOTOR: TİTREŞTİREN TARİHİ DOKUSU VE EŞSİZ DENİZ MANZARALARIYLA BÜYÜLÜYOR
 • BUDVA: MUHTEŞEM SAHİLLERİ VE CANLI GECE HAYATIYLA ÜNLÜ BİR TATİL MERKEZİ
 • İŞKODRA: TARİHİ VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERLE BEZELİ BİR ŞEHİR
 • TİRAN: CANLI GECE HAYATI VE ETKİLEYİCİ TARİHİ İLE MODERN BİR BAŞKENT
Balkanlar, benzersiz bir mozaik olan etnik çeşitliliği, tarihi kaleleri, renkli pazarları ve mistik dağ manzaralarıyla büyüleyici bir bölgedir. Bu çeşitliliğe gezinti yapmaya ne dersiniz?

Balkanlar, Avrupa'nın güneydoğusunda yer alan tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleriyle dikkat çeken bir bölgedir. Bu bölge, çeşitli ülkeleri kapsayan ve her biri kendine özgü özelliklere sahip olan bir mozaik gibidir.

Balkanlar, tarihi açıdan önemli bir geçmişe sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu'nun etkisiyle şekillenmiş olan bu bölge, birçok farklı kültürün etkileşimiyle zenginleşmiştir. Tarihi kentler, kaleler, kiliseler ve müzeler, geçmişin izlerini günümüze taşırken, ziyaretçilere tarihi bir yolculuk yapma fırsatı sunar.

Doğal güzellikleriyle ünlü olan Balkanlar, dağlar, nehir vadileri, göller ve doğa rezervleri gibi çeşitli doğal alanlara ev sahipliği yapar. Ziyaretçiler, trekking, dağ bisikleti, doğa yürüyüşleri ve kuş gözlemciliği gibi aktivitelerle bu doğal güzellikleri keşfedebilir. Özellikle Balkan Dağları, muhteşem manzaraları ve doğal yaşamıyla doğa severleri cezbeder.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA – BELGRAD

ANKARA – BELGRAD

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 15:00'te buluşmak üzere sizleri bekliyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinizin ardından saat 18:05'te Türk Havayolları ve Anadolu Jet'in ortak uçuşu TK7818 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saat ile 18:05'te Belgrad'a varacağız. Varışımızın ardından havalimanından ayrılıp doğrudan otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği otelimizde alınacak ve geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 • Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Konaklama: Theater Hotel vb. / Mar Hotel vb.
 • Para Birimi: Sırbistan - DinarKonaklama: 4* HOTEL
2. Gün: BELGRAD – SARAYBOSNA

BELGRAD – SARAYBOSNA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel otobüsümüzle Saraybosna'ya hareket edeceğiz. Varışımızın ardından panoramik bir Saraybosna şehir turuna başlayacağız. Turumuzda Avrupa'nın en ünlü çarşısı olan baş çarşının gezisi, Osmanlı döneminden bu yana faaliyet gösteren Kurşunlu Medresesi, Hüsrev Bey Camii, Saat Kulesi, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri, Musevi Sinagogu, 1. Dünya Savaşı'nın çıktığı Latin Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Han'a atfedilen Fatih Camii gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra dinlenmek ve öğle yemeği için serbest zamanınız olacaktır. Serbest zamanın ardından otelimize transfer olacak ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Öğle Yemeği: Serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Konaklama: Exclusive Hotel vb. / Hollywood Hotel vb.
 • Para Birimi: Bosna Hersek - MarkKonaklama: 4* HOTEL
3. Gün: GÜN SARAYBOSNA – MOSTAR – POÇİTEL – TREBİNJE

