KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

3★ 4★ "5 Gece 6 Gün İtalya Turu ile Rönesans Şehrine Bir Kaçış"

3★ 4★

499

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • İTALYA
  • FLORANSA
  • VENEDİK
  • ROMA
  • İSTANBUL ÇIKIŞLI
  • PEGASUS HAVA YOLLARI
PGS HAVAYOLARI ile VENEDİK - FLORANSA - ROMA 3-4* OTELLER İTALYA TURU

İtalya Güney Avrupa'da Akdeniz'e kıyısı olan bir yarımadadır. İsviçre Fransa Slovenya ve Avusturya ile komşudur. Ayrıca Sicilya ve Sardunya da İtalya'ya bağlıdır. İtalya Avrupa'da 61.000.000 nüfusu ile Avrupa'nın en kalabalık 4 Ülkesinden biridir. Yüzölçümü 302,000 metrekaredir. İtalya'nın iklimi ılıman bir iklimdir. İtalya Roma İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmış ülkelerden biridir. Dini inancı Hristiyan Katolik’tir. Hristiyan Katolik mezhebinin merkezi de Vatikan’dır. Tarihi miras açısından son derece zengin bir ülkedir. İtalya çok fazla turist almaktadır. İtalya birçok kuruluşa üye ülkelerden biridir. G7, Avrupa Birliği, NATO, OECD, Birleşmiş Milletler, Dünya Ticaret Örgütüdür. Ekonomisi oldukça gelişmiştir. Turizm açısından da çok fazla turist alan ülkelerden biridir. İtalya'nın başkenti Roma’dır. İtalya 20 bölgeye ayrılmaktadır. İtalya'nın içinde Vatikan, San Marino ve İtalya 3 farklı ülke gibi düşünülebilir. İtalya'nın en turistik şehirleri Roma, Milano, Napoli, Palermo, Floransa, Bari, Venedik, Verona ve Pisa’dır.

İtalya’da Gezilecek Şehirler

İtalya'ya gezmeye gitmeyi düşünüyorsanız, öncelikle bir Schengen vizesine sahip olmanız gerekmektedir. Avrupa'nın 4 kalabalık ülkesi olan İtalya'da gezebileceğiniz birbirinden güzel şehirler bulunmaktadır.

Bu şehirler

Roma

Venedik

Floransa

Milan

Napoli

Verona

Torino

Bologna

Perugia

Genova

Roma

Roma İtalya'nın en güzel şehirlerinden biridir. İtalya'nın başkenti Roma'nın içinde ortaçağdan kalma birçok Anıt, Kilise, Çeşme, Müze ve Rönesans zamanında kalma eserleriyle tam bir müze havasında şehirdir. Ayrıca İtalya’nın Roma şehrinde Dünyanın 7 harikasından biri olan Kolezyum'u gezebilirsiniz. Ayrıca İtalya'da Antik Roma Tapınağı gezilebilecek yerlerden biridir.

Venedik

Venedik İtalya'nın en otantik kentlerinden biridir. Venedik İtalya’nın en romantik kentlerinden biridir. Buraya baktığımızda sanki Venedik’in yüzen bir şehir olduğunu düşünürsünüz. Buradaki mimari sanat eserleri ve gondolcuların kattığı ambiyans muhteşem görüntüler oluşturmaktadır. Venedik de Sokaklar köprülerle birbirine bağlanmaktadır. Venedik de ayrıca San Marco Meydanı ve Bizans mimarisinden yapılma bazilikası mutlaka görülmeye değerdir.

Floransa

Floransa Rönesans'ın başlangıç noktası olarak bilinen şehirlerden biridir. Dünyanın da bilinen önde gelen şehirlerinden biridir. Burada Arno Nehri, İtalya'nın katedrallerinden Santa Maria del Fiore, Palazzo, Vecchio gibi Rönesans mimarisinin örneklerini gezebilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra Leonardo Da Vinci, Michelangelo, Dante gibi sanatçıları yetiştiren Rönesans dönemine ait heykel, tablo ve sanat eserlerini de görmenizi tavsiye ederiz.

Milan

Milan gerek İtalya'nın, gerekse Avrupa'nın sanat anlamında en zengin kentlerinden biridir. Tam bir Avrupa Metropoldür. Burada moda okulları ve modayı yönlendiren alışveriş mağazaları bulabilirsiniz. Ayrıca dünyanın Gotik tarzda yapılmış katedrali Duomo di Milano dünyanın en eski Alışveriş Merkezi Vittoria, 2. Emanuel dünyanın en büyük tiyatro binası ve Leonardo Da Vinci'nin son akşam yemeği tablosunu mutlaka görmemiz gerekir.

Napoli

Napoli İtalya’nın Roma ve Milano'dan sonraki en büyük şehirlerinden birisidir. Tarihi bakımdan son derece zengindir. Ayrıca UNESCO Dünya Mirası listesine girmiştir. Napoli İtalya'nın Güney kısmında bulunur. Buranın çok eski bir şehir merkezi vardır. Vezüv yanardağının aktifleşmesi ile oluşan taşlaşan bir Pompei Antik Kenti bulunmaktadır. Ayrıca Napoli krallığından kalan Avrupa'nın en büyük Sarayı buradadır.

