KAYIT    İLETİŞİM
 SİZE ÖZEL

3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!

3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!3★ UNUTULMAZ DUBAİ SERÜVENİ: ANADOLU JET İLE 3 GECE 5 GÜN TARİFELİ TUR!

389$

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


  • LÜKS, STİL VE UNUTULMAZ ANILAR: DUBAİ MALL
  • ADRENALİN VE GELENEKLER: DUBAİ ÇÖL SAFARİSİ TURLARI
  • ORTADOĞU'NUN EN BÜYÜLEYİCİ PAZARI: SOUK MADİNAT JUMEİRA
  • DÜNYANIN EN YÜKSEK GÖKDELENİNDE GÖKYÜZÜNE YOLCULUK: BURJ KHALİFA'DA
  • DUBAİ KOYLARINDA HUZURLU BİR KAÇAMAK: DHOW CRUİSE TEKNE TURU
  • MUCİZELER BAHÇESİ: MIRACLE GARDEN & DUBAİ FRAME
ECOS Dubai Hotel, Al Furjan'da konaklamalı 3 gece 5 gün Dubai turu. Modern konfor, eşsiz manzaralar ve unutulmaz deneyimler sizi bekliyor. Rezervasyonunuzu şimdi yapın, Dubai'nin büyüsünü keşfedin!

Dubai, dünya genelindeki birçok rekoru kıran bir şehir olarak bilinir. Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa, dünyanın en uzun zipline'ı, dünyanın en büyük alışveriş merkezi gibi birçok rekor Dubai'de bulunmaktadır. Bu şehir, tarihi ve modern dokusunu kusursuz bir şekilde birleştirerek ziyaretçilere eşsiz deneyimler sunar.

İlk 48 saatlik seyahat programınızda, Dubai'ye yüksek bir notla başlamak için hızlı bir sürat teknesi turuyla sahil boyunca geziye çıkabilirsiniz. Bu turda, şehir siluetinin yer aldığı yüksek binaların yoğunluğunu en iyi açıdan gözlemleyebilirsiniz. Panoramik fotoğrafınızı çekerek, Dubai'nin sayısız lüks oteline, geniş Jumeirah Plajı'na ve JBR rezidansına hızla geçerken heyecan verici bir ön izleme elde edebilirsiniz.
Sahili uzaktan gözlemledikten sonra, kumu parmaklarınızın arasında hissetmek için JBR Beachwalk'a doğru ilerleyebilirsiniz. Sabahları daha serin olan saatler, şehri keşfetmek için uygun bir zaman olabilir. Yaklaşık 30 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer alan plaja ulaşabilir veya daha hızlı gitmek isterseniz Careem uygulaması aracılığıyla bisiklet veya scooter kiralayabilirsiniz.
Dubai Yat Limanı, lüks yatlardan gökdelenlere kadar zengin bir görüntüye sahiptir. Etrafı dolaşmak güzel olsa da, bir de kuşbakışı deneyimlemek için dünyanın en uzun şehir içi çelik halatlı hattı olan XLine'ı deneyebilirsiniz. Bu heyecan verici gezintide, sevdiğiniz biriyle yan yana süzülerek 50 mil/saat hızla hareket edebilirsiniz. Yalnızsınız ve bu deneyimi paylaşmak isterseniz, kaskınızdaki GoPro ile her anı yakalayabilirsiniz.
Dubai'de "dünyanın en büyük/en yüksek/en uzun" rekorlarına sahip birçok yer olduğunu fark etmeye başladınız. Bu kez rekorları kırmaya devam ederek Bluewaters Adası'na gidip, 250 metreden daha yüksek olan dünyanın en büyük dönme dolabı Dubai Eye'ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Atlantis ve The Palm gibi ünlü manzaraların engelsiz bir şekilde görülebileceği Basra Körfezi'ne uzanan insan yapımı adaların muhteşem manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz.
Dubai'nin nefes kesici manzarasının ötesinde, şehrin hemen dışında daha etkileyici bir manzara bulunur - Asya'nın en büyük çölü olan Arap Çölü. Bu çölde yaşayabileceğiniz birçok deneyim vardır. Öğleden sonra Dubai'yi terk ederek çölde eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Kum tepeciklerinde kayabilir, kum sörfü yapabilir, 4x4 araçlarla macera dolu bir sürüş yapabilir ve deve gezintilerinin tadını çıkarabilirsiniz. Kumlu maceralarınızın ardından, gün batımında sizi geleneksel Arap kahvesi ve atıştırmalıkların servis edildiği Al Khayma çöl kampında karşılayacaklar. Burada geleneksel canlı eğlence ve dans gösterileri eşliğinde lezzetli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Gece çölün huzurlu güzelliğini seyretme şansınız da olacak.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul (Sabiha Gökçen) -Dubai ( Sharjah)

İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - DUBAI (SHARJAH)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Anadolujet Hava Yolları kontuarı önünde SAAT 17:00’da Check In işlemlerimizi yaptırıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Anadolujet Hava Yolları TK 7774 numaralı uçuşu ile saat 20:35’te Dubai’ye hareket.Konaklama: 3* ECOS DUBAİ HOTEL AT AL FURJAN
2. Gün: Dubai

DUBAİ

Dubai'ye varışımızın ardından saat 02:00'da otelimize transfer edileceğiz ve odalara yerleşeceğiz. Kısa bir istirahatın ardından sabah kahvaltısı için otelde buluşacağız ve "çölün ortasındaki vaha Dubai" şehir turumuza başlayacağız. Bu turda, öncelikle Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum'un kışlık sarayı olan Zabeel Palace'ı ziyaret edeceğiz. Burada serbestçe dolaşan tavus kuşlarıyla fotoğraf çekme fırsatı da bulacağız. Ardından Dubai'nin en işlek ve görkemli caddesi olan Sheikh Zayed Yolu boyunca ilerleyerek Emirates Kuleleri, gökdelenleri ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molası için ünlü Burj Al Arab Oteli'ne gideceğiz, bu otel Jumeirah Sahili'nde yer almaktadır. Turumuzu yaklaşık 7 km'lik bir yürüyüş rotası olan ve restoranlar ve kafelerle çevrili Dubai Marina ile devam ettireceğiz. Burada kısa bir serbest zaman verildikten sonra, 2018 yılında deniz dolgusuyla oluşturulan Blue Waters adasına gideceğiz. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai'yi yakından görme ve harika fotoğraflar çekme fırsatımız olacak. Dubai şehir turumuzun ardından konaklayacağımız otele doğru hareket edeceğiz. İsteyen misafirler, akşam saatlerinde düzenlenen ekstra Souk Madinat Jumeirah - Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrasında otelimize dönerek dinleneceğiz.

Ekstra Tur : Souk Madinat Jumeirah,Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi Kişi Başı : 80,00 USD

Not : Dubai Mall Turu esnasında Burj Khalifa’yı ziyaret etmek için bilet ücreti – Kişi Başı : 50,00 USD


Turumuza Souk Madinat Jumeirah'ın çarşısında başlıyoruz. Bu dünyaca ünlü kompleks, 1950'ler Arabistan Çarsısı tarzında tasarlanmış olup Burj Al Arab otelinin en güzel noktasından görülebilir. Burada dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri, 5 yıldızlı oteller, kanallar ve gondol şeklindeki tekneler bulunmaktadır. Bu benzersiz ortamda gezinti yapıp alışveriş yapma imkanı bulacağız.
Ardından akşam yemeği için Dubai Marina'daki Dhow teknesine geçeceğiz. Teknemiz Dubai Marina'da seyrederken açık büfe akşam yemeğimizi alacak ve muhteşem manzarayı izleme fırsatı bulacağız. Dubai Marina'nın büyüleyici atmosferi ve Dubai Eye manzarasıyla keyifli bir akşam geçireceğiz.
Tekne turumuz sona erdikten sonra, dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa'nın gölgesinde yer alan Dubai Mall'a gideceğiz. Burada dünyanın en büyük alışveriş merkezinde, su, ses ve ışık gösterilerinin yapıldığı dünyanın en büyük gösteri havuzunu izleme fırsatı bulacağız. Dileyen misafirler serbest zamanlarında alışveriş yapabilir, keyifli bir şekilde vakit geçirebilir. Ayrıca, ekstra olarak isteyen misafirler Burj Khalifa'nın 124. ve 125. katlarına çıkarak şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olacaklar. Bu katlardan tüm şehri görebilme deneyimi, uçaktan sonra insanın çıkabileceği en yüksek noktadır.Konaklama: 3* ECOS DUBAİ HOTEL AT AL FURJAN
3. Gün: Dubai

Sabah kahvaltısının ardından siz değerli misafirlerimize serbest zaman sunuyoruz. Dilerseniz, ekstra olarak düzenlenen Miracle Garden & Dubai Frame gezisine katılma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Bu gezide, dünyanın en büyük çiçek bahçelerinden biri olan Miracle Garden'ı keşfedebilir ve muhteşem Dubai Frame manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Unutulmaz anılarla dolu bu gezi sonrasında otelinize transfer olacaksınız.