GÜN SARAYBOSNA – MOSTAR – POÇİTEL – TREBİNJE

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Mostar'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde, Osmanlı'dan günümüze kadar gelmiş ve Türkiye tarafından restorasyonu yapılmış ünlü Konjic Köprüsü'nü görmek ve Neretva Nehri kenarında kahve keyfi için bir mola veriyoruz. Ayrıca burada ahşap el işlemesi atölyelerinden alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Turumuzun ardından Mostar'a doğru hareket edeceğiz. Mostar şehri, gezimizin en ilgi çekici yerlerinden biridir ve Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar Köprüsü, Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü, 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış olsa da Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden inşa edilerek hizmete açılmıştır. Mostar Köprüsü'nü ziyaretimizin ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni gezeceğiz. Daha sonra Poçitel'e doğru yola çıkarak tarihi dokusuyla korunan ve "Türk Köyü" olarak bilinen Poçitel'i ziyaret edecek ve 16. yüzyılda Osmanlı tarafından inşa edilen binaları görme fırsatı bulacağız. Ardından konaklama yapacağımız Trebinje'deki otelimize yerleşeceğiz. Serbest zamanınız olacak ve akşam yemeğimizi otelimizde alacağız. (Trebinje konaklaması, bölgenin sezon yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Öğle Yemeği: Serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Konaklama: Leotar Hotel vb. / Acımovic Hotel vb. / SL Industry Hotel vb.
 • Para Birimleri: Bosna Hersek - MarkKonaklama: 4* HOTEL
4. Gün: TREBİNJE – KOTOR – BUDVA - İŞKODRA

TREBİNJE – KOTOR – BUDVA - İŞKODRA

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak Karadağ'a giriş yapacağız, dünyanın en genç ülkelerinden biri olan bu güzel ülkeye adım atacağız. Ardından önemli tarih ve doğa cenneti olan ve turistik cazibe merkezi haline gelmiş Kotor'a doğru hareket edeceğiz. Burada Eski Şehir-Kale'de yapacağımız yürüyüş turuyla bu şirin kasabayı daha yakından keşfedeceksiniz. Zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve daha sonra Singapur'lu bir multi-milyardere satılmasıyla günümüzde turizme kazandırılmak için yenileme çalışmaları yapılan muhteşem St. Stefan'ı tepeden panoramik olarak görebileceğimiz bir molanın ardından Balkanlar'ın en ünlü tatil merkezlerinden olan Budva'ya varacağız. Budva'da yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezme fırsatı bulacağız. Budva'nın renkli gece hayatı ve muhteşem sahillerinden doyasıya keyif alabilmeniz için serbest zamanınız olacak. Ardından otelimize transfer olacak, geceleme ve akşam yemeği otelimizde gerçekleşecektir. (İşkodra konaklaması, bölgenin sezon yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır.
 • Konaklama: Alis Hotel vb. / Luani Arte Hotel vb. / Rozafa Hotel vb.
 • Para Birimleri: Bosna Hersek - Mark / Karadağ - Euro / Arnavutluk - LekKonaklama: 4* HOTEL
5. Gün: İŞKODRA – TİRAN - OHRİD

 İŞKODRA – TİRAN - OHRİD

Sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak konaklama yapacağımız Ohrid’e hareket ediyoruz. İlk durağımız olan Arnavutluk’un başkenti Tiran’a geçiyor ve panoramik Tiran şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Ardından Ohrid'e doğru hareket edip varışımızın ardından Ohrid şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda panoramik olarak, Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalma Anfi-tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, 4. yüzyıl kiliseleri Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Ohrid Halveti Tekkesi görülecek yerler arasındadır. Buradaki turumuzun ardından konaklayacağımız otele varış akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Akşam yemeği müzik ve folklör eşliğinde Balkan gecesi olarak alınacaktır. (Otellerin yoğunluğuna göre, Balkan gecesi Ohrid yerine; diğer şehirlerde de yapılabilmektedir.)