Verona

Verano, Roma dönemini yaşamış bir kenttir. Burası Romeo ve Juliet in hikâyesi ile tanınan şehirlerden biridir. Eski çağlardan kalma klasik eserlerin bulunması sebebiyle burası da UNESCO Dünya Miras Listesi'nde bulunmaktadır. Burada sanat festivalleri ve sanatsal faaliyetler çok fazla yapılmaktadır. Sanatsal anlamda anılan şehirlerden biridir. İtalya'ya en çok turist gelen şehir burasıdır. Ayrıca burası en çok gezilmesi gereken yerlerden biridir. Romeo ve Juliet in evi Ponte di Pietra Arco di Gavi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Torino

Torino İtalya'nın içinde sanat eserleri tarihi müzeler ve tarihi eserler bulunan şehirlerinden biridir. Ayrıca 2006 yılında Kış Olimpiyatları Torino’da yapılmıştır. Muhteşem müzeleri bulunan şehirde aynı zamanda çok şık kıyafetler, zarif dükkânlar, restoranlar, Kültür Merkezi olan eski İtalyan mimarisini görebilirsiniz. Burada en fazla ağırlıkta olan Barok mimarisidir. Baron mimari tarzında yapılmış saraylar muhteşem görülmeye değerdir. Mole Antonelliana, Palatine kuleleri turizm katedrali mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Ayrıca Kuzeybatı kesimine giderseniz Torinonun Pony ile Alpleri de izleyebilirsiniz.

Bologna

Bologna Ortaçağ mimarisinin merkezi durumunda bir şehirdir. İtalya'nın Kuzey kesiminde bulunmaktadır. Hem Sosyalist siyasi görüşü, kırmızı tuğlalı binalarıyla tam bir komünist Kızıl şehir durumundadır. Aynı zamanda Avrupa'nın en eski üniversitelerinden biri bu şehirde bulunmaktadır. Ayrıca bunun yanında Neptün Çeşmesi, Torri Di Bologna, Magnolia Meydanı mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

Perugia

Perugina İtalya'nın son yüzyıla kadar ortasında yer alan bir şehirdir. Umbria Bölgesi'nin aynı zamanda başkentidir. Milattan önce 9. Yüzyılda bir vadinin üzerinde kurulmuştur. Şehir vadinin üzerinden bakıldığında harika bir manzaraya sahiptir. Bu Şehirde iki tane üniversite bulunmaktadır. Farklı ülkelerden öğrenciler geldiği için buranın nüfusu oldukça kozmopolit yapıdadır. Yabancılar İtalyanca öğrenmeye Bu şehre gelirler. Ayrıca yaz aylarında ünlü caz festivalleri de yine bu şehirde yapılır. Ünlü Colegio Del Cambio ünlü tablolarıyla Galleria Nazionale Del Umbria mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir.

Genova

Cenova İtalya'nın kuzeybatısında bulunur. Burası en büyük liman kentlerinden biridir. Kristof Kolomb'un doğduğu yer olarak bilinen şehirdir. 2004 yılında Cenova Avrupa kültür başkenti olarak ilan edildi. Palazzi Dei Rolli, San Lorenzo katedrali, Teria Feneri, Porto Antico gibi birçok tarihi eserleri burada gezebilirsiniz. Ayrıca Cenova Ortaçağdan kalan tarihi eserleri de barındıran bir şehirdir. Saray ve müzeleri çok fazladır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL - VENEDIK

İSTANBUL - VENEDIK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1235 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:45’de Venedik’e uçuş. Yerel saat ile 12:30’da varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
2. Gün: VENEDIK - FLORANSA

VENEDIK - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna (30€) turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi,Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Montecatini`deki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
3. Gün: FLORANSA

FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (95€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Konaklama: 3* ve 4* Oteller
4. Gün: FLORANSA - ROMA

FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turun katılma imkanı (30€). İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Roma’ya hareket. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Şehir turumuzda Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.Konaklama: 3* ve 4* Oteller
5. Gün: ROMA

ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi(Castel Gandolfo-Nemi) & Vatikan turuna katılabilirler (60 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Ardından Hristiyanlık’ın merkezi olarak kabul edilen San Pietro meydanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Bazilika ve Meydan ziyareti için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (30 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli Gece Turuna (65 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde. Konaklama: 3* ve 4* Oteller
6. Gün: ROMA - İSTANBUL

ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Roma Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1226 sayılı tarifeli seferi ile saat 17.25’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.Konaklama: KONAKLAMA YOKTUR

EK BİLGİLER

*Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Wow Tur misafirleri Wow Tur sorumluluğundadır.

*Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

* Promosyon olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve iadesi yoktur. Diğer tüm turlarda hava yolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklikler hava yolu kuralları dahilindedir.

* Wow Tur ,organize etmiş olduğu tur için yeterli katılımcı olmaması durumunda, turu iptal edebilir. Paket Tur iptali 7 gün öncesinden tüketiciye bildirilir. Bu gibi durumlarda tüketici turunu diğer müsait olan bir tarihe kaydırabilir ya da tur ücretini iade alır. Tazminat talep edemez.

* Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabilir. Ancak Tur tarihine 45 gün kala kalan tutarının tamamlanması gerekmektedir.

* Wow Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Wow Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından yazılı teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Wow Tur sorumlu değildir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, soyisim doğum tarihi, pasaport numaraları ve güncel HES Kodunun sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Wow Tur sorumlu tutulamaz.

*Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi acentelerimizden ve çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Wow Tur sorumlu değildir.

*Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Wow Tur'un sorumluluğunda değildir.

*Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Wow Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Wow Tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.Yapılan değişikliği Tur hareketinden 48 saat Önce Yazılı olarak bilgilendirmekle yükümlüdür.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*Tur programlarında belirtilen ekstra turlar için minimum katılımcı sayıları gerekmektedir. Bu sayılar yerel operatör ya da rehber tarafından düzenlenecek olan turun maliyetlerine göre belirlenmektedir. Gerekli sayılara ulaşılamaması durumunda rehber ekstra turu (ları) iptal etme ve gerçekleştirmeme hakkına acente adına sahiptir.

*Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Wow Tur sorumlu tutulamaz.

*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Wow Tur sorumlu tutulamaz.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

* Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

* Yurt dışı turlarda 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. Bazı otellerde iki kişilik odalara ilave yatak uygulaması olup, bu ilave yatak genellikle kanepe yada açılır kapanır yatak olarak verilmektedir. Standart bir yatak değildir. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında 1 çocuk ile sınırlıdır (0-2 yaş arası bebekler bu kritere dahil değildir).

*Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınabilir ve münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

*Tur kalkışı öncesi misafirlerimiz operasyonumuz tarafından 2 gün kala bilgilendirme formu vasıtası ile turun tüm detaylarını (Konaklama Otelleri / Uçuş Saatleri / Bağlantılar /Rehber Bilgisi vb.) katılımcıya bildirir.

Bilgilendirme formları kendisine yollanan katılımcı tarafından bilgilerin doğruluğu kontrol ederek ve imzalayarak geri göndermelidir. Geri gönderilmediği durumlarda katılımcı bilgilendirilmiş sayılır ve bu sebepten dolayı yaşanacak sıkıntılardan Wow Tur sorumlu tutulamayacaktır.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

Promosyon turlarımızda İptal,İade ve değişiklik bulunmamaktadır

İptal ve değişiklik durumunda “WOW TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Pasaport Uyarısı;

* Yurt dışı gezilerine katılabilmek için 10 yıldan eski olmayan, seyahatin bitişi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ve (gerekli ülkelerde) ilgili ülke vizesi gerekmektedir. Tüketicinin vize başvuru işlemlerinde, Wow Tur, aracı ve yardımcı bir kurum olarak tüketiciye bu konuda ilgili kurumlar üzerinden hizmet almasına yardımcı olur. Bu hizmeti sağlayabilmesi için, tüketicinin başvuru için gereken tüm belge ve talepleri eksiksiz yerine getirmek zorundadır. Vize alınamaması durumunda, Wow Tur, konsolosluk ve tüketici arasında aracı bir kurum ve tüketicinin vize hizmeti alma konusunda sadece yol gösterici olduğundan sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak turun iptali ya da vizenin olumlu sonuçlanmaması durumunda, vize ve sigorta ücreti konsolosluk tarafından iade edilmez.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Wow Tur kesinlikle sorumlu değildir.

* T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yeşil pasaportlu misafirlerimizin pasaport geçerlilik tarihi seyahatin bitişi itibariyle en az 6 aylık olmak zorundadır. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

* Turun iptali durumunda vize ve sigorta ücreti iade edilemez.

*Wow Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Dolayısı ile herhangi bir nedenden dolayı veya Vize çıkmaması durumunda misafirin geziye katılamamasından Wow Tur kesinlikle sorumlu değildir. Alınan Vize ücreti iade edilemez.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.


DAHİL OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE

İSTANBUL - ROMA / VENEDİK - İSTANBUL UÇAK BİLETİ

HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)

SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELLERDE 5 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI

ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

VENEDİK, FLORANSA, ROMA PANAROMİK ŞEHİR TURLARI

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

HARİÇ OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

VAPORETTO ÜCRETİ (15 €) (VENEDİK TE VAPUR KULLANMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN (İSTEĞE BAĞLI)

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (200 € )

YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA

HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 150 TL )

PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR

KİŞİSEL HARCAMALAR

ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € )

YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE

GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)

MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ

İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER 100€ / KIBRIS 100 € KİŞİ BAŞIDIR.

ERİS GARANTİSİ (ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI)

(30 €) (İSTEĞE BAĞLI ve TUR HAREKET TARİHİNDEN 60 GÜN ÖNCESİNE KADAR ALINABİLİR.)

(WOW TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ
ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.)

30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)

COVİD-19 SİGORTASI (15 €)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WOW-KP-İTALYA23
LOKASYON:
İtalya (İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
Seçilecek Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
WOW TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ
ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKÂNI SUNAR. VİZE ÜCRETİ ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.