Öğleden sonra ise Dubai'nin vazgeçilmez deneyimlerinden biri olan Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turuna katılma şansı sunuyoruz. Bu turda, çölün eşsiz güzelliklerini keşfetmek için heyecan dolu bir macera sizi bekliyor. Safari araçlarıyla çöle doğru hareket edecek, muhteşem kum tepelerinin üzerinde keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız. Ardından, geleneksel Bedevi kampına varacak ve burada akşam yemeğinizi lezzetli bir açık büfe olarak deneyimleyeceksiniz. Arzu eden misafirlerimiz için kum kayması, deve binme gibi aktiviteler de mevcut olacak. Bu unutulmaz deneyimin ardından otelinize transferiniz sağlanacak ve geceleme otelde gerçekleştirilecektir.

Ekstra Tur: Miracle Garden & Dubai Frame Gezisi – Kişi Başı: 70,00 USD


Bedevi kampında sizi bekleyen birbirinden güzel şovlar ve dansöz gösterileri eşliğinde akşam yemeğini alacaksınız. Deveye binme deneyimiyle çölün büyüsünü hissedecek, sınırsız meşrubat, çay ve kahve ikramlarından da ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Lezzetli yemekler ve gösterilerin keyfini çıkarırken, gerçek bir çöl atmosferiyle kendinizi adeta başka bir dünyada hissedeceksiniz.

Yemek ve gösterilerin sonunda, bu etkileyici turumuz sona eriyor ve sizi otellerinize geri götürmek üzere özel 4x4 araçlarımız hazır olacak. Bu unutulmaz deneyimin etkisinden uzun süre çıkamayacak, otelinize dönüş yolunda hayranlıkla çöl manzaralarını izleyeceksiniz. Masal şehir Miracle Garden'ı ziyaret etmek için sizi 45 milyondan fazla çiçeğin büyülü dünyasına davet ediyoruz. Bu eşsiz bahçe, Guinness rekorlar kitabına girmiş dünyanın en büyük çiçek bahçesi unvanını taşıyor. Burada, tamamen çiçeklerden yapılmış devasa bir uçak olan Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler gözlerinizi kamaştıracak. Hayranlıkla izleyeceğiniz bu yaratıcı tasarımlar, nefesinizi kesecek.

Ayrıca, bu turun bir parçası olarak Dünya'nın en büyük çerçevesi olan Dubai Frame'i de ziyaret edeceksiniz. 150 metre yükseklik ve 95 metre genişlikteki bu muhteşem çerçeve, Dubai'nin hem geçmişine hem de geleceğine göz atmanızı sağlayacak. Çerçevenin zirvesine çıkarken, Dubai'nin ilerlemesini gösteren görsel şovları izleyecek, cam tabanda yürüdüğünüzde ise adrenalinin doruklarında hissedeceksiniz. 

Bu etkileyici deneyimlerle dolu turumuzda, Miracle Garden'ın masalsı atmosferine tanıklık ederken, Dubai Frame'in büyüleyici manzaralarını keşfedeceksiniz.

4x4 araçlarımızla gerçekleştireceğimiz turumuzda, çölde unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyoruz sizi. İhtişamlı gün batımını izlerken, kızıl kumlarda eğlenceli ve heyecan dolu bir gezintiye çıkacaksınız. Adrenalin dolu anlarınızın ardından, çölün tam ortasında yer alan geleneksel Bedevi kampına ulaşacağız.