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : Belvedere Hotel vb. / Sileks Hotel vb.
 • Para Birimleri : Makedonya – Dinar / Arnavutluk – Lek


Konaklama: 4* HOTEL
6. Gün: OHRİD – RESNE – BİTOLA (MANASTIR) – ÜSKÜP

OHRİD – RESNE – BİTOLA (MANASTIR) – ÜSKÜP

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Bitola (Manastır)’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Resne’de bulunan ve İttihat-Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’li Niyazi’nin Sarayını panoramik olarak görüp Bitola’ya varıyoruz. Manastır (Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshakiye Camii’ni, Yeni Cami’yi ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküp’e hareket ediyoruz. Üsküp’e varışımız sonrası panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın da doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar Nehrinin kıyısından ve nehrin öteki tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı’nı, Osmanlı Köprüsü’nü ve Davut Paşa Hamamı’nı dışarıdan göreceğiz. Ardından Türk Çarşısı’na gidiyor ve Türk Çarşısı’ndaki tarihi eserleri görmeye başlıyoruz. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan 1550 tarihli Kurşunlu Han’ı geziyoruz. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp’te, günümüzde 3 han binası kalmıştır. 15.yy’ın ikinci yarısında inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Hanı’nı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Türk Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman verilecektir. Şuşka biberi, ustrumca yer fıstığı, çarıklar alabileceklerimiz arasında yer alıyor. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 • Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama : Gold Hotel vb. / Bonbon Resort vb.
 • Para Birimleri : Makedonya – Denar


Konaklama: 4* HOTEL
7. Gün: ÜSKÜP – BELGRAD

ÜSKÜP – BELGRAD

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Belgrad’a hareket ediyoruz. Varışın ardından Panoramik şehir turumuz sırasında Aziz Sava Katedrali, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Şehir turu sonrası otelimize transfer edilecek ve serbest zamanınız olacaktır. Akşam yemeği Belgrad'daki otelimizde alınacaktır.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
 • Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
 • Konaklama: Theater Hotel vb. / Mar Hotel vb.
 • Para Birimleri: Makedonya – Denar / Sırbistan - Dinar


Konaklama: 4* HOTEL
8. Gün: BELGRAD – ANKARA

BELGRAD – ANKARA

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması gerekmektedir. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer sağlanacak. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları ve Anadolu Jet'e ait ortak uçuş TK7819 sefer sayılı uçağıyla saat 19:00'da Ankara'ya hareket edilecektir. Yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından Ankara Esenboğa Havalimanı'na saat 22:55'te varış gerçekleşecektir. Bu noktada turumuzun sonuna gelmiş olacak ve bir sonraki gezimizde buluşma umuduyla vedalaşacağız.


EK BİLGİLER


Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden WOW TUR’a bildirilmelidir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, WOW TUR’un sorumluluğunda değildir.
Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
WOW TUR, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi WOW TUR’un sorumluluğunda değildir.
Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. WOW TUR havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan WOW TUR hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.


UÇUŞ BİLGİLERİ:
Türk Havayolları/AnadoluJet TK7818 Ankara - Belgrad
  18:05 - 18:05
Türk Havayolları/AnadoluJet TK7819 Belgrad - Ankara
  19:00 - 22:55DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ve Anadolu Jet Ortak uçuşu ile Ankara (ESB) – Belgrad / Ankara (ESB) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Üsküp`te 1 gece, Ohrid`de 1 gece, İşkodra`da 1 gece, Tribinje`de 1 gece, Saraybosna`da 1 gece, Belgrad`da 2 gece olmak üzere toplam 7 gece 4* Sabah Kahvaltı ve Akşam yemeği dahil konaklama
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, İşkodra, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad, panoramik şehir turları
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri
Resne ve Bitola turu
Budva ve Kotor turu
Poçitel, Mostar ve Konjik turu
Balkan gece eğlencesi
Zorunlu SigortaHARİÇ OLANLAR:
Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Müze ve ören yerleri girişleri
Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Öğle yemekleri
Programa dahil olan akşam yemeklerinde alınacak içecekler
Şoför bahşişleri
NOT:

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#246
LOKASYON:
Balkanlar
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.