Ekstra Tur: Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turu – Kişi Başı: 90,00 USD
Konaklama: 3* ECOS DUBAİ HOTEL AT AL FURJAN
4. Gün: Dubai

DUBAİ

Dubai'den hareket ederek dünyanın en büyük insan yapımı limanı olan Jebel Ali'den geçeceğiz. İlk durağımız, 41.000 kişiye aynı anda ibadet etme imkanı sunan dünyanın en büyük camilerinden biri olan Sheikh Zayed Büyük Camii olacak. Bu cami, muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleriyle göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir. Burada unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Ardından, yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi'yi gezeceğiz ve bu küçük balıkçı köyünün nasıl modern bir şehre dönüştüğüne tanık olacağız. Geniş bulvarları ve gökdelenleriyle ultra modern bir Arap şehri olan Abu Dhabi'de, Al Bateen bölgesi ve kordon caddesini göreceğiz. Emirates Palace'da vereceğimiz fotoğraf molasından sonra, şehrin geçmişini yansıtan otantik bir kopya olan Heritage Village'ı ziyaret edeceğiz. Bu köyde, Arapların geçmişteki yaşamlarını, geleneklerini ve çamurdan yapılmış evlerini görebileceksiniz. Öğle yemeğimizi açık büfe olarak alacağız. Yemek sonrasında turumuza devam edeceğiz. Saadiyat Adası'ndaki Louvre Müzesi'nde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, eğlence merkezi olarak kabul edilen ve Formula 1 Abu Dhabi yarışlarına ev sahipliği yapan Yas Adası'na gideceğiz. Yas Adası'nda bulunan dünyanın ilk Ferrari temalı eğlence parkında fotoğraf çektirebilir ve hediyelik eşya mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Dubai'ye dönüş yapacağız.Konaklama: 3* ECOS DUBAİ HOTEL AT AL FURJAN
5. Gün: Dubai (Sharjah)- İstanbul (Sabiha Gökçen)

DUBAI (SHARJAH) - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)

Tur liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde bilet ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra, Anadolujet Hava Yolları TK 7775 numaralı uçuşuyla saat 03:00'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Uçuşumuz yaklaşık olarak 3 saat sürecek ve sabah 06:50'de İstanbul'a varış yapacağız.Konaklama: KONAKLAMA YOKTUR

EK BİLGİLER

Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

Abu Dhabi turumuzda Camii Ziyareti Esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin short giymemesi, Bayanları askılı, mini etek, tayt ve short giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği tura dahildir.

Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda oteller gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Wowtur'a bildirilmelidir.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Wowtur’un sorumluluğunda değildir.

Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

Wowtur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Wowtur’un sorumluluğunda değildir.

Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.

Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Wowtur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde

EXTRA TURLAR FULL PAKET AYRI AYRI 380 USD YERINE FULL PAKET 350 USD

Full Paket : Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi & Burj Khalifa Giriş Biletleri / Öğle Yemekli Abu Dhabi / Miracle Garden & Dubai Frame Turu / Akşam Yemekli Dubai Çöl Safarisi Turu

Toplu olarak alındığında 380 Dolar yerine 350 Dolar olacaktır.

*Ekstra Tur Paket Satışları Sadece Bölgede Rehberimiz Tarafından Yapılır, Türkiye’den Tur Paket Satışımız yoktur

**Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.


UÇUŞ BİLGİLERİ:

İSTANBUL(IST) - DUBAİ(DUB) TK 7774 20:35 – 02:00

DUBAİ(DUB) - İSTANBUL(IST) TK 775 03:00 – 06:50
DAHİL OLANLAR:
ANADOLUJET Hava Yolları ile Sabiha Gökçen – Sharjah – Sabiha Gökçen Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

Havalimanı Vergileri

Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

Panoramik Dubai Şehir Turu

Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 150 TL

Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler

Dubai Vize Ücreti – 115,00 USD // Kişi Başı

Öğle ve Akşam Yemekleri

Yemeklerde Alınacak İçecekler

Kişisel Harcamalar

Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 ‘ten itibaren gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED (Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)

COVID-19 KAPSAMLI SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#WOWDUBAİ2023
LOKASYON:
Dubai (İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havaliman
BİTİŞ:
İstanbul Sabiha Gökçen Havaliman
İPTAL POLİTİKASI:
Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
115 USD
DUBAİ VİZE (30 GÜNLÜK TEK GİRŞ)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınİLETİŞİM

[email protected]
08503020969
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:Zemin D.No:26
    Bakırköy
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.